Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 sensible _ solitario

zyczie seksualne trzydziestek w warszawie

Polecane posty

Hmm.. Wiem ze moze jestes gejem i podniecasz sie jak facet ci lize, ale wole kobiety;] Ale daj ogloszenie, moze geje tez tu zagladaja to jakis ci wylize;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 sensible _ solitario
Nie, dziekuje Adrianek27. Poszukaj wsrod swoich kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 sensible _ solitario
Moze i tak ;) Apollo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva11
Ja jestem od niedawna sama i wiem ze nie narzekam, wrecz przeciwnie, nie chce sie wiazac po tak długim zwiazku chce pobyc sama poznawac ludzi, a facetów potraktowac jak wyjscie do fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxghfghfgh
"czasem umawiam sie z kims np. okolo miesiaca (zawsze z cicha nadzieja ze moze cos z tego bedzie), poznej przerwa i znow kogos poznaje" i oto cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a ja Cię rozumiem. Nie każda kobieta marzy o ślubie i krzątaniu się przy dzieciach. Są takie kobiety, które wolą się spełniać w inny sposób. Żyć aktywnie. A to nie sprzyja byciu w związku. Ale każda osoba potrzebuje bliskości (również tej fizycznej). Bliskość często przechodzi w seks, który w zależności od podejścia może być piękny, lub dołujący. Seks może być cudowny nie tylko ze stałym partnerem. Ważne, żeby czyć, że druga osoba Cię szanuje i nie zależy jej tylko na zaspokojeniu własnych potrzeb. Jeśli się znajdzie podobnie myślącą osobą, można mieć wiele frajdy. Ja znam trochę wolnych 30-latek w Warszawie. I przyznam, że z rozmów wynika, że nie są one szczęśliwe. Ale nie z powodu braku faceta. Jeśli już, to z braku faceta na poziomie. Ale przede wszystkim z powodu braku zrozumienia innego stylu życia, niż szybki ślub i wychowywanie dzieciaków. P.S. Ten brak faceta na poziomie widać też i tutaj - no wybaczcie, ale teksty "jest chętna na minetkę" według mnie nie świadczą o wysokim pozimie i kulturze takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i nie swiadcza, ale mowie prosto z mostu. Moj znajomy ma inna metode, obiecuje milosc i Bog wie co jeszcze a jak juz zaciagnie kobiete do lozka olewa;] Co lepsze?? Przynajmniej ze mna kobieta wie na czym stoi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie tylko treść, lecz i forma jest ważna dla kobiet! Ale wątpię, byś to zrozumiał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 sensible _ solitario
Fajny jestes Pablo_Wawa. I to prawda, nie kazda kobieta marzy by sie spelniac tylko w rodzinie. Ponadto w moim otoczeniu sa ludzie tylko na poziomie. Mialam mozliwosc wyjsc za maz ale nie chcialam. Nie bede mowila o powodach, ktore nie sa bezzasadne. Wole byc sama niz miec faceta za wszelka cene, na stale. Pragne uczuc, a to ze nie przychodza to nie znaczy, ze bede robila ascetke z siebie. I nie zalezy mi na zadnych deklaracjach, jesli facet propponowalby mi malzenstwo w szybkim czasie, raczej wyslalabym go do psychologa z powodu braku stabilnosci emocjonalnej. A korzystanie z zycia, jest lepsze niz frustracja zakompleksionych panienek - "moherowyh". Same by chcialy byc wyzwolone, tylko sie boja. Lepiej oceniac i wyzywac inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Jesteś niezwykle sympatyczną kobieta na poziomie. To rzadkość, szczególnie na Kafeterii. No właśnie, po co się wiązać na stałe z kimś, kto nas po prostu ogranicza? Bo jak rozwija i stymuluje, to co innego. Ale to rzadkość. Zresztą świat jest pełen sfrustrowanych mężatek. Gorzej - te mężatki nie mają pomysłu na życie. I nie popadajmy w skrajności - to, że ktoś lubi seks bez zobowiazań, wcale nie oznacza, że się "puszcza" czy "kurwi" (dotyczy się to obu płci). Bo często z takim partnerem możnao takich rzeczach, o których z żoną/mężem mało kto by się zdecydował. Ja mówię o starannie dobranej osobie, a nie przypadkowym kochanku/kochance. I taka znajomość to też nie tylko seks. Nie spłycajcie znajomości bez zobowiązań tylko do samego seksu! Poza tym z wiekiem człowiek jest mądrzejszy i dojrzalszy, inaczej postrzega ten świat. Pozdrawiam wszystkich myślących niekonwencjonalnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×