Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menu chrzest

menu na chrzciny

Polecane posty

Gość menu chrzest

Za tydzien chrzest św mojej corci.Zastanawiam sie wlasnie co zaserwowac gosciom.Wymyslilam mniej wiecej takie menu.Prosze o wskazowki. 1 danie na ciepło: rosół z makaronem Kotlety z drobiu -devollae Kulki ziemniaczane Bukiet surowek: mizeria , kiszona kapusta z marchwia i oliwa Deser : tort wisniowy 2 danie na cieplo : barszczyk czerwony z pasztecikami Zimna płyta: Półmisek wędlin-salami, szynka z Bobrownik, schab z pieca, pasztet, kabanosy, Sledzie w smietanie Sledzie w oleju Salatka jarzynowa Salatka Klaudii Salatka Klaudii 2 ew mozarella z pomidorami Jajka w majonezie podane na salacie Pieczywo, maslo Kawa ,herbata z cytryną, soki ,coca-cola, wina czerwone i biale Ciasta (sernik ,profiterolle itd.) Owoce: banany, mandarynki, winogrona jasne i ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dodała jeszcze z jedno mięsko na obiad - do wyboru i już nie drób. Może schab pieczony w majeranku lub wołowina w sosie własnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w sobotę urodziny mojego synia i przygotowałam takie menu: pomidory-ser mozarella-bazylia, jajka faszerowane pieczarkami, muszle makaronowe faszerowane sałatką (tuńczyk w puszce+ser zółty tarty+cebulka+jajka) , śledzie po wiejsku z sosem tatarskim, sałatka gyros, sałatka (seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ucięło mój wpis: szynka konserwowa w to zawinięte małe kukurydzki i posmarowane serkiem ziołowym, koreczki powbijane w połowki jabłka, mięsko pieczone swoje, kabanosy, na ciepło zupa gulaszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu jest baaardzo tradycyjne. Dla konserwatystów- ano rosół, kotlet w panierce....wszystko to dobre, ale szału nie ma :) Aczkolwiek dobrze, ze nie ma zatrzesienia jedzenia,jest kilka dan, ale bez przesady Pytanie jacy są goście- czy bez rosołu świeta nieważne, czy są otwarci na nowości. W mojej rodzinie w tamtym roku furrore na komunii zrobiły ziemniaki (tak, tak) - takie malutkie, ugotowane w mundurkach, upieczone z masłem i czosnkiem, do tego pieczeń wieprzowa. Ziemniaki tanie są i można je przyrządzić na wiele sposobów- gotowane w wodzie, kotlety z cebulką solą i pieprzem, nadziewane, pieczone z warzywami (cukinia, cebula, papryka- wszystko to w ziołach, czosnku i oliwie) Barszczyk z pasztecikami bym zostawiła, tort wiśniowy też przyjemnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do reki
ja bym nie ropzyszla bo nie ma krokietow,jak nie ma krokietow to ja nie przychodze na zadna impreze...poza tym za duzo slaatek za malo miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat oraz moi goście lubią tradycyjne potrawy ;) U mnie na chrzcinach było: Obiad: rosół z makaronem devollae z pieczarkami i z żółtym serem kotlet schabowy zrazy w sosie 3 surówki -buraczki,z kapusty pekińskiej oraz z kapusty czerwonej. ziemniaki młode z koperkiem Radziłabym dodać jeszcze jeden rodzaj mięsa do obiadu by był wybór ;) Potem: szaszłyki skrzydełka faszerowane gołąbki koreczki śledziowe 2 sałatki wędlina deser -tort,3 rodzaje ciasta owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, tak 2 gatunek mięsa do obiadu by się przydał- i jak wspomniała poprzedniczka- nie drób, a jakiś świniak (tańsze od wołowiny, a też dobre). Schab w ziołach, upieczony w rękawie, a nawet golonka :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek P.
te faszerowane skrzydełka to chyba wieprzowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriq kraq
Ale wy macie nasrane.2 rodzaje mies?To zart? Po co az tyle tlustego zarcia? A potem nie dziwota ze po komuniach na polskich drogach zlot grubasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek P.
debilu, tu jest mowa o chrzcinach! czytanie ze zrozumieniem się kłania, bucu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1984
Ja bym raczej zamówiła profesjonalny catering, jest to być może trochę większy wydatek, ale dzięki temu więcej czasu zostaje na inne przygotowania. Byłam na chrzcinach w Lublinie, gdzie jedzenie zamówiono z tzw. Mobilnej Karczmy Graf Marina, było jak domowe, potrawy dogadane i dobrane też pod najmłodszych gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×