Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość grachamma
o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jeśli przez rock rozumiesz hard rock, ich troje, jonas brothers- nie, jeśli nirvanę, guns n roses, punk rock- tak. Kurde- kto wymyślił termin grunge????????????????????????? Czym to niby się różni od melodyjnego rocka??????? JAk dla mnie to jedna bajka- i nie uznaję dzielenia muzyki na 12421423460975 gatunków- jestem za jasnymi, sztywnymi podziałami, wedle których na osobny gatunek ttrzeba sobie zasłużyć tworząc coś naprawdę odrębnego (o co niełatwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dzięx, lasko rasta-miło mi :) Dobrze, że wolisz ludzi odrobinę bardziej wyzwolonych, a nie skino-dewoto-buraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jeśli ludzie lubiący melodyjny, zadziorny rock noszą luźne kraciaste koszule- to są od razu grunge, inną subkulturą itd :D :D :D :D ale durne podejście :D :D Tak na upatrego można wymyślić 100000000000 gatunków muzy Moje typy: anal core foot metal dick jazz anus rock car techno (grane na sprzęcie marki Blaupunkt) lack californian punk misisspippi polish club death metal itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lecę do osiedlowego po alko, będę za 15 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
witam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
witaj z zaświatów zwątpiłem, czy kiedykolwiek jeszcze napiszesz słodkich senków 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
witam witam, do zaswiatow jeszcze nie dotarlam, bawilam nad polskim morzem na festiwalu indii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
TAK TEZ jestem zadowolona,ale co dobre szybko sie konczy, w kazdym razie duzo wrazen,przemyslen, nowych znajomosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ciesze się, że nie marazmowałaś letnich dzionków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
mysle,ze nie marnowalam tym bardziej ze wstawalam codziennie okolo 4.30 wiec dni byly dlllllllugie,teoreycznie bylo troche zajec,ale wypoczelam bo to zupelnie inny rodzaj spedzania czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
o kurde- ale wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hehe tak sie wydaje ale jak sie przyzwyczaisz, to sie juz tego nie czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziś pytam na KAfe- czy ktoś widział film, na którym facet gwałci bociana :D :D :D Oczywiście to żart i prowo- nie ma takiego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
czasem i wczesniej sie wstaje ostatnio o 3 poniewaz jak jest sporo osob to jest kolejka pod prysznic :-) ale ja lubie wczesne wstawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
o kurcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kiedyś pytałem, co znaczy Wełco- wałco, zakazane słowa Internetu, zabronione przez Trzecią Degregaturę Siły :D :D Oczywiście wymyśliłem te nazwy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
normalnie, kto widział ten filmik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Z przerażeniem stwierdzam, że zakochałem się. W Dodzie. Ona jest cudowna, to ciało, ten głos, figura, włosy, - po prostu ideał. Wiem, wiem, że takie myśli to grzech, że powinienem rozglądać się za jakąś porządną, katolicką kandydatką na małżonkę, ale Doda nie daje mi spokoju. Wiem, ze rozpustnica z niej i z podejściem do Kościoła u niej krucho (nie to co ja), ale marzę o tym, by przed ołtarzem ślubować jej czystą i dozgonną miłość. Wybaczyłbym jej nawet niesaramentalny związek z tym przebrzydłym, zarośniętym Nerbalem, czy jak mu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
żartowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Co pisali? :) Że to zgroza i sromota boćka gwałcić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oj, to szkoda :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Nikogo nie olewam- robiłem sobie format i zakładałem na komputer Vistę :D Stąd to niepisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Bo bez Desperadii forumełe nie przypasowuje pisaczom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oooooo- nauczyłaś się ode mnie dobranocnych pożegnań :) I o rzigoniu pamiętałaś.... Uroczo. Chyba dodzieję-serio! Ostatnio spodobało mi się TO!!!! :( http://www.youtube.com/watch?v=jwsR71YZPac Zgroza, że akurat dla mnie- ale facet miał głos... Ta aria w jego wykonaniu brzmi po prostu pięknie. Śpiewał tak nie będąc kastratem- wg mnie zawaliście niedoceniony muzyk. Metalu słucham, ale rzadko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Reszta jego utworów- jak dla mnie głupawa klaunada przesycona estetyką ,,Queer"- ale gdyby Klaus poszedł bardziej w kierunku pisania piosenek ,,operyzujących", czy ,,neooperowych". jak ja to nazywam- mogłoby być świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,Modlitwa przy sedesie- relikwii" O Panie- dziś klęczę przy najłaskawszym sedesie białym, jak sutanna Ojca naszego Świętego, co na Franciszkańskiej załatwiał się pewnie we dnie i w noce Sedes Jana Pawła, pamiątka, skarb polski najcudowniejszą łaskę i woń zsyła z Nieba znikają winy, choroby, troski kiblu Papieski- Ciebie dziś potrzeba! Czekał Tron wytrwale, aż z dalekich krajów powróci Wielki Pielgrzym i spocznie strudzony najgoręcej marzył by podczas pielgrzymki przezeń chociaż moczem stać się uraczonym Podczas pobytów w ojczyźnie swej siusiu a może i kupkę Papa raczył zrobić doń dotknął, namaścił, poświęcił ten przedmiot sedesie Papieski- od złego nas chroń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×