Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
opuszczasz nas???? Nie rób tego, no plis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Rest in peace, Desperado, mniech Ci Volkswageny Ogórki mruczą do snu piosenki grane przez Bonza... Szkoda, aczkolwiek wszystko musi mieć swój kres... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
już jesteś- w temacie podkolanówek końskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jejciu! Pamiętałaś! No tak- to było naprawdę śmieszne :) Starszy pan i jego tekst w stylu ,,To pan tu otwiera?"(o zamkniętych kiblach) :D Jak tam lubelski VW bus? Nadal stoi szpetnie i haniebnie oreklamiony i niszczeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pracuję, zarabiam naprawdę żałosne grosze. Proszę- nie ciągnij mnie za język. Nie chcę się czuć nagi, chciałbym zachować odrobinę prywatności i tajemniczości. I tak wiecie o mnie wszystko,- znacie teksty, imię, nazwisko, plany, marzenia (a raczej ich brak), problemy z piwem itd. Jesteście moimi spowiednikami, a Kafe - konfesjonałem. Ale o pewnych sprawach nie mówi się nawet podczas spowiedzi :) A propos tekstów- co sądzisz o zmianach na blogu? Wyszło na plus? http://blogopezjianormalnej.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Żal mi busa.... Spieszmy się kochać auta, tak szybko rdzewieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobra, źle się wyraziłem, po prostu lubię ludziom truć o sobie A ochroniarzem w Biedronce nie jestem jest gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kuwa-chyba nie kupię Scorpio- w lokalnej gazetten nie ma ogłoszeń o sprzedaży Scorpio II Wieloryba (pieprzone małe miasteczko) :( Poza tym moje picie uniemożliwia mi odłożenie poważniejszej sumy :(( Chyba kupię za kilka tysięcy złotych starego Merca W123 ,,Beczkę" (ok. 30- letniego :D), a resztę..ulokuję w sobie :) Oszczędzanie się rozperzęgło, zgniło, diabli i szatani je wzięli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:-D gorzej?? Tomek ważne jest to, ze posiadasz ta prace :-) człowieka ocenia się po charakterze a nie po tym co robi....jakbym miała opowiedzieć wam gdzie ja w życiu pracowałam ...to parkalibyście śmiechem Tomek ten topik został założony o tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Witam-Dobrze :) Scorpio II- ,,moto-pasztet" ale cholernie ciekawy, niebanalny i elegancki wóz. Niestety- brak dostępu do kupna, brak kasy (piwo!!!!) no i chyba wybiorę zajeżdżonego Merca za grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dokładnie :) Znużyło mnie słuchanie Burzum- zrobiłem dziś małą sesyjkę z wczesną muzą Varga :D Właśnie słucham na cały głos ,,Wojny Postu z Karnawałem :" Jacka K. :D :D Zaraz włączę ,,Balladę o Bieli", potem ,,Naszą Klassę II" :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zdaję an złom, niestety- planowałem zmianę na coś nowszego ale..brak kasy i możliwości zaoszczędzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dziś siedzę przy piwku wspominkowym :D Znalazłem na YT ,,Bal u Senatora"- wersję z 1993 roku, z teledyskiem... Ech, marzenia, pamiętam, jak w 1994 a może i 1995 grali to na TVP2- razem z teledyskiem i kontrowersyjnym przekazem... Kochałem tę piosenkę i klip, wielokrotnie wracałem z podstawówki i śpiewałem ,,...Ślinią się poderżnięte gardła...My nie mówimy nic, my nie mówimy nic..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Cześć :) ja jestem w szkole na profilu końsko- skarpetowym :) Niestety- tym razem to życie zadecydowało za mnie- poza Golfami, starymi Mercami i Passatami mam niewielki wybór w swojej okolicy :( Rozglądałem się za BMW E-34 ,,5" z ok. 1990 r., ale lipa :( Kupię starszą od siebie ,,Beczkę", pojeżdżę nią jakiś czas i gitara gra :) Serio- gdybym mógł wokłó siebie dorwać Scorpio (nie pojadę 1232345 kilometrów po auto) i miał odpowiednią ilość kasy- nie wahałbym się. A tak- rest in peace Scorpio and Calibra, Long Live the Merc-Wreck!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chrzanić kasę, w końcu jestem poetą-robolem. Popijam i pracuję za grosze, popłuczyny po pieniądzach. Po co mi limuzyna, gdy jestem wiecznym nastolatkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kupię konia W podkolanówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hulajnoga dobra sprawa:-D rodzina mnie odwiedziła i musiałam na moment odejść 100% 🖐️ jak poranne picie kawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobrze, że jest dobrze :D Fajny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick pierwszy lepszy zabrany z myśli :D 100%... to może nie pij ...uzależnisz się tak jak my :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kleję się do powiek, przyrastam do klawiatury (cholerne zmęczenie). Zaraz pójdę spać (sam-bez Morfeusza). jakie zainteresowanie? Kobiety w Photosopie? Konie? Nieee, to tylko żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lepsze uzależnienie od kawy, niż od dragów, alkoholu, czy leków- zatem-pij kawę śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole wino półwytrawne....hmmmm czasami jak tak siedzę i za dużo myślę ...co się rzadko zdarza kobiecie ,ale jednak:-P popijam sobie lampkę winka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chętnie... Wyobraź sobie, iż łączymy się w myślach, nasze dwie cyber-dusze wirują, krążą w sieci- aż w końcu łączą się w jedność- internetoewe zespolenie. Sto procent Tomka, Sto procent weny i wymienności. Zgrajmy się tej nocy- niech płoną pod nami piksele, niech drżą klawiatury. Piątkowa noc- noc kafeteryjnego złączenia osobowości. Niech Internet będzie serum do transferu kafe-dusz. (poniosło mnie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pijecie lampka wina- ja wolę całe świece, paleniska wina, po których zostają śliny-zgliszcza i usta-niedopałki. Wolę butelkowane ognie, pochodnie-malinowe Waldwein'y, buzowania taniej nalewki ,,cherry" i erupcje pięciozłotowych szampanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kłaniam się, niech wam noc lekką będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×