Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet odpowie

czy są tu dziewczyny chętne na sex z fajnym 40latkiem?

Polecane posty

Gość facet też po 40-tce...
Unloved według życzeń droga pani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie bądz taki skromny to tylko topik jesteś na erotycznym pisz śmiało pomożemy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
donkapatke proszę przeczytać moje powyższe wywody Zapraszam na dyskusje indywidualne Podam maila dla wszystkich zainteresowanych pań: docmin@cmoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
petrol konkurencja nie śpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
donkapatk Oczywiście, że tak! Dziękuję za korekturę. Myślę, że nadawałabyś się doskonale do moich nowych badań naukowych...Ktoś inteligentny musi w końcu przelać moje odkrycia na papier, i to bez błędów, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum jest do takiego pisania jak teraz - pisac byleby pisac a i tak pewnie nic z tego nie wyniknie.. Nadejdzie na kazdego czas, kazdy opusci forum i nastanie cisza;] Dlugo juz tu jestem i jeszcze nigdy nic z tego nie wyniklo;] Co innego portale typu ilove.pl (ktorego niestety juz nie ma) albo zbiornik.pl;] Tam jest konkret, pisze, wymiana mailami czy gg, umawiamy sie konkretnie i rozmowa jak i dzialanie tocza sie na zywo;] I wtedy moge mowic co preferuje bo to ma sens;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo tego, żeby czytać, doszłam do czwartej strony i już mi się nie chce.Czego tak naprawdę oczekujesz? Panienki z którą będziesz mógł robić co tylko zechcesz?Na której będziesz się szkolił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mówisz a co już próbowałeś? i nic? możliwe zależy na kogo się rafi pewnie w większości tak ale zdarzają się te przysłowiowe wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
donkapatke jeśli cię to interesuje, to zapraszam do rozmowy na gg. Możemy umówić się. Maila mojego podałem. Teraz znikam i życzę wszystkim miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
petrol to kwestia indywidualnego podejścia do sprawy, indywidualnych odczuć, oczekiwań, pragnień, techniki, wrażliwości. Jedno mogę powiedzieć: każda kobieta jest inna i reaguje inaczej na podobną stymulację. Miłego dnia, Tobie też petrol. Jakby co, to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To szczera prawda
Facet też po 40-tce... zarzucił wędkę :p Ciekawe czy złowi frajerkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet też po 40- tce Jeśli chodzi o to jak kobieta reaguje na pieszczoty, tego można się nauczyć podczas długiego i trwałego związku, partnerzy uczą się nawzajem swoich ciał i tego jak reagujemy na pewne bodźce, dotyk, pocałunek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
i znowu się pojawiłem.... Witam serdecznie wszystkie panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
sam jestem ciekawy, czy te panie z przed kilku godzin dalej wezmą udział w dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
wierzysz w to? Coś Ty, tylko same teoretyczki....ale jeśli chodzi o konkrety, to nikogo chętnego nie ma... :-) Nawet dla nauki nie są gotowe do poświęceń... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
petrol dużo? w jaki sposób mam na to pytanie odpowiedzieć???? To trzeba przeżyć! Tego typu doznania są nieuchwytne a z nimi związane są niesamowicie subjektywne odczucia, których nie da się uogólnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe nie da się to było takie troszkę podchwytliwe pytanko z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
zdaję sobie z tego sprawę, dlatego oferuję "rozmowy" indywidualne, np. gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×