Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EDWWWDWEDF

JESTEM GRUBA JAK ŚWINIA

Polecane posty

Gość
a sex też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo mam 20 lat
i ważę 48kg, 165cm wzrostu i mam dupe jak krowa :o Jeszcze chipsy wpierdalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konarek
j przestań :) ja jestem chudzinka, aż za bardzo...mam figure modelki, czyli wieszak;)i hcialabym przytyc!!! wiesz ....mam idelana rzemaine amterii i nigdy nie przytyje......powie C ize lepiej schudnac niz zgubnac:/...niestety:/....duze tez potrafi byc piekne;)...moze jakeis cwiczenia ;)...ja tez palnuje jazde na rowerze, silownie zeby wyrobic mase miesniową;) buziaki i glowka do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konarek
a ja mam 167, 22 ltata i okolo 45 waze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ale jakie sa dobre cwiczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konarek
do założycielki tematu- ma czy wczesniej dobrze czuals sie taka jak bylas i czy przy tym jestes ldna z twarzy czy tez masz dola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konarek
ja jak chodzilam na silownie, jak mialam czas-bo mam ciezkie studia i brak czasu teraz- to sam pan , ktory tam rpacwal spytal mnie jaki mam cel i sam mi pokazal co jak robic;) takze najelpeij spytac albo w necie cos poszukac;) i jest ejszcze ejdne plus silowni- dodatkowe endorfiny-czyli hormony szczescia, ktore daja dobre samopoczucie;)...powiem tak-dziala;)!..sprawdzone;)...tylko teraz nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
nawet jak miałam te 63 kg to tez byłam lekko grubawa ale nie tak jak teraz .. nigdy tak duzo nie ważyłam ... ogólnie to mi duzo weszło w tyłęk uda i brzuch .... taka piłka mi sie zrobiła ... jakbym wazyła te 58-7 kg to by było dla mnie idealnie ... ale teraz nie wiem nie lubie samotnych spacerów czy samotnie isc na basen.. mam mase wolnego czasu ... i siedze w domu ... z praca teraz nic nie moge znaleźć .... w sumie to troszke zawsze mam pieniazków ze sprzedazy na allegro. ... jak narazie ... nie mam zadnej motywacji ... co ja w pokoju ... porobie 100 brzuszków ... troche skłonów troche pobiegam w miejscu ... i juz mam dosyc i siadam zaraz i cos ogladam czy pisze na kafe jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konarek
Kochana...jest jeszcze inny sposob...hula-hop , ktory czyni cuda na brzuch i ogolnie uda...tez mam:)...nawet bez wychodzenia z domu mozesz machac , krecic pupą....ogladac film i cwiczyc....poczytaj tez o ty;) glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie siedz w domu tylko ćwicz, biegaj! Wiosna przyszła! Muza na uszy i pobiegać. Ćwiczenia regularne i nie jeść chrupek i słodyczy... Regularne posiłki ale wiadomo po prostu normalne ale nie za tłuste. i od 18 nic nie jesć. Rano i wieczorem brzuszki. Sama nie zauwazysz kiedy schudniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
spróbuje ale naprawdę u mnie ciezko z motywacją :(((( najgorsze jest to zze mi sie nic niechce strasznie .. ostatnio nawet wstanie z lozka to klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "ja tak samo mam 20 lat" "i ważę 48kg, 165cm wzrostu i mam d**e jak krowa" ja tam waże 54kg, mam 163wzrostu i jestem chuda. :D Też chrupki wpieprzam ale jakoś gruba nie jestem :D (nie, że skromna nie jestem ale serio) więc myśle, że jesteś chudziuka i masz kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
oj tez sie długo tak czułam ale się wziela ostatni miesiac i 5 kg spadlo niestety jeden powrócil ale od jutra wracam do dietki nie dam się bo mozna potem faktycznie depresji dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ale co to da ze sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
stosowałam taka diete bananową jest monotonna ale naprawde skuteczna i widze efekty wspomagałam sie thermalinem i naprawdę pomógł spróbuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może cukier? moze masz cukrzyce stąd spanie itd. może to od tego ta waga. nie wiem, lekarzem nie jestem. A jeśli naprawdę jesteś puszysta to idz do dietetyka. pomoże Ci. młoda jesteś, to teraz coś, ze sobą zrób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuukhfgrutdc
tez tak mialam ale to dlatego ze sie nie umialam odchudzac.. jak przestalam i zaczelam jesc sobie kiedy jestem glodna w miare nietuczace rzeczy bez zadnego glodzenia tylko wczesniej jem kolacje a za duze sniadanko to widze ze chudne :) a w domu to proste ze sie nie chce cwiczyc zapisz sie moze na aerobik? to nie bedziesz sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
na trzy główne posiłki je się musli z 3 łyżek płatków ja kupilam sobie gotową mieszanke płatków owsianych zytnich itd tylko nie tych kukurydzianych do tego pól banana i szklanka maslanki naturalnej miedzy tym na podwiczorek i drugie sniadanie po jabłku i dużo wody no poćwiczyć też można ale i bez tego efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
do tego zauwazylam ze od miesiąca mam straszne since pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
no i pewno bedzie coraz gorzej bo sie strasznie dołujesz i pogrążasz ja miałam 2 lata problemy z zakupem domu i kredytem i cały czas to zajadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
od jutra zaczynam dietę jak chcesz to się przyłącz zawsze to latwiej we dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
tylko bezsensu siedzieć przed kompem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie szukaj objawów :P:P ale nic nie szkodzi posprawdzać co tam się dzieje w organiźmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
zach pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
a to dupa zbita ja na śląsku już 2 lata z dzieckiem w domu, ale skoro i tak sterczysz przed kompem i mało kalorii spalasz to lepiej stosowac dietę żeby chociaż ograniczyc kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ja tak naprawde nie mam ochoty bop tak naprawde wiecej jestem sama u siebie niz z moim ... i sama siedzie w domu z rodzicami ... znajomi sie wykruszyli ... nie mam z kim lazic .. moj na wekendy wpada ... ale i tak jest za bardzo zmeczony zeby cos gdzies isc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×