Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnuchowa

praca jako agent

Polecane posty

witam dostalam sie do pracy jako agent ubezpieczeniowy w firmie Allianz. Czekają mnie szkolenia. Czy ktos z was tam pracuje lub pracował. Czy egzaminy są trudne po tych szkoleniach? Jakie zarobki. Napiszcie o swoich doświadczeniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest niewie nikt
jak każda ma plusy i minusy ale wątpię by była to posada ze stałą pensykją raczej kasiorka od umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona bankowca__
Praca w banku, agencji ubezpieczeniowej itd. opiera się na systemie prowizyjnym, tzn ile umów podpiszesz, tyle masz kasy. Ogólnie ciężki kawałek chleba, tylko nieliczni mają charakter odpowiedni do takiej roboty. Ja osobiście, patrząc na pracę męża - choć jest on kierownikiem(kiedyś był doradcą w banku i w ubezpieczeniach) to nie zazdroszczę - ja bym nie mogła tak pracować - ale on to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem ze umowa jest agencyjna teraz pracuje w orange na podobnych zasadach ale musze sie zwolnic z pewnych przyczyn.Jak myslicie czy duze są prowizje i czy firma jest ok dla klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona bankowca__
A musisz założyć działalność gospodarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona bankowca__
Hmm.. założysz działalność, będziesz co miesiąc płacić składki, po dwóch latach one gwałtownie wzrosną. W tej branży pieniądz jest niepewny, bo.. mało jest ludzi, którzy potrafią sprzedać produkt (podpisać umowę). Ale spróbuj, może okażesz się w tym dobra, jednak dla osób o słabych nerwach i chcących stałej pensji, spokojnej pracy - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze zdecydowałam się pojśc do pracy jako agent ubezpieczeniowy. Teraz dojeżdzam 25 km do pracy w jedna stronę czyli 50 km dziennie do samej pracy. Zarabiam do 1500 zł, na paliwo duzo wydaje kasy. Do tego rata w banku i inne wydatki i nic nie zostaje mi. Tu jako agent zarobie albo nie zarobie wiecej, ale zobaczymy nie mam nic do stracenia. Najwyzej jak sie nie uda to pójde pracować do fabryki, bo tu gdzie mieszkam jest ich duzo. Chyba dobrze zrobiłam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×