Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EDWWWDWEDF

JESTEM GRUBA JAK ŚWINIA

Polecane posty

Gość kaszka81
nie myśl o innych pomyśl o sobie bo tu widze początki depresji ja tak samo miałam przeprowadziłam sie niedawno na wieś nikogo nie znam caały czas dzieckiem nie mam tu znajomych ze starych wpada ktos raz na miesiąc po prostu wziełam się za siebie ćwicze w domu z płyta dvd dieta, zaczęłam szukac pracy dziecku żłobka bo w domu samemu zwariowac można zrób coś szybko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
chciałabym zeby ktoś mnie popchał wiesz ... bo sama juz za dlugo siedze ... i rycze ... nawet tłum ludzi mnie drazni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELANI202
DO AUTORKI TEMATU A MI SIE WYDAJE ŻE SIĘ UŻALASZ NAD SOBĄ MASZ NARAZIE 10 KILO DO ZRZUCENIA WIEC WEŻ SIE ZA SIEBIE BO DALEJ JAK BĘDZIESZ TAK STĘKAĆ I CZEKAĆ NA CUD ZE KTOŚ ZA CIEBIE SIĘ ODCHUDZI TO 20 KILO CI PRZYBĘDZIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
najwidoczniej to mój specjał narzekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
ja Cię dobrze rozumiem bo duzo moich koleżanek ma male dzieci ale wszystkim się ktoś zajmie zaopiekuje tesciowa mama ktokolwiek ida do pracy i nie wariują a mój synek chorował wszyscy z rodziny pracuja i nie dadza rady pomóc, cały czas sama z dzieckiem w ciaży przytyłam 22 kg bo mialam zagrożoną ciążę, polowę zrzuciłam , zostalo 10 kg i wtedy był dramat i narzekanie, ostatnio 5 i wiem że jak sie wezme to dam w końcu radę, jak juz zaczniesz to jakos pójdzie daj sobie dac kopa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
a przed wczoraj byl u mnie odmieniony kolega który schudl ostatnio bardzo na diecie amerykańskich astronautów czy jakos tak i to mnie zmotywowało nie chcialam mu wierzyć, dlatego od jutra zaczynam i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
wiesz najgorsze jest to ze choruje juz od 4 lat na fobie społeczną ... pod koniec szkoły i w pracy gdzie pracowałam chyba z 4 miesiace to był koszmar ... serce mało mi nie wyskoczyło ... reće mało nie wyleciały ... tak sie trzesły .... w dodatku biegunki za biegunkami .... teraz jak nie pracuje od jakiegos czasu psychicznie czuje sie spokojna .... nie pamietam kiedy ostatnio miałam nierównomierne bicie serca czy straszne stukanie .... ale jednoczesnie przytyłam tyle i jakos teraz sobie wbiłam obsesje wstydu ze jestem gruba i wstyt do ludzi wyjsc albo łazic na spacery sama jak upośledzona bo beda sie patrzec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
to co to konktetnie za dieta co stosował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
wiesz co skopiowalam tu z innego topiku od jakiejs agrafki, ale on mi dal identyczny jadlospis Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina ej no widziałam go tydzień temu i myślałam teraz ze padne nawet po twarzy widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
zauważyłam ze czesto w dietach jest twarożek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
coś w tym jest ta zmusli i bananami była skuteczna bo robiłam miesiac temu i trzymaja sie efekty kg wrócił ale chciałabym dalej schudnąć a nie moge patrzec na banany zamienilam sobie na nesvitę troche z lenistwa ale chcę odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
sprubuję ... kaszka81 ale ja tez musze miec zajęcie wiesz .... wtedy nie mysle o jedzeniu i tu jest problem bo niewiem czym sie zajac ... jak dbac o siebie ... ostatnio jak mam wolne to klade sie wieczorem spac i wstaje gdzies 11 ... ale wogole caly dzien jestem jakas zmulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
no ja przy dziecku też jedyne co to ksiązka wieczorem koniecznie musisz sobie cos znaleźć bo tak sie nie da i nie myślę tu o internecie ale sama wiem ze teraz prawie ofert pracy nie ma ja jestem filologiem rozesłałam juz kilkadziesiąt CV a jutro mam dopiero pierwsza rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWWWDWEDF dziewczyno ty nie jestes gruba :D :D :D zaczyna mnie to juz bawic :P cale zycie mozna stracic na umartwianie sie i odchudzanie :o jazda na rower czy basen i zaraz wrocisz do swoich 63, tylko sie wiecej juz nie odchudzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
to mnie strasznie doluje i boje sie że nic konkretnego nie znajdę ale cały czas szukam i szukam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
wiesz co ja karmiłam piersiąi is etyle przy dziecku nalatałam narobiłam zajmowałam sie jeszcze siostrzeńcem a bez diety nic nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
z pracą to w ogóle jest koszmar . hmm co do odchudzania nie mam zielonego pojecia jak planowac sobie dni i jak nabrac tej motywacji ... wstac ogarnac sie ... teraz jak siedze w domu to nawet czesac mi sie niechce i juz sie tak przyzwyczailam ze jak mam to zrobic ... uczesac sie pomalowac ubrac ladnie to mi sie odechciewa ... czy to jest az takie lenistwo czy coooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
Husky jestem jestem ... bo bułka na bułce i do tego mam problemy z jelitami takze wzdecia i wypchany 3x wiekszy brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to espumisan lykaj,. dla mnie gruba nie jestes, ale jak tam sobie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ile to ja nałykałam sie tych tabletek na wzdęcia i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
no ja tak samo mialam a wcześniej nigdy nie wyszlam bez makijażu ale własne tak zaczęłam nie mam wiele kasy ale umówilam sie do kosmetyczki na regulację brwi 15 zł i na podcięcie 10 zl kupilam farbę z palette za 15 zl pomalowalam się sama zrobilam sobie maniciure i pediciure i jakos poszlo siadłam przed komputerem i zaczęlam wysylać CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
a to Ci samo przejdzie jak zaczniesz zdrowo jeść tabletki nic nie pomogą jak sie je fast food i inne świństwa co wypychają żolądek napoje gazowane robią to samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububuj
to zarżniemy cie jak świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
heheh zawsze jakas motywacja ... owszem ja jak sie ubiore ladnie i pomaluje to jakos mam wieksza ochote gdzies wyjsc itp ... ale czesto sobie to odbawiam bo mysle "po co przeciez dzis nigdzie nie wyjde a jak sie ubiore to zaraz poplamie ciuchy robiac obiad czy sprzatajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
NO WIDZISZ A PRZY TEJ DIECIE NIE BO NIE TRZEBA GOTOWAĆ!! CAŁY CZAS SZUKASZ WYMÓWEK ZEBY NIC NIE ZACZĄĆ JEST 22 JUTRO JEST NOWY DZIEŃ ZACZNIJ GO OD LEKKIEGO SNIADANIA MAKIJAŻU, SPACERU CHOĆBY PO SKLADNIKI NA DIETE DO SKLEPU, MOŻE PO DRODZE KOGOS SPOTKASZ A JAK NIE TO SPACER NIE ZASZKODZI , WYCIAGNIJ ROWER ALBO ZRÓ Z DZIESIĘĆ PRZYSIADÓW NA POCZATEK, ZRÓB COKOLWIEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububuj
kobieto za mało sexu sex sex i jeszcze raz sex to najlepiej pomaga schudnąć tylko nie lez w luzku jak kloda ruszac sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
bo ja to zawsze wymówki szukam ... juz mi to kiedys ktos powiedział hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka81
HMM SEX TO TEŻ JEST POMYSŁ!!! POPIERAM!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWWWDWEDF
ja to pamietam kiedys na baletach szalalam jak wpadlam o 00 na parkiet to o 4 schodzilam bo zamykali .... ahhhhhh jak mi tego brakuje ,,,,, zasze wygibasy i talia była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×