Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa to mi tam

Zgwalcic wlasnego faceta [pomysl na ostry sex]

Polecane posty

Gość aaa to mi tam

Dzis zobacze sie z moim Misiem, mam taka straszna ochote na niego mmmmmm czy ktoras z Was, moje drogie, probowala tego sposobu? tzn ostry sex, udajac gwalt na swoim facecie? opiszcie jak to wygladalo u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
jak już skończysz to zapraszam do mnie :P Mnie kiedyś jedna z pań prosiła o gwałt no cóż robiłem co mogłem ale że raczej brak doświadczenia to było bardziej śmieszno niż straszno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa to mi tam
>>> kalim - opisz tooooo;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
a co opisywać? seks bez pieszczot i tak była cała mokra bez kołysania, bez dogadzania cipulki ręką zwyczajnie wejść zerżnąć i wyjść.... mocno ostro. BEZ PRZEBACZENIA przynajmniej tak miało być i zamiast szybkiego numerka było jak zawsze .... godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa to mi tam
dodam jeszcze, że mój misio ma na imię Azor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mi tam
dodam jeszcze, że mój misio ma na imię Azor >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> TO NIE JA NAPISALAM, ktos sie podszyl, po Bog wie jaka cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprasom cie z mężem na zabawe do nasy remizy w najbliższom sobote. Łun dostanie po ryju, a ty to co kces :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopi 1
Chcesz zgwałcić faceta tak żeby cierpiał Zwiąż go i zwal mu konia, jak się spuści wal mu flaka aż znów się spuści, a potem jeszcze raz, będzie cierpiał jak horobcia. Jaja mu spuchną z przepracowania, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopi 1
To jest sposób jak ukarać gwałciciela gdyby coś takiego się stało, zgwałcić go, sex mu bokiem wyjdzie. To seksualna tortura. Hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhe straponem
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×