Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figofagoooooooooooo

Stosunek przrywany!!!!Kiedy test????

Polecane posty

udeż w stół --- Jeżeli widzisz coś anormalnego w naszej dyskusji to bądź tak dobra/ y i napisz o tym . Nie szukaj nierówności u kogoś skoro Twój się pochylił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagooooo
pod moim sufitem jest jak najbardziej równo ;-p instynkt macierzyński ot co;-p;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po kiego przerywany
instynkt macierzynski nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagooooo
po takiego, że moj men nie jest gotowy na dziecko, wiec kusimy los póki co :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagooooo
dziewczyny słuchajcie w pon mam dostac okres, a od 3 dni mam białe, gęste upławy. Nic mnie nie swędzi, ani nie piecze... Poza tym brak oznak przed zbliżającą się miesiączką, no może od czasu do czasu pobolewaja mnei jajniki. Miała tak któraś w początkach ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimka animka
Biały śluz jest naturalny zarówno przed okresem, jak i w początkach ciąży. Niestety objawy przed okresem są takie same jak ciążowe, bo tak samo wzrasta progesteron, a to on jest przyczyną białego śluzu... No więc.. po prostu zrób test...:) Jeśli Ci zostały 3 dni do okresu - to myślę, że jeśli jesteś w ciąży, to już test pokaże 2 krechy. Ja robiłam na dzień po planowanym terminie miesiączki i od razu się pojawiły 2 kreski, a myślę, że gdybym zrobiła 3 dni wcześniej to też by już test wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofagooooo
nimka animka... test planuje zrobić w pon jeśli okres sie nie pojawi, a ten biały sluz mnie tak zastanawia bo nie pamiętam kiedy miałam go tak duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogoooofagoooo
test robilam w piątek - negatywny... okresu nadal nie ma, piersi mnie nie bolą, od czasu do czasu bolą jajniki... co robic??Gdyby była to ciąża to chyba by mnie bolały jajniki, bo wychodziłby juz 3 tydzien, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Gdyby to była ciąża to może się dziać wszystko albo nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Mnie jajniki nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyistnieję?
Kochałam się w 12 dc, owulację zazwyczaj mam 13-14 dc. Kochaliśmy się oczywiście z zabezpieczeniem, jednak wszedł we mnie na trochę bez niczego, ale tak dosłownie na kilka pchnięć, że tak brzydko się . Później doszedł za jakiś czas, chciałam zapytać czy jest duża szansa na ciążę? Często się takie przypadki zdarzają? Ja wiem, że to nie jest żaden sposób tylko, że ja nie stosowałam typowego stosunku przerywanego, tylko mój partner po prostu we mnie wszedł na kilka sekund, do wytrysku miał daleko, bo doszedł dopiero za drugim razem jak się kochaliśmy w gumce. Za pierwszym razem kochaliśmy się w gumce i nie doszedł później zrobiliśmy przerwę i za drugim razem jak sie kochaliśmy w gumce to dopiero wtedy doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×