Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość disapear_disapear

robi sie niezdrowo !! ja i on.

Polecane posty

Gość disapear_disapear

Dowiedzialam sie ze sprawdzonego zrodla ze moj przyjaciel cos do mnie czuje. wszyscy mi to mowia z naszego otoczenia. znamy sie juz od dobrych 3 lat. ok 2 lata temu ja mialam podobna akcje zaczelam go troche inaczej traktowac ale sie poklocilismy wtedy gdy on dowiedzial sie o moich intencjach. potem bylo ok i teraz jego kolej. jest on tez przyjacielem mojego bylego chlopaka z ktorym aktualnie mam dobry kontakt. rozmawialam z nim o tym stwierdzil ze widzial juz to dawno nawet wtedy jak bylismy razem. nie chce z przyjacielem rozmawiac na ten temat bo wiem ze sie nie przyzna a jak zorientuje sie, ze ja wiem o jego podejsciu do mnie napewno wszystko obroci w zart i sie wywinie. nawet gdyby nie ostatnie wiadomosci dawno sie juz tego domyslalam. widzialam jak na mnie patrzyl, dzwonil po pijaku, zawsze pocieszal ale nigdy nie byl zadowolony jak mowilam o moim bylym (zarazem jego przyjacielu) nie wiem co mam o tym myslec mam metlik w glowie. nie chce sie z nim klocic ale musialabym porozmawiac na ten temat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×