Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pazurtygrysa25

oceńcie też mojego rycerza ;)

Polecane posty

ja też bym chciała pewnego mężczyznę z moim łożku... te zdjęcia coś mi baaardzo przypominają ....mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super wydepilowana
Jak to robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat... email zakładałem gdy miałem 17 i tak jakoś zostało :) a Ty królewno ile masz lat i gdzie Twój książe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp na pytanie wyżej: depiluje sama pupcia była zawsze moim kompleksem niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy88 czyje foty ci przypominają moje zdjęcia? chyba nie Twojego byłego... :) no chyba że to ja :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz... moja też ulubiona... mój książę daleko a ja jeszcze dalej... zapowiadają się długie miesiące samotnie w łożku... o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłego... po prostu kogoś kto mnie do szaleństwa doprowadzał ... i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie... ale na razie jesteśmy daleko od siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupcia nienajmniejsza i dlatego :) ktoś kiedyś powiedział, że jak na moją osóbkę jest spora ;p a mierzę 166 cm, waga w przedziale 48-52 bo niestety ciągle się waha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam 22 lata.. a ksiącia z bajki jeszcze nie spotkałam... może to nie ta bajka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiza kobieta wzrost 166... waga 48-52... niby że za dużo... hm... to jakiś dziwny osąd... FACET NIE PIES NA KOŚCI SIĘ NIE RZUCI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja jebię, druga fota jest fest! dzięki za poprawienie humoru. załóż sobie pazurzetygrysa na penisa rolkę papieru toaletowego, też będzie uroczo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dupka jest i ja ją lubię :) biodra krągłe, więc czego można chcieć więcej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki jest plan... tyle, że na realizację muszę poczekać kilka miesięcy.... wcześniej nie da rady niestety.. a ja nie z takich co wskakują każdemu na łóżka.... tak więc cierpię teraz katusze.. :D a gdzie Twoja królowa hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja królowa???? hm... nie chciała studiować ... po zawodówce wyjechała do holandii... tam poznała turka.... zrywając ze mną powiedziała mi "BO ON JEST BARDZIEJ OPALONY OD CIEBIE" no a dziś jest w ciąży, on ją zostawił... a ja jakoś mam zadrę do kobiet boję się że znowu mnie spotka coś takiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu współczuję... mogę spytać skąd jesteś? tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( jak mnie facet rzucał, bo mnie Jego kolega nie lubił (tak, to prawda) też bałam się zaangażować... ale tam przecież ktoś jest :) i czeka :) nie można zrezygnować po nieudanym związku :) nie wszystkie dziewczyny są takie :) a Ty jesteś słodki i wiesz o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiza słodki nie słodki nie mnie to oceniać :0 a Ty jeszcze mojej twarzy nie widziałąś podaj email to wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywicie bez tego :p nie wiem, skąd się to tam wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×