Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figofagoooooooooooo

Stosunek przrywany!!!!Kiedy test????

Polecane posty

Gość figofagoooooooooooo

Cykle mam średnio 30 dniowe, ost. miesiączke miałam 18 kwietnia.Troszke pofiglowaliśmy ost. z narzeczonym i kochaliśmy się 13 i 15 dniu cyklu (tuaj nawet 2 razy) bez zabezpieczenia tzw stosunek przerywany. Jestem przekona, że akurat wtedy miałam owulkę... Wiem, że szanse są duze ze mogłąm zajść w ciąże, kiedy mogę spr czy jestem w ciąży??? Termin nast. miesiączki to 17 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie taką samą sytuację , nawet nasze daty są identyczne :-D Ja myślę o teście tak w przyszły piątek chociaż wątpię że coś tam zmajstrowaliśmy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
też tak sie zastanawiam żeby odczekać jeszcze tydzień, 14 dni od stosunku chyba powinien cos pokazac???Prawda?? Dodam, że w styczniu odstawiłam tabletki, a wiadomo,że po odstawieniu jest się bardziej płodną.Generalnie jakby sie okzało, że to ciąża, ucieszyłąbym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym cyklu prawdopodobieństwo zajścia wynosi 20% więc oceń czy to dużo czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tak za tydzień to już pokaże . Teraz nie ma sensu robić bo jest za wcześnie.. Jak przeczytałam Twój post to myślałam że piszesz o mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
hehehhe to ciekawe:D ciekawe czy któas z nas rzeczywiśćie zafasolkowała :D a u Ciebie jka to wygląd, chciałabyś już małego brzdąca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytjyr
Figofago, jeśli po przerwaniu stosunku, kontynuowaliście za chwilę, możesz spróbować testu już nawet teraz, chociaż lepiej byłoby po 15 maja. Jeśli przerwa byla też zakończeniem stosunku, to wg mnie w ciąży nie jesteś i czekaj spokojnie na miesiączkę. (Ja się dwa lata tak zabezpieczałam i w ciążę nie zaszłam. Gdy odbyliśmy natomiast pełny stosunek, zaszłam w ciążę za tamtym pierwszym razem. To o skuteczności metody świadczy wystarczająco.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będzie to będę szczęśliwa , a jeśli nic z tego to będziemy dalej przerywać te stosunki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANKAZWARSZAWY -- Na obecną chwilę dziecko nie jest wskazane , akurat w moim przypadku . Co nie znaczy że jeżeli się pojawi będzie tragedia , tylko sytuacja zmusza nas jeszcze do wstrzymania :-) Zwyczajnie inne plany są no , ale kto powiedział że nie można ich zmienić jak będzie taka potrzeba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhgo
ja mialam ten sam przypadek i czekalam do okresu....bo wczesniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
w moim przypadku jest tak, że ja już bym bardzo chiała, ale mój men twierdzi ze na wszystko przyjdzie czas i dopiero po slubie chciałby dziecko, a że slub za rok to jeszcze troszkę bede musiała poczekac ;) nic na siłe, to musi byc wspólna dcyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
chociaz ost. bardzo dąże do stosunkow przerywanych z nadzieją, że sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhgo
figofagooooo ja dokladnie to samo robilam i teraz mam 4 miesiecznego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
ja dwa lata się tak kochałam i nie zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figofagoooooooooooo -- Wiesz co ja też , chyba coś tam organizm daje znać o sobie , instynkt czy cosik :-) Z jednej strony przerywasz żeby nie zajść, a z drugiej czekasz do @ i jeszcze lepiej żeby nie przyszła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
djhgo :D ja mma nadzieje, że mnie sie to też przydarzy;D Długo stosowaliście taka metodę, zanim zaszłaś w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
kurza.... nic mi nie mów taki instynkt macierzyński mi się ost załaczył, że czasami o niczym innym nie myslę tylko o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhgo
okolo roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagoooooooooooo
kurza ... daj znać w piątek co ci wyszło ok???;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet dziś zezłościłąm się że mi kawa smakuje , a tyle piszą że jednym z objawów jest odrzucenie od kawy :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhgo
ja w ciazy bardzo lubilam kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dodałam do ulubionych i będę informowała co i jak Życzę powodzenia i oczywiście dwóch kreseczek i braku @ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udeż w stół
Ktos tu z lekka ma nie rowno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×