Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezadowola

Duże obwisłe piersi z roztępami.

Polecane posty

Gość Nankakar

Dziewczyny sama mam obecnie spory problem z obwisłym biustem i zastanawiam się nad tym co mogłoby pomóc. Mianowicie biorę pod uwage tabletki na biust. Widziałam, że w opiniach dziewczyny piszą ze takie tabletki wpływają nie tylko na powiekszenie ale na ujędrnienie i podniesienie piersi. A na tym by mi zależało. Bo nie mam takiego małego biustu ale po prostu wisi oraz nie jest wypełniony ( tak sie porobiło po karmieniu dziecka).

Co o tym sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinapers

Możesz spróbować, generalnie grawitacja działa swoje ale tabletki również powinny pomóc. Raczej nie sprawią, ze biust powróci do wyglądu sprzed karmienia ale powinny poprawić jego wygląd Tylko polecam kupić sobie profesjonalne, możesz spróbować sobie na przykład Perfect Bust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nankakar

A co sądzisz jeszcze o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinapers

No własnie nie wiem czy nie jest to jakiś miejski mit ale sama czegoś takiego nie zaobserwowałam u siebie, poza tym rozmawiałam z moimi koleżankami i one równiez nie widziały u siebie powiekszaenia biustu pod wpływem tabletek antykoncepcyjnych. Tak wiec może i są jakieś dziewczyny, które cos takiego u siebie widzą ale sama na pewno do takich nie należę 😛 Poza tym w przypadku tabletek anty nawet jeśli byłoby powiekszenie to jedynie na czas brania tych tabletek. W przypadku tabletek perfect bust jakie brałam powiekszenie okaząło się trwałe co oczywiście bardzo mnie zadowoliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nankakar

Ile brałaś? I widzę, ze seria ma również krem to może krem by mi pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinapers

No akurat u mnie krem Perfect bust się sprawdził super, bo w sumie używam któreś opakowanie z kolei i robię dodatkowo ćwiczenia na biust w siłowni i w domu. do do samego stosowania to dobrze nakładać go dwa razy dziennie, a w trakcie smarowania piersi robić delikatny masaż. Ale w zasadzie jedynie jeśli chodzi o nawilżenie oraz ujędrnienie skóry. Nie pomaga zbytnio na powiększenie. Na powiększenie dobrze wpłynęły u mnie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×