Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet odpowie

czy są tu dziewczyny chętne na sex z fajnym 40latkiem?

Polecane posty

Do tych pań i panienek, które nie czytały całego tematu, mała prośba. Uprasza się o nie pisanie więcej na mojego maila, ponieważ tyle z was się na mnie rzuciło, iż już nie mam czasu na odpisywanie oraz umawianie się w wiadomym celu. Jak to u pana po 40-tce, chęci duże tylko możliwości mizerne. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię rozmawiać z 40-latkami
Nie gwarantuję, że rzucę się na takiego w celach erotycznych... Ale chętnie porozmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu-iza
nudny jestes podszywaczu i tak kazda wie ze sie podszywasz bo zazdroscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko dla 40-latków
Może być młodszy, oby miał coś do powiedzenia :) Jeśli ktoś ma ochotę, proszę się zgłaszać a może podam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
czyżby coś się zaczęło dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
a szkoda, bo mogłoby być tak przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak corpus delicti...
Jak udowodnić, że mam ochotę na rozmowę z 40-latkiem? Jaki corpus delicti przedstawić, aby stać się wiarygodną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
powiedz po prosru, że masz ochotę na rozmowę...np. ze mną...i po kłopocie :-) przecież to takie proste, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineciarz-WWA
Jesli sa chetne warszawianki spragnione minetki to chetnie obdaruje tymze ;p Sssanie lechtaczki z jednoczesnym wkladaniem paluszkow to cos co uwielbiam Takze jesli jakas to lubi i ma chec to zapraszam ;p Niekoniecznie musze cos dostac wzamian Po prostu przyjemnoscia dla mnie jest widok kobiety dochodzacej pod moim jezyczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wibrator dobra sprawa jeszcze taki co ma dodatkowe funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni wynalezć wibrator z funkcją lizanka to juz facet niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
[zgłoś do usunięcia] donkapatke czy ty masz wogóle faceta?:O koorwa z takim nastawieniem egoistycznym to ci bedzie blizej zostania dewotomm niz sobie wstępnie próbujesz załozy6c. czy ty wiesz ze do "tanga trzeba dwojga"? niejedna sobie na kobietrcu slubnym zakładała i sie na tym nieźle wywinęła :O ty bierzesz pod uwage że moze ci cos w zyciu nie wyjśc tak jak sobie zakładasz? Że nie zawsze rozwód jest mozliwy?:O czy tak juz od dzis zakładasz że tobie to się jak babce Gience w zyciu ułozy i z tym jednym to ty tak 60 lat razem:O jak mnie wkoorzają take niedorobione idiotki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie podniecaj sie tak co może zazdrościsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
a czego tej marzycielce zazdroscić?:O głupoty czy samozachwytu...czy moze to że zamiast parnera paluszków używa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
niech sie troche zastanowi nad tym co planuje bo egoistycznie zakłada że jej partner tak samo bedzie myslał jak ona. To prosta droga do pychy i lądowaniu twardą doopąnuie na betonbie ale wyboistej drodze ze żwiru :O a to koorewsko boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to sam jesteś idiotą, nie obrażaj jak mnie nie znasz, a pożartować to sobie każdy może.Może sam jesteś palantem który tylko szuka łatwych panienek, które muszą się wyluzować.Ja wole wibrator a nie tuzin facetów w swoim łózko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donkapatke-musisz być nieźle niedoruchana, skoro używasz wibratora. Albo z ciebie taki bazyl, że nikt kijem nie chce cię tknąć, albo facet jełopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×