Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka21

ZDRADA - warto czy nie ...

Polecane posty

jestem ale niemam sily na ciebie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
czemu moze jakies konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja tam odradzam: Lepiej sie nieangazowac,bedzie prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijwefij lepiej podaj jakis watek,bo na poprzedni mnie nie przebijesz,a wogole mam wrazenie ze chcesz mnie wykonczyc a przynajmiej zebym spuchla.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Na wycieczkę rowerową wyruszyło dwóch wariatów. Jadą... jadą... Nagle jeden zatrzymuje się i spuszcza powietrze z kół. - Co ty robisz? - pyta drugi. - A siodełko było za wysoko - odpowiada tamten. Na to ten drugi zamienia miejscami kierownicę z siodełkiem. Teraz ten co spuszczał powietrze, zdziwiony pyta się: - A co ty wyprawiasz? - Zawracam, z takim idiotą jak ty nie jadę dalej! Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta: - Dojadę tym autobusem do Centrum ? - Nie - odpowiada kierowca. - A ja ?- pyta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co,chyba bedzie trzeba skonczyc watek i przeniesc sie jak niema chetnych........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Dzwoni Janusz Weiss do Miriam i mówi: - Dzwonię do PANI/PANA w bardzo nietypowej sprawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ja jestem ale Ty nie chcesz ze mna gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Dzwoni telefon - dzień dobry, czy mogę z Jola? - niestety malżonki nie ma w domu. - to wiem, jest u mnie - pytam, czy mogę... Wrocek a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ale nie chcesz pisac ze mna na ten temat i w dalszym ciągu nie opd mi co ma jedno z drugim zwazek W szkole: - Hej, ty tam, pod oknem - kiedy byl pierwszy rozbior polski?- pyta nauczyciel - Nie wiem. - A w ktorym roku byla bitwa pod Grunwaldem? - Nie pamietam - To co ty wlasciwie wiesz? Jak chcesz zdac mature? - Ja? kaloryfer naprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz gadam o pierdolach bo sie watek skonczyl.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
o prosze wczoraj byłem w toruniu zajebiste korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym niechce pisac? nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
no ze cycki chce oceniac a taki ze mnie wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Poranek w alpejskim kurorcie. Na taras wychodzi Anglik i wola: - How wonderful! Wychodzi Niemiec i wzdycha: - Das ist wunderbar! Wychodzi Rosjanin i dziwuje sie: - Kak prikasna! Wychodzi Polak i stwierdza: - Ja pie-dole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko napisalam,to prowokacja,nic innego. Normalne ze faceci to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
pracuje piję imprezuje szukam kobiety swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Na tylnym siedzeniu w taksówce siedzi zamyslony pasazer. Nagle pochyla sie i lekko klepie kierowce w ramie, zeby go o cos zapytac. Taksówkarz wrzeszczy jak oparzony, podskakuje pod sufit i traci panowanie nad kierownica. Samochód z trudem mija grupke ludzi na przystanku i uderza w latarnie. Po kilku sekundach zapada cisza. Kierowca odwraca sie do pasazerawsciekly. - Niech pan nigdy tego wiecej nie robi. Prosze mnie nie klepac po ramieniu, gdy prowadze samochód. Przerazony pasazer kiwa glowa, nie mogac wymówic slowa. Taksówkarz dodaje juz lagodniej. - No dobra, to nie panska wina. To mój pierwszy dzien na taksówce, przez ostatnie 25 lat bylem kierowca karawanu. A ty co porabiasz za miedzą pracujesz czy na wakacjach siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rzeczywiscie ta autorka dala sobie spokoj,a juz myslalam ze wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie brzmi... A ja nic ciekawego-zyje przyjazdem do mojego miasta(bede tylko tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ee do polski wpadasz na tydzien tak czyli za miedza mieszkasz na stałe a czym sie tam zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Jaka jest najtrudniejsza pozycja???? Na stojąco na hamaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×