Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet odpowie

czy są tu dziewczyny chętne na sex z fajnym 40latkiem?

Polecane posty

A tak na marginesie to wy drodzy panowie tutaj gadu gadu a my kobitki mamy niezłe doznania ze swoimi mężczyznami :-) my wolimy praktykę a niżeli teorie, więc życzę powodzenia w zdobywaniu wiedzy na temat udanego sexu, szukając teorii, zamiast to robić z kimś ukochanym, dzień w dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sententyk
[zgłoś do usunięcia] donkapatke A tak na marginesie to wy drodzy panowie tutaj gadu gadu a my kobitki mamy niezłe doznania ze swoimi mężczyznami my wolimy praktykę a niżeli teorie, więc życzę powodzenia w zdobywaniu wiedzy na temat udanego sexu, szukając teorii, zamiast to robić z kimś ukochanym, dzień w dzień Tez miałam głowe pełną marzen w Twoim wieku :D:D:D:D i jak ten roland :D:D:D Dzieciaki wiecie że samym gadaniem i miłoscią i deklaracją bo ja to wzyciu taki/taka nie bede u mnie to bedzie 30 lat rózowo to sie jeszcze nikomu nie udało?:D:D Roland dziecko czy ty wiesz że do szczescia potrzeba deklaracji dwojga a nie tylko twojego załozenia?:D:D:D Obudzisz sie za 15 lat z myslą koorwa mam w dupie miłosc bo ją tylko ja w tym związku załozyłam :O i taki zajebisty obłuch w łeb dostaniesz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w tym sek, ze tu kazdy gadu gadu a lepiej dzialas na zywo;] Dlatego mowie ze pisanie tu czegos w stylu "moze sie umowimy ale napisz jak to zrobimy albo co lubisz" nie ma sensu bo z doswiadczenia wiem ze taka kobieta nie ma nawet zamiaru sie spotkac tylko pisze dla jaj. Kobieta konkretna pisze "dobra, szkoda pisania, pokazesz mi na zywo co lubisz..":p:p Dlatego kolego po 40 nie licz na spotkanie z jakakolwiek kobieta stad;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A właśnie, że...
A właśnie, ze nie masz racji. Ha. Ja sie spotykam z facetem poznanym na kaffe. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie, ja tez
SIe spotykam.. I co? Nie masz racji...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabuśka
Nie czytałam wszystkiego,bo po kilku stronach miałam już dosyc . Po pierwsze to co tu napisałeś autorze,świadczy o Tobie! o twoich kompleksach, samotności,nieporadności życiowej a przede wszystkim o braku dojrzałości . Czy jesteś fajny ? tylko Ty tak się określiłeś. Pozostaje tylko uwierzyc tym sfrustrowanym dziewczynom,które byc może się na to zdecydują. Ja ze swej strony proponuję obniżyc poprzeczkę i szukac pań a nie dziewczynek. Może wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sententyk To nie są moje marzenia, to moja rzeczywistość, ale nie muszę Tobie ani nikomu tutaj tego udowadniać, po nie na tym życie polega...żyj jak chcesz i daj żyć innym Nie wszyscy faceci myślą tylko o sobie i aby się tylko spuścić i masz racje do tego trzeba dwojga.A propos obudzenia się po 15 latach sfrustrowaną to skoro tak widzisz siebie za te naście lat to nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.na.imie.wioletka
spoko, pod warunkiem, że jeszcze chociaż pamięć Ci nie szwankuje jak panu z obrazka: http://pokazywarka.pl/nkez1v/ bo na ten drugi problem to akurat są sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po pierwsze to co tu napisałeś autorze,świadczy o Tobie! o twoich kompleksach, samotności,nieporadności życiowej a przede wszystkim o braku dojrzałości ." Ciekawe jak niektórym łatwo jest ocenić drugiego człowieka po zaledwie kilku słowach. Jeśli ktoś nie ma ochoty na sex z fajnym 40latkiem to po co tu w ogóle zagląda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabuśka
No jak zauważyłaś Unloved niektórym łatwo jest ocenic :p może obserwacja,może doświadczenie:D nie ważne ! Po co tu zaglądam ? tak z ciekawości weszłam :) Tobie radzę jednak najpierw zakończyc coś co Ciebie uwiera a dopiero potem skorzystac z usług autora i jemu podobnych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za radę, ale nie skorzystam. Z usług autora korzystam, choć nie z takich, jakie masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sententyk
donkapatke Sententyk To nie są moje marzenia, to moja rzeczywistość, ale nie muszę Tobie ani nikomu tutaj tego udowadniać, po nie na tym życie polega...żyj jak chcesz i daj żyć innym Nie wszyscy faceci myślą tylko o sobie i aby się tylko spuścić i masz racje do tego trzeba dwojga.A propos obudzenia się po 15 latach sfrustrowaną to skoro tak widzisz siebie za te naście lat to nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć Tobie. Wiec pozwól zyc dewoto :P a twój facet to niby co robi jak sie nie spuszcza?:P i czy dasz sobie za niego rękę uciąć?:) Nie po 15 to po 20 moze dopaśc cie coś o czym nawet pojecia nie masz wiec nie oceniaj jak nie przezyłaś i nie wiesz co szykuje ci "jutro":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sententyk
nie wpisałam sie tutaj aby mi jakis moher kondolencje składał. Zycie jest jakie jest ale przynajmniej nigdy nie powiem że go nie przezyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland
sententyk Żal mi Ciebie stara kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narysuj mi słonika
wioletka, a na mnie mówią żożo. choć, pójdziemy na kawę ;) ja bym dla Ciebie łykał vizarsin bez problemu, bo chyba tego chcesz, co, mała zbereźnico? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
witam wszystkie zainteresowane panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
czy już zapanowała tutaj zgoda? Zadnej wojny między rozmarzonymi małolatami a dojrzałymi realistami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sententyk Wiec pozwól zyc dewoto a twój facet to niby co robi jak sie nie spuszcza? i czy dasz sobie za niego rękę uciąć? Nie po 15 to po 20 moze dopaśc cie coś o czym nawet pojecia nie masz wiec nie oceniaj jak nie przezyłaś i nie wiesz co szykuje ci "jutro" Ale za co ma sobie dać rękę uciąć, za to że mój facet się spuszcza?każdy musi się spuścić, to chyba normalne, z krzyża trzeba trochę spuścić, ale to nie oznacza że trzeba to robić z pierwszą lepszą, bo się zachciało pseudo eksperymentów. A co do jutra to każdy buduje sobie swoją przyszłość taką jaką chce.ja tam nie planuje stać się starą dewotką a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
święte słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
Witam serdecznie... :-) Gabinet znowu jest czynny, zapraszam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
na to wygląda..... a ponoć potrzeby w tym zakresie są ogromne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannacol
Jak widac, facet też po 40-tce... wszyscy mają kogoś tylko Ty jesteś SAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
Jaonnacol, to trzeba ten stan zmienić, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak będęmiała chcicę albo braki to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×