Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pineska

stres a wypadanie włosów

Polecane posty

jakiś czas temu miałam nieco stresów, chorowałam. Włosy zaczęły wypadać mi garściami. Podpowiedzcie, czy one mają szanse odrosnąć? Jak im pomóc? Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapodobny problem, proszę
o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z włosami jest ciężko
zwłaszcza gdy wypadają od stresu stres zwęża naczynia krwionośne w skórze głowy i cebulka włosa jest niedożywiona, trzeba więc dużo masować skórę głowy, wcierać jakieś lotiony z rzepą, pkrzywą i zrobić coś by się nie stresować: joga, medytacja, uprawianie sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiker321
Rzeczywiście włosy mogą nadmiernie wypadać od ciągłego stresu. Najlepiej się odstresować i zacząć używać szamponów i odżywek z naturalnych wyciągów roślinnych. Dobry na ten problem jest szampon z czarną rzepą eva natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie od silnego stresu
też wypadały włosy i to długo - bo ponad rok. Potem same przestały, choć nie stosowałam żadnych preparatów ani nic. Zwykłe szampony i odżywka. Za to w kolejnym roku tak mi się stan włosów poprawił, aż fryzjerka się zdziwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz pewność że to przez stres to nic z tym nie zrobisz no chyba że się pozbędziesz źródła stresu a to jest często nie możliwe. Kup sobie może na początek szampon przeciwko wypadaniu ja stosuję od tygodnia dermenę żel i szampon dermatolog mi poleciła na wypadające włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o tabletkach inneov gęstośc włosów? Czy ktos stosował? Zdaję sobie sprawę,że są na tym forum podobne wątki, niemniej jednak prosze o wypowiedzi.Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllil
Z Inneov nie miałam do czynienia osobiście, ale z tego co wiem paru osobom pomogło, paru nie. To jest tak jak z każdym innym specyfikiem: preparat który zadziała na jedną osobę, drugiej wcale nie musi pomóc. Chyba nie ma innego wyjścia jak po prostu wypróbować. Jeśli chodzi o wypadanie włosów w stresie, to jest to wypadanie odwracalne, tzn. jak już sytuacja stresowa się skończy włosy odrosną, bo stres nie uszkadza trwale mieszków włosowych, gdyby uszkadzał to dopiero byłby problem. Przy czym nie tylko stres psychiczny ma znaczenie, ale też trauma fizyczna. Jedynym sposobem jest unikanie stresu, chociaż też trzeba pamiętać, że nie każdy zareaguje na stres podobnie i nie u każdego musi pojawić się wypadanie włosów. W moim konkretnym przypadku żaden środek nie działał w sytuacjach, gdy stale byłam poddana stresowi. Zakończenie roku obrotowego, albo kontrola z jakiegoś urzędu tudzież reorganizacje w firmie, kiedy to nie zawsze było wiadomo co dalej będzie zawsze odbijały się na włosach i bynajmniej nie żałowałam na specyfiki poprawiające ich kondycję, a może dbałam o włosy przesadnie? Nie wiem. Jednym słowem stres to stres i żeby włosy odrosły trzeba się go pozbyć. Pomocne są techniki relaksacyjne, ja z czasem nauczyłam się nie denerwować tym, na co nie mam wpływu. Trochę czasu to trwało, ale ostatnio radzę sobie coraz lepiej. Wypadanie włosów w tej chwili pojawia się już tylko na przełomie pór roku, co jest ewidentnie skutkiem braków dietetycznych i generalnie nie najlepszego samopoczucia, szczególnie późną zimą i wczesną wiosną. Radzę sobie z tym stosując szampon Revita , spr. www.revita.pl, dość drogi, ale tak jak mówiłam na włosach raczej nie oszczędzam, cena zresztą porównywalna ze profesjonalnymi odżywkami (takimi małych ampułkach), które można kupić tylko u fryzjera. Po Revicie wiosną włosy się rewitalizują (dosłownie) i przez co najmniej pół roku po zużyciu szamponu mam spokój. Potem jak problem wraca kupuję drugą butelkę, chociaż czasami jedna porcja wystarcza nawet i na cały rok - wszystko zależy od kondycji włosów i tego z jakim natężeniem w danym sezonie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Stres to jeden z najgorszych powodów wypadania włosów. Jest szansa że odrosną ale musisz o siebie zadbać. Idź też do trychologa na badania to dobierze Ci odpowiednie środki aby wspomóc odbudowę :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypadanie włosów bardzo pomaga biotebal. Zawiera biotynę, która hamuje wypadanie włosów i sprawia, że zaczynają szybciej rosnąć. U mnie efekty są rewelacyjne po kilku miesiącach zażywania biotebalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka 9191
mnie tam żadne tabletki nigdy nie pomogły a troche ich brałam. Najlepiej będzie autorko jak zaczniesz jeść olej lniany z twarogiem (lub innym nabiałem) więcej warzyw, owoców i jajek do tego szampon apteczny na wypadanie np. pharmaceris , biovaxmed, vichy lub dermena (ale strasznie plącze i wysusza włosy) oraz jakaś wcierka np. RadicalMed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkowa4
Stres bardzo odbija się na włosach. Moje wypadały stanowczo zbyt intensywnie, aż zaczęłam się martwić, że pojawią się spore "prześwity". Uratowała mnie kilkumiesięczna kuracja Biotebalem, włosy stopniowo przestały wypadać, stały się mocniejsze, a niedawno nawet pierwsze baby hair zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVkid
Najlepsze rezultaty w tej kwestii miałam z szamponem Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z biotyny zawartej w Biotebalu i uważam, że to najskuteczniejsza metoda zatrzymania nadmiernego wypadania włosów. Od dwóch tygodni mam nawet ich odżywkę do włosów. Takie działanie daje lepsze efekty, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki fajna sprawa, ale można jeszcze dorzucić odżywkę do włosów Biotebal, będzie kompleksowe działanie wzmacniające i odbudowujące włosy. Zresztą zaraz powinny pojawić się nowe przyrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że mają odżywkę do włosów. Ja po ciąży brałam tabletki z biotyną, bo ilość wypadających długich i ciemnych włosów przyprawiała mnie o dodatkowy stres. Biotebal, jest dobrym produktem, znam go od kilku lat i uważam, że nie dość, że jest taki to jeszcze pomaga kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten biogóownal przestał się sprzedawać, czy jak? bo jak inaczej wytłumaczyć, że tak nim kretyńsko spamujesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres jest wszędzie, coraz ciężej z nim żyć. Jeśli człowiek nie znajdzie sobie odskoczni, to całe ciało na tym traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotyna działa nie tylko na włosy ale i paznokcie. U mnie jesienią włosy zawsze są osłabione i potrzebują wparcia. Jeśli opakowanie leku wystarcza, by wróciły do swojej formy, to jestem jak najbardziej za tak prostą metodą działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Szczerze mówiąc pierwszy kwartał roku spowodował nadmierne wypadnie włosów u mojego męża. Wszystkiemu winien był stres, nad którym ciężko było zapanować. Na całe szczęście mamy to już za sobą. Włosy wzmacnia biotebal men, szampon i serum i uważam, że więcej kosmetyków nie ma potrzeby kupować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam produkt na instagramie : miejsce_dla_wlosow_i_biznesu .

Produkty nie sa najtansze, ale sa naturalne i dzialaja CUDAA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

W takich przypadkach stosuje się profesjonalne kosmetyki trychologiczne dobrane do problemu. Na podłożu androgennym, to na pewno nie zaszkodziłoby wypróbować szampony i odżywki KV-1 do kupienia online www.kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×