Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameryka Południowa

ludzie jak dostac ta prace

Polecane posty

przy sprzedazy telefonow komorkowych oczywiscie napisane jest doswiadczenie. ja doswiadczenie ma ale nie w tej branzy, kurde kombinuje i kombinuje :/ co by tu powiedziec jak zadzwonie w sprawie prracy zapytaja czy mam doswiadczenie i co ? zonk! a gdybym skłamała ze przez krotki okres pracowałam w telemarketingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleraaa
o to ja bym sie nadawala bo pracowalam w erze :D a tak powaznie, to powiedz, ze pracowalas krótki okres na umowe zlecenie. wtedy nie daja żadnego swiadectwa pracy. i dlatego tez nie umiescilas tego w CV. ale z drugiej strony, pewnie mogą to jakos sprawdzic. mnie się zawsze pytali czy mam z tej konkretnej pracy jakies swiadectwo pracy, ja mowilam, ze nie bo to umowa zlecenie i bylo tylko "aha". wydaje mi sie ze nic potem nie sprawdzali, chociaz nie wiem bo ja nigdy nie sciemnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na umowe zleceni a skoro pracowalas w erze to powiedz mi czy to trudna praca i czego wymagaja od takich pracownikow:)? nie mialam raczej ztym doczynienia wiec zanim tam zadzwonie ccialabym byc w miare przygotowana zeby nie spalic mostow przy rozmowie:D a ha i jeszcze jedno jezeli w ogloszeniu podany jest numer tlefonu i adres na ktory mam wyslac aplikacje to chyba lepiej zadzwonic co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleraaa
wiesz co, ale ja nie pracowalam w sklepie tylko na produkcji. o niebo lepsza praca i placa 14zł netto za godzine. pelen luz i swoboda. na sklepie firmowym nie pracowalam nigdy... wiec ci nie powiem. a w sprzedazy to pracowalam w innych firmach. mianowicie w sklepach komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×