Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko#3

czysta krew -serial

Polecane posty

Gość wiszona
Mówisz o Russelu? Super są teraz te odcinki co lecą na hbo, jak pojechał do tego pałacu :) te wszystkie wampirze potrawy ooooooooo kocham ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, może on i
Russel, ogladam 5 przez 10te. Po co on porwał Billa, ponawiam pytanie. I dlaczego Bill się go słucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. serial jest ok. Nie moge sie doczekac 4 - ego sezonu.. Eric mrr ^^ Książki były lepsze jak dla mnie, chociaż przeczytałam wszystkie 10 części + zbiór opowiadań tydzień ;( TEAM ERIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
kocham erica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, ten 3 sezon był słaby... gdyby nie ERIC to nie byłoby na co patrzeć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyyvampire
vampire diaries jest fajniejsze, dla mnie w true blood jedynym jasnym punktem jest Eric (ale tylko pod względem charakteru postaci, jego wygląd mnie...odrzuca:D), gdyby go nie było pewnie nie oglądałabym tego serialu, bo jest trochę nudny, szczególnie 3 seria:/ zupełnie nie wiem dlaczego tak wszyscy podniecają się tym serialem... tvd (i Damon) rządzi :D i fakt, ksiazka jest duzo, duzo lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
A dla mnie Pamiętniki to takie beverly hills 2210 wymiksowane ze zmierzchem. Tandetne, plastikowe, gra aktorska koszmar, fabuła jak w telenoweli dla nastolatków. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena satelitarna
czysta krew - wg mnie jeden z lepszych seriali jakie w zyciu ogladalam :) poznaje po tym, iz wszystkie serie ogladnelam w pare dni :) jest ciekawie, niebanalnie, inaczej, super muzyka, super aktorzy.... i faktycznie eric wymiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka VD
aha, a co takiego jest lepszego w True Blood? To, że wszyscy ze wszystkimi się ciągle grzmocą a sceny seksu są tylko przeplatane dziesiątkami zabójstw? Nie ma co, świetna fabuła. Jeśli Pamiętniki wam przypominają Beverly Hills, to ja mogę powiedzieć, że mnie True Blood przypomina Modę na sukces... sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
Marne porównanie, bo to VD są typowym amerykańskim plastikiem- co świetnie widać po wyborze aktorów. Modele z castingu, a nie aktorzy z prawdziwego zdarzenia. Vd jest tandetne i kiczowate do bólu- choć miało być wzruszające, porywające, itp. Postacie są płaskie, gra aktorska woła o pomstę do nieba, fabuła poraża TB ma AKTORÓW- Paquin dostała oskara za jedną ze swoich ról- bodajże jako najmłodsza w historii. Skarsgaard jest bardziej znany u siebie, ale gra w fajnych, niszowych produkcjach szwedzkich. Ambitnych. TB posługuje się celowym pastiszem, amerykańskiej tandety (takiej jak MnS, B2210) i równie tandetnego horroru z prowincji (jak VD, który niewiele różni się od zmierzchu). TB jest kiczowate- ale to efekt zamierzony, oczko puszczone do co bystrzejszych widzów. Najwyraźniej nie jesteś tym docelowym widzem :) O ile VD są jak Zmierzch, to TB będzie jak "Od zmierzchu do świtu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh, jaka cięta riposta
już nie sil się tak na "inteligentne" komentarze, bo to śmieszne :D aha, mogłabyś dać mi znać, kiedy TB "będzie jak 'Od zmierzchu do świtu' " ? bo chyba raczej trudno będzie mi to zauważyć, w końcu nie jestem taka bystra jak ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
uhhh, jaka cięta riposta nie masz racji i bardzo cię to boli, nie porównuj szmirowatego vd do tb vd to plastikowe dno, taka jest prawda, strasznie dużo ludzi mówi, że to lovestorowski gniot do granic możliwości i coś w tym jednak jest. hfgufggfgh dobrze prawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhuk
nie porownujcie tvd do zmierzchu , TVD bylo pierwsze!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
TB od początku jest jak Od zmierzchu do Świtu, geniuszu. Z założenia. Czym jest Dusk till Dawn? Pastiszem. Czym jest Tb? Pastiszem. Czym oba epatowały? Seksem i przemocą. Nie powiesz chyba, że w którymś z tych obrazów brakuje przemocy czy seksu? W jakiej konwencji? Typowego kiczu. U Rodrigueza typowy klimat południe USA- Mex, w TB kiczowate południe USA. Narysować obrazek poglądowy, czy już kumasz subtelne podobieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
I co z tego co było pierwsze, mówimy o gatunku i podobieństwach gatunkowych. VD i Zmierzch to tandetne romansidła, oparte na nudnym i wyeksploatowanym wzorze "przyjezdza nieszczesliwa nastolatka do malego miasteczka na zadupiu". I pojawia się ciacho, które ma mroczną tajemnice. Skądś to znamy :)? W Zmierzchu groźbę stanowiła inna grupa wampirów, w VD jest niepokojący braciszek. W Zmierzchu napiecie w romansie budowal wilkołak, tu braciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooooky
strasznie durny i kiczowaty jest ten serial ... i przy okazji nuuuuudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqz
boski serial! uwielbiam go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaaaaaaa
to wam powiem że czytałam książki na których podstawia powstała czysta krew... i na koniec sooki ożeni się z erikiem!!:D:D:D ksiązka ta nosi tytuł UMARŁY W RODZINIE i jest to 10 częśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio??????
z tym Erickiem?? A to w wersji polskiej językowej jest?? Bo kiedyś to widziałam ale po angielsku. Na chomiku to znajdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawdaAAAaAAaA
Eric ożenił się z Sookie o_O kurde, 10 części jeszcze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkapl3
leeee!!! wlasnie zaczelam czytac 1 cz. Martwy az do zmierzchu i wcale nie jestem wdzieczna za zdradzenie zakonczenia! jak dla mnie serial calkiem ok i o wiele bardziej prawdziwy od VD. sezon 4 TB 26 czerwca ukaze sie w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z żuka hhvj
eh świetny serial przeczytałam 11 tomów a martwy w rodzinie czytałam nieoficjalne tłumaczenie jakieś 2 lata temu radze poszukać na chomiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _karollla_
ej no bez spoilerowania :P oglądam w tv to co leci i jakos nie zamierzaqm tego zmienić. teraz chętnie bym zobaczyla w kinie nowe odcinki jak manganiello przyjedzie. może nie najwieksza gwiazda serialu ale bardzo bym chciała wygrać http://czystakrew.hbo.pl/sezon4 tutaj podobno wystarczy pytanie wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
czy dżesika zginie? czy jednak dżejson ja uratuje? bo jak nie to spłonie na jego oczach mam nadzieję, że eryk szybko odzyska pamięć, nie podoba mi się w tej wersji, taka pipa z niego scena z blondi na trumnie pam - bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×