Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama przedszkolaczka

Czy zwrócić uwagę?

Polecane posty

Gość mama przedszkolaczka

Dziecko chodzi do przedszkola, za które płacimy nie małe pieniądze. Do tej pory było wszystko super. Córka zadowolona. Wracała czysta, uśmiechnięta, najedzona i zmęczona zabawą. Od maja zmieniła się pani. Drugie śniadanie wraca nietknięte w plecaku, dziecko niewiele zjada bo w domu jest głodne. Jest niesamowicie brudne. Wiadomo, że dziecko się bawi to i brudzi ale naprawdę buzie tak ciężko umyć? W grupie dziś było 3 dzieci a moje wyszło jak świnka z chlewika. Myłam ją obślinioną chusteczką bo miałyśmy wizytę u lekarza. Dawniej dziecko przynosiło z przedszkola prace plastyczne. Teraz nie przynosi nic. Na pytanie co robicie odpowiada siedzimy i się bawimy. Nie uczą się piosenek, wierszyków nie rysują. Stara pani z każdym rodzicem zamieniła słówko, opowiadała co dziecko robiło, czy było grzeczne, ile zjadło. Nowa na pytanie czy córka zjadła obiad odpowiedziała ze ona nie wie. Podkreślam, że w grupie było dziś 3 dzieci więc jak może nie wiedzieć? Czy porozmawiać z kierowniczką przedszkola czy zaczekać aż inni rodzice pierwsi zaczną się skarżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka80'
myślę,że jest duża różnica pomiędzy wcześniejszą Panią a obecną i powinnaś zgłosic to do dyrektorki,moje dziecko też chodzi do przedszkola i jak o cos spytam panią to zawsze udzieli mi wyczerpującej odpowiedzi...także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym najpierw probowala dowiedziec sie od pani przedszkolanki, co dziecko robilo w ciagu dnia, czy zjadlo, dlaczego nie uczy sie nowych piosenek, nie przynosi prac do domu. Pytalabym codziennie. Jesli pani nie potrafilaby odpowiedziec na pytania lub odpowiedzi nie bylyby zadowalajace, poprosilabym o zwrocenie uwagi na dziecko, zeby nastepnego dnia potrafila odpowiedziec. I tak bym pytala codzien. Gdyby ewidentnie nie bylo poprawy, poszlabym do dyrekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwrocilabym uwage dyryktorce gdyby nowa pani nagminnie nie potrafila mi odpowiedziec co moje dziecko robilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaczka
Dziś poszłam zaprowadzić dziecko do przedszkola. Inne dzieci już były. Pani sobie stała i się gapiła w przestrzeń a dzieci siedziały pod ścianą i na siebie pluły. To był ostatni dzień mojej córki w tym przedszkolu. Od 1 czerwca idzie do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci sie udalo tak szybko
zmienic przedszkole? czemu pani sie zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaczka
Nie wiem dlaczego zmieniono panią. Nie uzyskałam odpowiedzi tzn powiedziano mi, ze to są kwestie między wychowawcami a kierownictwem i że dzieci mają należytą opiekę więc rodzice nie powinni czuć się rozczarowani, a ja się czuję więc zadzwoniłam do innego i od 1 czerwca może iść. W przedszkolach w których płacisz po 800 zł za dziecko nie ma wcale tabunów chętnych. Więc nikt mi łaski w tym przedszkolu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci sie udalo tak szybko
prywatne to rzeczywiscie łaski bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×