Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pani g

Depilajca laserowa czy naprawde warta tych pieniedzy?

Polecane posty

Gość pani g

Chcialabym podzielic sie moimi doswiadczeniami na temat depilacji laserowej. Kazdy kto ma problem z nadmiernym owlosieniem, wrastajacymi wloskami czy tez bardzo ciemnymi wloskami marzy by sie ich pozbyc raz na zawsze. I tak bylo ze mna. Wiec po wyjezdzie za granice zarobilam na depilacje laserowa i tez za granica on jest tansza. Ale weszlam na rozne fora i dyskusyjne strony gdzie przeczytalam strony o poparzeniach, nieudanych zabiegach, odwrotnym rezultacie- wiecej wloskow!! przez rok dalam sobie spokoj. I przyszedl rok 2010 i doszlam do wniosku ze chce sie zmienic i zrealizowac moje wszystkie marzenia. I to jak na razie bylo jedno z nich. Wybralam klinike w centrum stolicy panstwa w ktorym mieszkam .. z dobra nazwa, duza, i dlugo na rynku. Ceny troche mnie odrzucily bo za sam brzuch, linie od pepeka zaplacilam 350 euro razy 6 zabiegow. Wiec za powierzchnie o rozmiarach linijki. Zajelo rok nim wszystko sie skonczylo. Szczesliwie bez blizn czy innych problemow. Nie opalalam sie wogole przez ten rok i nie dotkalam brzucha niczym innym jak maszynka. Wiec potem odczekalam 6 miesiecy by zobaczy czy wlosy wroca. A wiec 10 procent wróciło, tzn okolo 7 wlosów ale sa jasne i słabe. Wszystkie wrosniete włosy pod skóra zniknely. Jestem zadowolona. Dzisiaj umowilam sie na wiztye i ide zrobci cały brzuch, bo wloski wokło tez troche denerwuja mimo iz nie sa tak widzone, cale nogi bot to zmora i bikini line. Zabieg jest tani bo taki czasy przyszły ze wszyscy ida w dól z cenami. Wiec odp dla mnie jest : było warto. Bo choc troche podziałało. i nawet jesli musze to raz na rok powtórzyc to warto. Pieniadze mozna zarobic, usmiechu na twarzy nie tak łatwo. Rada 1. mam bardzo blada cere i meski zarost - best na laser 2. Nie opalam sie ok 5 lat 3. dalam sobie rok na zabieg- odstepy 2 miechy pomiedzy zabiegami 4. nie oczekuje na stale usuniecia wlosków -to niemozliwe, tylko 50 % zostanie usuniete - statystyka 5. Robilam to w duzej klinice 6. Pozytywnie mysle - zawsze moze byc odwrotyny skutek to tylko organizm- dlatego nie poddam sie takiej depilacji na twarzy mimo ze mam wasika POLECAM- ALE NIE OCZEKUJCIE CUDU:) Jesli ktos chce podzielic sie doswiadczeniami, napisac sucess/failure story swojego zabie, zapytac o cos, to milo by mi bylo gdyby to ten temat spelnil taka funkcje:) Bede tu zagladac raz w tygodniu i zdawac realcje z moich zabiegów. Good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×