Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameryka Południowa

abonament w play warto?

Polecane posty

dzisiaj do mni baba dzwoni i prpoponuje p abonamet za 29 zl z darmowymi minutami. sadzicie ze warto szczerze jakos sie do tego play'a przekonac nie moge. warto zaufac czy nie do tj pory mialam w plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez dzwonila
tylko,ze mnie namawiala na abonament za 49. Ale lipa bo tylko 240 minut miesiecznie.Mam w orange na karte i z moim chlopakmiem gadam przez telefon godzine,poltora co 2-3 dnien,placac za to grosze. A 240 minut to zaledwie 4 h i to mi ma starczyc na miesiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez dzwonila
Play ma ta przewage tylko,ze ma chyba najlepsze telefony w niskich cenach lub tylko za 1 zł,ale mi naprawde oplaca sie miec wciaz na karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jak dla mnie to się ogólnie bardziej opłaca na kartę. A play ma w sumie na kartę fajne oferty. Ja np mam w tym momencie 2 karty - orange i play. Orange mi się opłaca do orange, a play do wszystkich innych :P I zastanawiam się czy całkiem się do play nie przenieść. A jakby miał coś ciekawego na abonament to może i na to bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Play jest fajna oferta LongPlay za 1zł, abonament za złotówkę - chyba nikt nie ma takiej oferty :) sama też myślę o przejściu do play, szczególnie przy takiej promocji, możesz sobie wybrać nieograniczone rozmowy w play albo 60 min do wszystkich sieci :) I co dla mnie jest najważniejsze to że mogę w każdej chwili zerwać umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i to mi się podoba :D w takim razie się w tym tygodniu wybieram przenieść numer :D Ten abonament mi się będzie lepiej opłacał niż karta w tym momencie. A zawsze myślałam, że abonament jest droższy. Wezmę sobie minuty do innych sieci i tyle mi na miesiąc starczy, nie gadam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnego abonamentu never
tylko czekają by ci przypominać, naliczać odsetki, a tak kupię sobie kartę za 50 zł i mam pewność, że listosz nie przyniesie mi rachunku z terminem do zapłaty...never.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiesz, wlasnie to jest fajne, że jak ci się coś nie podoba to możesz zrezygnować. A ja strasznie nie lubię jak nagle się okazuje, że na koncie nie ma kasy... I nie ma się jak skontaktować. Dlatego teraz sobie abonament spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami8383
Ja bym raczej zdecydowała się na T-mobile. Masz tam lepsze warunki i tańszy abonament, bo teraz T-mobile nie dolicza praktycznie żadnych zwyżek do abonamentu. Zwróć uwagę na to, że inni operatorzy potrafią do abonamentu nawet po kilkadziesiąt zł takich zwyżek doliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×