Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamamnma

straszne zęby i lęk przed dentystą

Polecane posty

Gość Gonda
Bo to wszystko jest w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara85
Słuchajcie miałam dokładnie ten sam problem! Wiem co czujecie... Polecam Omnident we Wrocławiu, są bardzo dyskretni, taktowni no i pięknie zrobili mi zęby. Jestem im strasznie wdzięczna, szczególnie pani dr. Szczombrowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w Warszawie ale we Wrocławiu warto udać się do Omnident. Polecam dr Szymborską, tu masz nr do rejestracji w omnident 795 560 222 Jeśli chodzi o lęk przed dentystą to mają tam świetne podejście do dzieci myślę więc, że u dorosłego też nie będą wywoływać leku ;) zawsze jest szybko i delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZOMBROWSKA! wybaczcie ale raz, że człowiek padnięty po pracy a dwa to nie wiem dlaczego ale zawsze jak mam się umówić na wizytę to nazwisko pani dr kojarzy mi się z Szymborską i z rozpędu mi się tak napisało :D :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron44
w Omnidencie zrobią Ci zęby tak szybko, że nawet nie zdążysz się przestraszyć :) a na poważnie, warto spróbować, bo ceny nie są wysokie, nawet ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Miałam to samo – dwa zęby do przeleczenia i mega strach. W końcu się przełamałam i poszłam u siebie w Lublinie do New-Dentu na Nowowiejskiego. I… zero bólu. Dentysta robi Ci zastrzyk, za 2-3 minuty nie czujesz nic – tylk drętwota. I może ci wiercić, dłubać do woli. Tak więc nie ma sensu się bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W omnidencie jest spoko, dentysty nie ma co się bać i lepiej zrobić zęby jak najszybciej bo wtedy boli mniej i też mniej roboty jest. W omnident masz rejestracje online i szybko przyjmują więc radzę nie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselniczka33
ja z kolei byłam tutaj http://www.as-dent.pl tez miałam za soba gruntowne leczenie koszmarny stres związany z wizyta i tym, do jakiego stanu doprowadziłam moje zęby (z różnych przyczyn) Na szczęście jak się trafi na dobrego i dyskretnego lekarza, nie ma się czego bać. Mi się udało, a i tak zawsze w takich sytuacjach sobie powtarzam,że to ich praca i nie takie rzeczy widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przełamana
z mojej własnej dziecięcej głupoty, a poźniej wstydu, nie byłam u dentysty od 15 lat... w końcu się przełamałam, był płacz obawy... ale mogę tylko podziękować za moje geny i to, że skończy się na paiskwoaniu, paru zwykłych plombach i jednym kanałowym. Także powodzenia i nie bójcie się! :) mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko nie ma sensu się bać. Bez leczenia może być tylko gorzej, Sama miałam duże probvlemy z zębami, ale na szczęście w www.prodent.net.pl udało mi się z nimi skończyć. Teraz zostają mi tylko rutynowe kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam problem z zębami, bałam się, że dentysta zareaguje kiepsko na stan mojego uzębienia, ale na szczescie nie bylo tak zle i dentysta nawet nie zwrocil uwagi, ze cos nie tak - dlatego polecam gabinet www.truszel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was uczyl sie moze w tym studium www.dental-szczecin.pl ? zastanawiam sie nad pojsciem na technika stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do dentysty www.addent.pl w krakowie i musze przyznac, ze naprawde bardzo fajnie tam jest, mila atmosfera i wcale sie nie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma strasznie się bała dentysty, dlatego, ze niegdys podczas wyrywania zeba strasznie sie zrazila - cos ja bolalo i od tamtej pory szla jak musiala... ja chodze do gabinetu www.bettersmile.pl i okad tez ja tam zaprowadzilam, to nie boi sie juz niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, mi bardzo pomogło płukanie jamy ustnej olejem kokosowym - płuczesz 2*dziennie po 20 min i wypluwasz. Olej bardzo regeneruje szkliwo, leczy próchnicę i zapalenia dziąseł a do tego wybiela zęby, polecam Ci bo ja też boję się dentysty wiec wiem co to znaczy. Tu masz linka do dobrego, naturalnego oleju http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie znaleźć dobrego dentystę to musicie kierować się opiniami innych. Ja po namowach mojej rodziny i informacjach zawartych w internecie znalazłam gabinet Sanusdent na Ochocie. Jest tam ładnie, Panie z recepcji są miłe i potrafią znaleźć bardzo szybko wolny termin (i to z krótkim okresem oczekiwania). Zabiegi są raczej bezbolesne no i przede wszystkim skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję dobrego dentysty ze Szczecina, może ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Pani Magdy z Froe (froe.pl) na ul. Panieńską w samym centrum i jestem bardzo zadowolony. Zawsze jest skuteczna i nigdy mnie nie zawiodła, więc jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby to Twój największy kompleks? Prawie w ogóle się nie uśmiechasz? Zasłaniasz usta podczas rozmowy? Boisz się iść na randkę, krępujesz na rozmowie kwalifikacyjnej? Oddasz wszystko za piękny, zdrowy uśmiech? Być może boisz się dentysty? Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe! Eksperci z 3 renomowanych klinik stomatologicznych w Polsce sprawią, że będziesz zachwycać uśmiechem. Odzyskasz pewność siebie i zmienisz swoje życie. Ty także zasługujesz na hollywoodzki uśmiech! Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres usmiech@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • 2 zdjęcia – całej sylwetki oraz aktualnego stanu uzębienia. Więcej informacji pod nr telefonu: 881771066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka989
Hej, polecam Ci wrocławski Omnident na ul. Ślężnej. Mojemu koledze zrobili tam rekonstrukcję całego przodu szczęki po wypadku razem z implantami a miał strasznie zmasakrowaną buzię :( Leczył się u nich prawie rok, wizyt było mnóstwo ale zrobili to naprawdę ładnie i z tego co opowiadał potem było dość bezboleśnie, pamiętam to bo wiozłam go na parę wizyt i odwoziłam z powrotem do domu (Poznań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie można się bać - warto zacząć dbać o swoje zęby póki ich stan nie jest tragiczny. Bo gdy zaczną pojawiać się stany zapalne będziesz mieć do wyboru - albo leczenie kanałowe które jest okropnie bolsene albo wyrywanie zębów. A wyrywanie zębów w wieku 20 lat nie jest moim zdaniem mądrym podejściem więc zostaje kanałówka, a wtedy zaczniesz żałować odwlekania decyzji. Uwierz. Miałam zepsutą siódemkę, nie zdawałam sobie z tego sprawy a po czasie wszystko wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma zebyw w kiepskim stanie to nie ma na co czekac tylko szybko isc do dentysty i to jak najlepszego by ratowal kazdy zab ktory jeszcze sie da a nie wyrywal wszystkieog jak popadnie. idz do www.kuroczko.pl - oni wiedza co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kiedys balam tez dentysty, ale pozniej zaczelam chodzic do dobrego gabinetu www.addent.pl i przestalam sie bac, wszystko zalezy od podejscia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma problemy z zębami to nie ma na co czekać, tylko dentysta może pomóc. Mnie swego czasu strasznie się psuły zęby i wiedziałam, że nie ma na co czekać. Zapisałam się na wizytę do centrum stomatologii www.ortodentis.pl w Łomiankach, wyleczyli mi wszystkie zęby, mogę szczerze polecić ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do gabinetu w Rzeszowie http://nzozalmadent.pl/ i tam zawsze panuje miła atmosfera, proszę o znieczulenie i nie czuję żadnego bólu w trakcie borowania, dzięki temu mam teraz ładne, zadbane zęby, naprawdę warto się przemóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma znieczulenie to wizyty u dentysty są spokojne, ja tam w ogóle nie czuję bólu, więc zupełnie nie ma obaw by takich wizyt unikać, w http://new-dent.pl/pl/ wyleczyłam już wszystkie zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaSu
Zęby to podstawa zdrowia!! od tego biorą się problemy z cerą, migdałkami, gardłem, zatokami, atakują węzły chłonne, zęby zawsze trzeba mieć zdrowe. Przed każda operacją pytają, czy wyleczona jest próchnica. Jeśli chodzi o dentystę - teraz naprawdę nie ma się czego bać. Musi powiercić, ale podejdź to tego rozsądnie - trzeba. Znieczulenie i 15minut przeżyjesz. Jak chcesz, to mogę Ci polecić tą klinikę we Wro www.aurident.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z was chodzi moze do dentysty do http://www.kalmedica.com.pl/ ? Zastanwaiam sie bo juz kilka osób polecało mi to miejsce:) chyba wybiorę sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×