Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamamnma

straszne zęby i lęk przed dentystą

Polecane posty

Gość gość
Jak ma się zęby w fatalnym stanie to nie ma na co czekać, tylko trzeba ratować co się jeszcze da. Jak tylko coś zaczyna mi się dziać z zębem to od razu idę na wizytę do gabinetu stomatologicznego www.stomatologiaraszewska.pl w Pabianicach. Wcześniej zęby bardzo mi się psuły, teraz bardzo o nie dbam i leczę jak najszybciej się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Jak z zębami zaczyna się coś dziać to nie można zwlekać. Sama chodzę często na wizyty kontrolne by sprawdzić czy zębami jest wszystko ok do dentysty www.stomatolog-przymorze.pl w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam zęby w strasznym stanie i jakoś przeżyłam leczenie. To wszystko zależy od tego na jakiego stomatologa się trafi. Jak na złego jak ja w dzieciństwie to można mieć potem długo uraz. Jak ktoś jest z Wrocławia polecam Centrum Stomatologiczne Margo gdzie bardzo fajnie i nie za drogo mnie wyprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze niedawno miałam ten sam problem. .z 10lat nie byłam u dentysty...ale w końcu się przemoglam i poszłam..była to miła pani doktor..dużo się wypytywala i byla zaskoczona stanem moich zębów, że co je doprowadziło do takiego złego stanu a ja jestem taka młoda, pytała się czy w przeszłości nie chorowalam na anoreksję, że ja mogę wszystko powiedzieć i musze Wam powiedzieć, że trafiła w sedno..byłam naprawdę zaskoczona bo żaden inny lekarz nie pytał się mnie o to. .także wyleczylam wszystkie zęby , pani doktor kazała mi dobrze się odżywiać i teraz wiem, że nie było czego się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś poleci dobrego stomatologa z Łodzi ? Potrzebuje kogoś wyrozumialego bo strasznie sie boje i wstydze iść do denstysty. Od kilku lat się zbieram a żeby coraz gorsze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz się czego bać teraz są takie środki znieczulające że poza ukłuciem nic nie poczujesz:) ja jestem z Białegostoku i chodzę do kliniki http://www.famident.pl/, może mieszkasz w pobliżu?! Naprawdę bardzo dobrzy specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz zeby w nienajlepszym stanie to nie radze czekac. Idz jak najszybciej do dentysty i ratuj je. Ja chodze do www.msdent.katowice.pl i nie boli, nie ma sie czego bac, uprzedz ze masz leki popros o znieczulenie i nie boj sie niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina89
Ja też długo bałam się dentysty, zwłaszcza, że mam bardzo złe wspomnienia z dzieciństwa. Aż trafiłam w ręce dr Obłoj z warszawskiego Odentu, dzięki niej wiem, że nie musi boleć. Ba, że u dentysty może być miło i sympatycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu się bać dentysty, po pierwsze można poprosić o znieczulenie, po drugie dentysta jest przyzwyczajony do widoku próchnicy itd. ja chodzę do http://nzozalmadent.pl/ tam jest zawsze miła atmosfera, biorę znieczulenie i nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli zdajesz sobie sprawe z tego, ze Twoje zeby sa w kiepskim stanie to chyba nie ma sie czego bac tylko trzeba dzialac. Ja moge CI polecic dobrego stomatologa, namiary na niego znajdziesz na www.s-medi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jestescie swiadomi tego, ze macie zepsute zeby to chyba nie ma na co czekac? Idzcie do dentysty po prostu, a jesli sie martwicie, ze nie macie sprawdzonego to moge polecic www.warszawskidentysta.pl . Wiecej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli juz w tym momencie zdajesz sobie sprawe z tego, ze Twoje zeby sa w okropnym stanie to czas sie naprawde wybrc do dentysty. Idz do dentysty, ale do takiego, ktory jest naprawde dobry! Moge polecic Ci www.kuroczko.pl/ - jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takiego podejścia, skoro wiesz, że są w złym stanie to idź czym prędzej do dentysty póki da się cokolwiek uratować. Mogę Ci polecić mojego dentystę www.ortodentis.pl w Łomiankach, jest delikatny, ma świetne podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic Ci takiego, ktory ma swietne podejsie do ludzi i potrafi przekonac naawet najbardziej strachliwych, sprawdz www.dentysta-gadomska.pl swietny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie rozumiem takiego podejścia. Też się trochę boję, ale jak coś dzieje mi się z zębem to wolę iść na wizytę niż się męczyć albo pogorszyć stan zęba. Mam świetną panią stomatolog www.stomatologiaraszewska.pl w Pabianicach, jest delikatna i ma dobre podejście do pacjenta, dzięki niej przezwyciężam strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie i pogadajcie z psychologieem-psychoterapeutą albo psychiatrą w poradni zdrowia psychicznego. Przyjmuja na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dentysta, z odpowiednim doświadczeniem i podejściem, załatwia sprawę :) Wiem z autopsji! Ale ja mam duże szczęście, chodzę do dra Wilisowskiego w Luxdentica, który jest po prostu super :) Dodatkowo korzystam z komputerowego znieczulenia, dzięki czemu nic mnie nie boli, a w konsekwencji stres duuużo mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dentystę ze Szczecina. Znalazłam klinikę Froe, która radzi sobie ze wszystkim i to w samym centrum na ul. Panieńskiej. Chodzę tam do Pani Magdy już kilka dobrych lat i nigdy z niczym nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do http://www.prodent.tgory.pl/ na Śląsku, tam mi zawsze dają znieczulenie, w ogóle nic mnie nie boli i dzięki moim regularnym wizytom mam teraz ładne, zadbane zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zapisać się na wizytę do Bożeny Hoffman - bardzo dobra dentystka, miła, do tego dba o to, żeby leczenie stomatologiczne naprawdę nie bolało. www.bozenahoffman.pl - to jest jej strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu w DENTAL cover robią zabiego w znieczuleniu ogólnym :) Jest lekarz anestezjolog, zasypiasz i budzisz się już po wszystkim. Fajne - szczególnie dla tych którzy panicznie boją sie dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8889
Możesz skusić się na ofertę http://centrum-alexa.pl/ św. Hildegarda śląsk Oni tam wiedzą jak obchodzić się z pacjentami, którzy tak bardzo się boją. Zobaczysz, nic nie poczujesz i wyjdziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to po prostu znaleźć dobrego dentystę: z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem. Ja jeśli czegoś potrzebuje to zawsze szukam w wyszukiwarce https://www.pkt.pl/ więc może warto i tam poszukać nowego dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać, tylko znaleźć dobrego dentystę i do dzieła. Szkoda zdrowia! Ja też nie przepadam za dentystą (kto przepada?!), ale znalazłam dobrego, cierpliwego w BetterSmile w Krakowie http://www.bettersmile.pl/ i chodzę regularnie, bo wiem, ze to dla mojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penwie,ze nie ma co się bać, juz teraz u dentysty mozna naprawde zrobić wszystko super bezboleśnie, dają znieczulenie i jest okk:) JA chodze do http://www.kalmedica.com.pl/ , bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemów z zębami nie wolno lekceważyć. Teraz są przecież doskonałe znieczulenia, nic nie boli. Polecam panią Agnieszkę http://artdenta.pl/. Profesjonalistka, zna sie na rzeczy, a do tego przemiła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo dobrą dentystkę i nie boję się do niej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zależy od tego kto ma jaki lęk. Jeżeli zwykły jak większość ludzi to można się przemóc ale jeżeli chorobliwy albo podchodzący pod dentofobię to tragedia. Moja siostra się właśnie tak męczyła i za nic nie dało rady zaciągnąć jej do dentysty. Wyła z bólu przez popsute zęby i łykała proszki przeciwbólowe aż doszło do tego że zaczęła mieć problemy z żołądkiem. W końcu jak u nas w Chełmie zrobiło się głośno że w przychodni (jak coś to w Eko Med) wprowadzili taki specjalny laser Fotona to za namówieniem mamy poszła. On jest właśnie dla takich osób które chorobliwie się boją i leczenie nim nie boli. W sumie nie wiem skąd u niej był taki strach bo w rodzinie nikt nie miał z tym problemu. Ja sama nie przepadam za dentystą i uważam że to nic miłego ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotara
Wszystko zależy od gościa, trzymajcie namiary - http://www.newdentclinic.pl/ To akurat w Poznaniu. Powiedzmy, że to dopiero przy nim się zdecydowanie przełamałem i zrozumiałem, na czym to wszystko polega. Mocno mi pomógł, wiele wytłumaczył. Od 2 lat chodzę na kontrole co 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda - najważniejsze jest znalezienie dobrego lekarza. On pomoże w walce ze strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×