Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Nosicie sztuczne rzęsy?

Polecane posty

Gość chaj
nie, juz sie wcale nie maluje :P oczywiscie nie nosze takich jak dla transwestyty tylko ladne i naturalne. przyklejenie takich zajmuje mi 2 sekundy a dokladne wytuszowanie rzes ok 10 min :P spie dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaj
ucielo mi ze nosze codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczkaaa
Noszę przy specjalnych okazjach. Teraz zbliża się sylwester, znowu kupiłam sobie rzęsy od Artdeco. Jednak żadnym tuszem nie osiągnie się aż takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Aktualnie w gabinecie kosmetycznym używamy głównie produktów marki Noble Lashes, mogę je polecić. Wysoka jakość, duży komfort pracy z takimi akcesoriami. Można je sobie zamówić online na stronie www.noblelashes.pl . Sklep świetnie zaopatrzony. Mają różne rodzaje rzęs, dobre kleje, zestawy startowe i dużo więcej. Pozdrowionka. Ilona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara2009
Noszę i bardzo lubię :) Na początku chodziłam do salonów kosmetycznych, a kiedy nabrałam wprawy, sama zaczęłam zakładać sobie rzęsy. To wcale nie jest takie trudne trzeba tylko odrobinę się wprawić i zainwestować w dobre rzęsy. Aktualnie używam tych http://www.neicha.pl/ i według mnie są najlepsze ze wszystkich, które miałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyłącznie rzęsy z Noble Lashes :-) Najlepszy asortyment, najlepsze ceny i najwyższa jakość. Poza tym, gdy ogląda się Joanne Jabłczyńską w tych rzęsach, od razu chcę się być TAKA JAK ONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie43
Ja też noszę na wszelkie uroczystości :) Zawsze robie w jednym salonie na Mokotowskiej w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silimonka
ja noszę już w sumie na codzień, jest to dla mnie mega wygodne, oszczędzam sporo czasu przy porannym makijażu, a jesteś zadowolona z efektów w magic visage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosze, na imprezy czy podobne sytuacje. Na co dzień do pracy to raczej nie. W http://kosmetykomania.pl/ są super rzęsy w przystępnych cenach, nawet moje ardell ulubione są tańsze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silimonka
ja w końcu zdecydowałam się pójść do Magic Visage w Śródmieści, za poleceniem dziewczyn na forach, jestem już po zabiegu przedłużania rzęs i uważam, że efekt jest rewelacyjny, bardzo podoba mi się to, że zabieg jest szybki no i efekty bardzo długo się utrzymują,a wynika to z dobrej jakości zrobionych rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne rzęsy to ma kukła :D :D :D ewentualnie na Sylwestra czy na zabawę karnawałową można przyczepić na codzień to KICZ i tandeta wieś tańczy i śpiewa :D :D :D x naklej rzęsy i idź na kasę do spożywczego do pracy toby ludzie popadali ze śmiechu albo do biura hihihi :D :D :D x na codzień to na dworzec centralny na zarobek jak pójdziesz to sobie jedna z drugą naklej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja na co dzień raczej maluję się delikatnie, jednak na jakieś duże wyjścia jak najbardziej lubię pozwolić sobie na mocniejsze oko i do tego właśnie koniecznie sztuczne rzęsy. Teraz jak już mniej więcej orientuje się w markach , to widzę, że koniecznie trzeba zacząć od kupowania pasków rzęs dobrej jakości, aby wyglądało to estetycznie, czyli jak dla mnie zdecydowanie jest to marka Ardell https://puderek.com.pl/42_ardell , tez tak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyklejam kępki jak gdzieś wychodzę, polecam lepsze rzesy i kleje, perheaps są okej, bo te tanie wygladaja tandetnie i szybko odpadają, ja naklejam też wielu koleżankom, także lepiej takie, co wytrzymają cała noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulllinka87
Też kupuję Perhaeps - są najlepsze, mi najlepiej się trzymają, a efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlggaOlgaOlga
A gdzie kupujesz te rzęsy? Ja te które miałam ostatnio okazały się słabe, nienaturalne, nie tego oczekiwałam. Szukam sprawdzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulllinka87
Te moje - Perhaeps, kupuję w superpharm. Nie są jakoś drogie specjalnie, a efekt jest faktycznie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, perhaeps jak dla mnie mają spoko klej, co trzyma całą noc, no i cena 10zł nie jest jakimś wielkim majątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Jeszcze pół roku temu też mogłam powiedzieć że nie miałam sztucznych rzęs:) a teraz nie wyobrażam sobie większego wyjścia bez takiego upiększenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaullina91
Tez kupuje kępki z Perhaeps, cenowo super, a sa jak naturalne, miękkie i dobrze się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×