Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

a co myślicie o tej...

Polecane posty

Gość fdgdsss
ja bym nie załozyła na ślub z czyms czarnym ale dlatego ze to nie w moim stulu. ale podobaja mi sie twoje propozycje i napewno nie skrytykowalabym panny mlodej ktora by miala taka suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyobrażam sobie innej, niż z czarnym pasem, wstążeczką lub chociaż małą kokardką, ale musi być ciemne, a Przedmałżonek też będzie miał ciemny garnitur, więc akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
hej, jak wybierałam swoją suknię, to w salonie widziałam jedną z czarnym dodatkiem i dość fajna była. Podaję link do stronki http://suknieagnes.pl/pl.html ta suknia jakoś na początku jest, może ci się spodoba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za link. Widziałam już tą suknię,niestety trzeba być do niej dość ... obszerną w biuście (a ja nie jestem) wiec odpada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a mój małżonek chce ciemny garnitur i ciemny krawat, żadnych fioletów :classic_cool: I co ja poradzę? A ja chcę czarną i koniec :) A co do dodatków to bukiet i tak i tak będzie prawie cały biały, a naszyjnik z czarno-białych pereł też znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady. Widzisz, u mnie zaproszenia będą i tak i tak białe, zresztą ja się nie bawię w żaden kolor przewodni. Po prostu to będzie zwykłe proste wesele bez żadnych wodotrysków, więc w ogóle nie musi zgadzać się kolor zaproszeń z kolorem kwiatów w bukiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet bym nie przypuszczała, że suknia ślubna z czerią może tak fajnie wyglądać. Nie jest to suknia dla mnie, ale fajna. A skrytykować, skrytykują, jaka by nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie pomyślała o sukni ślubnej z czarnymi dodatkami bądź jakimś kolorowym elementem ale ta z pierwszego linku jest śliczna. Ta koronka na górze bajeczna , wszystko bardzo ładnie się komponuje i na pewno nie będziesz wyglądać jak żałobnik :) piszesz, że to oddaje twój charakter- to się tego trzymaj bo będziesz wyglądać pięknie i oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi się wykończenie pleców. a) według mnie wygląda uroczo b) spełnia mój wymóg ramiączek- bo muszę być koniecznie i musi coś odwracać uwagę od moich chudych pleców :) Dzięki raz jeszcze, ta suknia krzyczy do mnie ze zdjęcia "Weź mnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie musze się przejść do salonu zapytać,. czy mnie w ogóle na nią stać. Poza tym nie wiem, jak będę w niej wyglądać. Ale jesli mnie nie będzie stać, a nikt mi identycznej nie uszyje, to ją wypożyczę i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie propozycję i ta z Lilea i Cymbeline bardzo ładne. Już nikt nie burzy się ,że sukienki nie są jednobarwne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia makuszynska
dla mnie to ta gora wyglada strasznie tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia makuszynska
a dlatego ze ten sznureczek wyglada jakby sie mial zaraz rozleciec a haft to w ogole masakra jakies galezie czy co tam jest z wloczki:o,a przykladow nie podam bo nie przegladam stronek z sukniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia makuszynska
na tej stronce co podalas to chyba twoj typ jest najbrzydszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia makuszynska
no przykro mi ale gora od tej twojej sukni wyglada jak dziergany kaftanik dla starszuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×