Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie mam pojęcia

Fuck up Matter!!

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia

Może zacznę od tego że kiedyś strasznie podobał Mi się chłopak z którym kiedyś kręciłam no ale cóż nie wyszło nam znaczy On nie chciał. Jakoś sprawy potoczyły się inaczej i zaczełam być z jego znajomym , nie był to perfekcyjny związek ale go kochałam i nadal go kocham , lecz pewne dnia chłopak z którym Mi nie wyszło napisał Mi że załuje swojej decyzji i całkowicie namieszał Mi w głowie uczucie do niego stopniowo wzrastało i nie wiedziałam co mam zrobić , pisałam z nim sms i widziałam sie z nim ale to raczej były spotkania czysto przyjacielskie aż wkoncu dał Mi do zrozumienia ze chciałby aby było inaczej . Nie wiedziałam co mam zrobic bo przeciez kochałam swojego chłopaka , ale czułam coś również do niego znajomego . Az wkoncu bylismy na spotkaniu ze znajomymi i był tam też ON widziałm że jest z nim coś nie tak wiec jak wracałam do domu napisałm mu sms z trescia Co sie stało :* okazało się ze mój chłopak miał jego tel i przeczytał tego sms od tamtej pory odzywał się tylko raz i to smsem napisał Mi że wie wiecej niż mi sie wydaje i ze niezłą zabawke miałam . Nie wiem co sobie mysli jedno wiem że go nie zdradziałm i nadal go kocham . Nie wime co mam teraz zrobic zwłaszcza że napisąłm Mi że nie chce abym z nim rozmawiała patszała na niego tak jakbysmy byli obcymi ludzimi co nie jest łatwe bo mamy wspolnych znajomych i mieszkamy na jednym osiedlu i widuje go prawie codziennie . Nie oczekuje nie widomo jakich odpowiedzi po prostu chciałam sie wygadac :) I know I Fuck up Metter ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×