Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezadowola

Duże obwisłe piersi z roztępami.

Polecane posty

Gość Niezadowola

Jestem młoda, nie mam jeszcze dzieci a już mam duże obwisłe piersi rozmiaru E/F. Mam duże roztępy. Wcieram różne żele do ujędrniania piersi ale mi to nic nie pomaga. Operacji nie chce bo chce mieć dzieci. co robić aby moje piersi były bardziej jędrne i ładniej wygladały? Na razie chowam je stanikach typu minimizer żeby nie były takie duże jednak chciałabym sie nimi też choć troche pochwalić a nie mam jak. Prosze pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
No tak tylko to wszystko zależy od producenta. ostatnio mierzylam F i miaąlm za mały i większych nie bylo... ćwiczenia owszem poszukam. Kremom nie wierze mój ostatni wydatek to żel do biustu z avonu. Nic nie pomaga. Czytałam o jakimś żelu z eveline jak znajde go to kupie. Ale to nie zmienia faktu, że chciałabym mieć fajne jędrne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
Na początku miałam fajne ale teraz to masakra. Mój chłopak nic do nich nie ma. Nawet mi mówi żebym sie nei odchudzała bo sie jeszcze zmniejszą. W staniku ok. Ale jest mi strasznie wstyd jak jestem przy nim rozebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetznającytemat
masz 2 mozlwiosći albo operacja albo ćwiczenia mięśni piersiowych, przez co spalisz tłuszczyk z piersi iz mniejszysz piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: co to za rozmiar e/f. To nic nie mówi. Wnioskuję, że masz źle dobrany stanik. Porządnie się zmierz i wtedy określ swój rozmiar. Kupuj porzadne staniki- blagam, nie a targu za 10 zł. Stanik na duży biust, zwłaszcza niezbyt jędrny, musi byc porzadny. Wtedy bedziesz mogła pochwalić się pięknym dekoltem. Ja sama nosze 75G, czasem 75FF. tez mam niestety obwisły biust, smaruję serum ujędrniającym do biusto eveline od dwóch tygodni, ale sadzę, ze to nic nie da, bo przeciez nie podniesie piersi, rozstępów tez nie da się zlikwidować. Ale chociaz dobre nawilżenie jest i gladka skóra. Dzięki dobrym stanikom moge chodzić nawet w głębiokich dekoltach, a moje piersi stercza na baczność :D polecam Ci firmy panache, freya i fantasie- mozna kupic na allegro używane w idealnym stanie, wtedy nie sa az tak drogie. Ale najpierw się wymierz: http://agta.blox.pl/2008/01/Jaki-powinnam-nosic-rozmiar-stanika-i-tabela.html ja mam pod biustem 86, a biuście 106 i nosze 75G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
Weznę się poprostu za te ćwiczenia. Znacie jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
pod biustem 84 a w biuście 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 70I :O a co do ćwiczeń to spróbuj ten masaż po 100 kółeczek wg wskazówek zegara na prawej piersi i odwrotnie do wskazówek na lewej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc masz 75GG lub H, żadne F czy E tym bardziej. Wybierz się do dobrego sklepu i poprzymierzaj, a jesli nie masz takich w pobliżu- polecam Ci kupić używane najtańsze staniki na allegro w tych rozmiarach i przymeirzyc. Potem mozesz inwestowac w droższe, jesli będziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
Ja kupuje staniki z triumph zazwyczaj i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no triumph to raczej takich rozmiarów nie produkuje, jaki powinnas nosić... Uwierz mi, ze w dobrze dobranym staniku piersi wygladają 100% lepiej, a i wygoda jest nieporownywalna. Mierzyć terzeba: pod biustem na wydechu bardzo ciasno. W biuście w lużnym staniku dosyc luźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
Ja nie lubie kupować staników przez neta musze iśc i przymierzyć. A w moim mieście jest mało takich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
No dobra zamówie przez neta a jak mi nie bedzie pasował to im odeśle? Nie kupowałam jeszcze stanika przez neta i nie wiem nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ja mam rozm 80 G i staniki kupuje polskich firm,Malinez i ONE i własnie sa to staniki do dużch piersi .Nie za sztywne i nie za miękkie po prostu akurat.Piersi w nich wyglądają naprawde super,szczególnie duże piersi.Poszukaj w swoim mieście normalnego sklepu z bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkllmn
dziewczyno tylko nie kupuj używanego stanika,pomijając wrażenie noszenia tak intymnej rzeczy po kimś,taki stanik jest już rozcziągniety i znowu nie będziesz wiedziała jaki w końcu masz prawdziwy rozmiar.A swoja droga co to za pomysł kupna znoszonego stanika,szczyt flejactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam propozycję, jesli nie ma w swoim miescie dobrego sklepu z bielizną, zeby kupiła tani używany w celu PRZYMIERZENIA! Mozesz tez kupić np. na intymna.pl kilka rozmiarów, poprzymierzać i te niedobre odesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
Jaka kurna Vena? Freya, Panache, polska Gorsenia - tak, ale nie jakaś vena o której nikt nie słyszał. Poza tym są lepsze sklepy niż intymna - zajrzyj na Lobby Biuściastych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżeracz_poziomek
aż muszę ucałować kanta ! :* :* w oba sterczące cycuchy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
Nie pasuje mi polecanie marki, która na autorkę wątka nic nie ma (rozmiarówka mocno słaba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 35
tylko nie przez neta.Idź do sklepu z bielizna,jak nie w Twoim mieście to przejedz sie gdzies i poprzymierzaj staniki róznych producentów,różne fasony,taka babka co sprzedaje tez Ci doradzi i wtedy kup.Tak jak juz dziewczyny pisały naprawde musi być b ciasny pod biustem a miska ładnie obejmowac cała piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam na intymna pl i żenada
Kliknęłam na zakładkę "na duży biust". To ma być "na duży biust"? Modele do 75 D i parę rozmiarów zaledwie? Kiepski sklep rzeczywiście, jeśli chodzi o duże piersi (chyba duże w świecie rządzących miseczek A i B), zgadzam się z kimś powyżej. Rzeczywiście poszukaj sobie na lobby biuściastych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezadowolona, Kempa2 i biusciasssta już Ci podały nazwy dobrych firm, za którymi powinnaś się rozejrzeć. O Triumphie zapomnij, bo u nich musiałabyś nosić rozmiar 70L (to jest odpowiednik angielskiego 75(34)GG), a takiego nie znajdziesz, ich rozmiarówka nie dochodzi nawet do połowy tabelki ;) Tak jak napisała Kempa2 rozglądaj się za markami brytyjskimi jak Freya, Panache, Curvy Kate, Fantasie etc. Z polskich najlepsza jest Ewa Michalak (uwaga! U niej inaczej wyliczamy rozmiar - trzeba skorzystać z kalkulatora na stronie sklepu). Venę, o której ktoś tu pisał, pominę litościwym milczeniem :D Kupując przez internet masz o wiele większy wybór (a jak nie masz w okolicy żadnego z dobrych sklepów patrz mapka: http://stanikowamapa.prv.pl/ to to jedyna możliwość kupienia dobrych biustonoszy), jak nie pasuje to odsyłasz albo wymieniasz (jak zaczynasz dobierać rozmiar to w miarę możliwości finansowych warto jest zamówić 2-3 sąsiednie rozmiary, niepasujące odeślesz i zaoszczędzisz na kosztach wymiany). Sprawdzone sklepy znajdziesz na forum Lobby Biusciastych w wątku o dobrych sklepach netowych, większość jest też odnotowana na „stanikowej mapie. Zajrzyj też do innych linków z mojej sygnaturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz to (nie)szczęście, że jeszcze nie rodziłaś.ja miałam rozmiar E-F, a teraz po karmieniu mam dwa suche placki.po wsadzeniu do stanika leżą dosłownie:( muszę teraz kupować B, ale i tak to wygląda kiepsko.na rozstępy pomogła mi oliwka z weledy, ale ona działa tylko na świeże rozstępy, te czerwone.Na jędrność to mi pozostała chyba operacja... my to się mamy, kobitki.chcemy dobrze dla dzieci, ale kosztuje to często utratą pięknego ciała. uważam, że dobrym patentem dla ciebie będzie skupienie się na innych częściach ciała, które masz ładne.obejrzyj sobie Goka czy T&S na tvn style.sama sie przekonasz, jak często mówi się tam o wielkich biustach, jako najwspanialszym darze od Boga hehe, który trzeba eksponować ubiorem i dobranym stanikiem! jest jeszcze motyw taki, że można skupić się na ćwiczeniach na talię albo na brzuch 6 Waidera czy hulla hop.wtedy robisz się węzsza w talii, a ciało pięknie się prezentuje jako klepsydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znałam firmy curvy kate, ale własnie obejrzałam ich bieliznę na allegro i jestem zachwycona fasonami i rozmiarami:) super:) tylko cena powala z nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie piękne majteczki! niech mi ktoś powie, ze nie ma seksownej bielizny w dużych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
Autorko topiku. Prawdziwy duzy biust nigdy nie będzie wyglądał tak http://i267.photobucket.com/albums/ii310/jessca_xx/playboy.jpg (i na pewno w przymałym bikini nie zachowa takiego kształtu) co nie oznacza ze twój jest obwisły, być moze jest po prostu normalny i prawdziwy!!! zobacz na zdjęcia z playboya http://s11.bdbphotos.com/images/orig/e/a/eaiamy8zbyqwwqz.jpg http://26.media.tumblr.com/tumblr_kyjhbiJEoj1qz9qooo1_500.jpg zdjęcia z ok 1970 - 80 roku, wtedy jeszcze modelki miały prawdziwe piersi, jesteśmy zasypywani przez media plastikiem i wydaje nam się że tak powinien wyglądać jędrny biust zapominając że nasz ideał ma stanik wszczepiony pod skórę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani króliczkowa
Zimny prysznic na biust ujędrnia skórę. Niezbyt to przyjemne, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowola
Jak na razie to sobie ćwicze. Wypróbuje te zimne kąpiele. Co uważacie o tym, żeby chodzić na siłownie i wyciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzahikoor
moze jakis masaz w dobrym miejscu, np w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, ze masaż też pomoże nieco poprawić sytuację :) Ale może jednak nieco przesadzasz? Same zazwyczaj jesteśmy wobec siebie bardzo krytyczne i nie zdziwiłabym się jakby okazało się, że wcale w Twojej sytuacji nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×