Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
zespół Blondie nagrał popowe ,,Call me"- Cadaveria zrobiła z tego rock cover. http://www.youtube.com/watch?v=FWHo6YYcusc A ja zrobiłbym z tego black metal. Lubię wrzeszczeć -nucić , tak mrocznie i skrzecząco ,,Call meeey, satanl"- zmieniając tekst :D :D Moja przerobka odbiłaby się szerokim echem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale lubię ją Znaczy koleżankę, a nie Mariolkę z kabaretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Call me , Satan Call me call me any anytime Call me my death you can call me any day or night Call me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kiedyś nagram :D ostatnio nagrałem, jak recytuję tekst ,,Deszcz jesienny" Leopolda Staffa Wyszło mi lepiej, bo wyraźniej i bardziej ,,zimno i grobowo" niż wokaliście Cementery of Scream, nie chwaląc się. :D http://www.youtube.com/watch?v=j4efg3TIrGs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
teraz przymierzam sie do wyrecytowania swojego tekstu- ,,Antyplastykon" - drugi na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ano- nie udostepnię, nie wiem jak :) kurde- część rzeczy nagrywam na kasety magnetofonowe na magnetofonie Samsug z 1995 roku :D sam nie wiem jak to zgrać na mp3... chyba nie da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale np mrroczną recytację wierszy Dylana Thomasa Światło wybucha, gdzie brak słońca i ,,Ta siła, która przez zielony lont prze kwiaty" kasowałem już 2 razy- bo wykonanie wydawało mi się nazbyt amatorskie, lub nazbyt patetyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
da się? jak? Przystawiając telefon z funkcją nagrywania (nie swój of couurse) do głośnika magnetofonu? :D Bo i tego próbowałem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wolę nie... Pattinson (kurrrrrrrwa, no za brzydal!!!!!!!!!!!) żali się, że go po filmie ,,Zmierzch" fanki prześladują, że nie może wytrzymać... Wolę pozostać nikomu nieznanym poetą anormalym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzięki za info ale nagrania zachowam w zaciszu biurka jak bedę stary- włączę Samsunga z 1995 roku i posłucham, jak kiedyś deklamowałem... :D Właśnie otworzyłem ,,Worda" z moją nigdy nieukończoną powieścią S-f pt ,,Vaticanorium". Jajca straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie ukończę, bo straciłem ochotę do pisania jej Słodkich senków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nadal piję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
z przemyśleń Tomcai :) Jakie durne są dziewczyny- które są jakimiś kurde,, szafiarkami"- i zakładają blogi, na których prezentują, jak to niby są modnie ubrane :D :D Ja byłbym ,,barkownikiem"- na tej zasadzie założyłbym bloga z ilością wypijanego alkoholu :D Lub ,,metalownikiem"- blog o tym ile piosenek metalowych słucham dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
alle super Krasnolicą Nadobną Białogłowę zobaczyłem na Fotce :) nie śmiejcie się, please. Zobaczcie pierwsze zdjęcie, to zrobione w samochodzie- ktore ,,rozpoczyna" jej profil- no rewelka, slicznotka. Nie łażę po Fotka.pl ale wszedłem tam, by znaleźć foto jakiegoś złamasa prężącego się przy 27 letnim BMW, lub innych techno-osiłków i się z nich ponabijać. Co sądzicie- ładna Dziewczyna? (dodam, że reszta zdjęć - wg mnie beznadziejna, podoba mi się tylko to zrobione w aucie ) http://www.fotka.pl/profil/BeataLegnica/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja też nie śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
cieszę się, że tak myślisz- bo ta Panna z Legnicy , choić ma pewnie z 16 latek- bo na Fotce każdy zaniża swój rzeczywisty wiek- jet wg mnie naprawdę ładna. A Twoj Koleś? No przystojny, niebrzydki, ładne włosy, zdecydowanie typ metala, ale jakiś trochę jego uroda jest podszyta domowymi bamboszkami, ciepłą miseczką zupki i piciem alkoholu tylko raz na tydzień (jeśli mamunia pozwoli). Sorki za krytykę. Nie twierdzę, że taki jest- po prostu (nawet przy mnie) wygląda bardzo przyjacielsko i niehardcore'owo. taki- milusi metaluś, pet metal- do pogłaskania. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja w porównaniu z nim jestem blackmetalową alkoholicką szamtą z worami i zmarszczkami mimicznymi, ubranym na czarno gnojkiem o chamskim ryju, któremu źle ze ślepi patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie siedzę nieuczesany w ukochanych, czarnych, zniszczonych ubraniach, pijany i żłopię piwsko słuchając Nyktalgii. niestety- chyba mam w sobie więcej ,,dirty-metal-genu-" niż ten pięknowłosy, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem metalo-anarchisto- pijako- nonkonformistą. jest mi bliżej do Punka-metala, niż do ,,soft- rewolucjonisty" (sic!) jest mi bliżej do GG Allina, niż komercyjnego Marilyna Mansona, czy Daniego Filtha. prędzej na Fotce utworzę profil swojego kału, niż swój własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie!!!!!!!! A już się bałem, że mnie zjedziesz, że nie pochwaliłem faceta, ktorego uważasz za przystojnego. Uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie tyle jest za przystojny, co zbyt ,,grzeczny",,ulizany", za ,,milusi" i za konformistyczny.. No żeby zrobić swoim włosom focię z tyłu, wrzucić do netu i czekać na sweet komcie pochwalające jak się ów gość czesze ( tak równiutko...) Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzięx, słowa ,,żulskość serca" dodałem do notatki w Operze- by nie zapomnieć użyć tego fajnego okeślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Metal, lub prawdziwy miłośnik ciężkich brzmień na Fotce.pl- to sprzeczność sama w sobie to tak jak ,,Spowiadający się Metal", czy ,,Metal odmawiający różaniec". Pewne rzeczy po prostu nie pasują do siebie- jak broszka do kożucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dla niego pomogłoby ,,odsocjalizowanie"- alkoholem, skasowaniem konta- i niczym więcej. Bo sympatycznej buźki już nie zmieni- tu nie pomoże nawet skalpel. Po prostu- powinien stwierdzić- kocham metal, ale nie musze tego nikomu udowadniać, nie muszę zgrywać ,,zuuegoo demona" i krzywić się na fotkach wrzucanych do netu, by poznać kogoś. Tyle. Aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
też znałem takich- synowie Organistego z czasów gdy mając 5-15 lat chodzięłm do kościoła i wierzyłem w bozię byli to dwaj 20-latkowie z ,,kucykami" do pasa, obaj wierzący jak cholercia. Żałosne typy- teraz mają zespół. Grają disco-polo i piosenki religijne i biesiadne. jak widać- długie hairy nie czynią z nikogo metala, ani nawet miłośnika ciężkich brzmień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
podałbym Ci link do tek kapeli braci-synów organistego, którzy śpiewaja religine disco- polo, trzęcąc czupynami, ale jeszcze ktoś ich namierzy i odkryje, skąd piszę :) A co do sympatycznych buź- na mnie nie licz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A moja koleżanka która pytała, czy gwałcę dzieci- kocha BRAZYLIJSKIE TELENOWELE. (ta czarnowłosa blondynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czarne pocałuneczki- wprost w głąb Twoje Desperadyjskiej Duszy. Niech Ci sie Bonzo i Dude przyśnią!!!!!!! (ja piję do rana, mam kolejne 5 piw) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Profil ze zdjęciami fajnej gotki.. :) Nie jest najpiękniejsza, ale laska czuje klimat, choć focie z plastikowym karabinkiem powalają... głupotą. Ma może z 15 lat , ale ktoś jej robi niebrzydkie fotki :) http://www.fotka.pl/profil/DeadLilith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
alle zyeby, już wolę Twojego duda ,,soft". Tego właśnie nie znosze w blackmetalu i w subkulturach w ogóle- slepego poglądactwa stylu, naśladownictwa. Debilne krzywienie się na fotkach, udawanie, jakim się to niby jest grożnym- żenada, większa, niż metalowiec chwalący się włosami . prężenie się z mieczem, krzywienie i nadymanie w lesie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×