Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryczek

Nowe skarpetki, rajstopki i leginsy dla dzieci

Polecane posty

Gość Patryczek

Witam! Mam do sprzedania nowe skarpetki, rajstopki (mikrofibra i żakardowe), leginsy mikrofibra i czapki letnie znanej firmy YO!. Skarpetki w rozm: - SS - długość stopy dziecka 9-10cm. - S - długość stopy dziecka 10-11cm. - M - długość stopy dziecka 12-13cm. - L - długość stopy dziecka 13-14cm. - rozm. 12-14 - rozm. 14-16 Rajstopy i leginsy w rozm. - 68-74cm. - 80-86 cm - 92-98 cm - 104-110 cm Zainteresowane osoby proszę o meila waszka818@o2.pl, prześlę zdjęcia z wybranymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryczek
Zapraszam, mamy też dużo innych rzeczy dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola234
Ja ostatnio w naprawe bardzo niskich cenach-jak porównuje je chociazby z allegro kupiłam swietnej gatunkowo bawełny leginsy dla mojej córeczki http://eko-bielizna.pl/ Sa bardzo delikatne i co wazne nie uczulaja mojego dziecka.A w takich geterkach lubi sobie biegac po przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebilllka
Kupiłam w sklepei eko-bielizna własnei piżamki dla córeczki i rzcezywiscie jesli chodzi o jakoś bawełny to jest swietna,a poza tym jak spojrzec na ceny to maja oni o wiele nizsze niz jakbysmy kupowali coś w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana _89
Ja teraz własnie sama sie zastanawiam czy nie kupić wiekszej ilości leginsów,poniewaz moja córka w przedszkolu jezdzi na kolankach i zwykle po 2 tygodniach sa juz mocno poprzecierane.A rzeczywiscie leginsy to rewelacyjna sprawa.Sa wygodne dla naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×