Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
dla mnie właśnie ta muzyka przy nasadzaniu świętego łba przypomina tę z ,,Requiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie, jak dla mnie muzyka fajna- i jedna i druga, ale razi kontekst- raczej pasowałoby do wielkiej sceny walki lub czegoś w tym stylu, a nie do nakładania głowy na wielkiego Jeszuę z Nazaretu. Zresztą- czy jakakolwiekl muzyka byłaby odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
o-tak, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oddaliśmy sąsiadce Ale pamiętałaś :) Ksiądz Roman Cerberek i jego Disco-polo o Jezusie i Bogu... kicz tak wieliki, jak wielki jest jezus ze3 świebodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jezu.. chyba poczułem, jak słuchając tej piosenki-coś we mnie pękło... czuję, jak ta obrzydliwa maź ateizmu jest spłukiwana przez kojący głos księdza Romana Boże!!! Wybacz mi!! Jezu chryste wielki Świebodziński! Ratuj mnie przed złem black metalu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Piękna piosenka Ojca Zezinho z Brazylii, wielu urzeka muzyka i słowa, ale tylko!!! No niestety naród Brazylii wybrał śmierć, jej obecna prezydent, wybrana przez nich 31 pażdziernika 2010 jest za aborcją. Módlmy się za tych wszystkich co życie ludzkie mają za nic. módlmy sie za rodziny by nie dały się zniewolić przez "polityków od siedmmiu boleści" ten komentarz wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Włąśnie ! Precz- nie będzie Unia puła nam w twarz!! wystąpić z niej- W bogu siła, w księżach siłą, w gigantycznych figurach moc! nie będą nam lewackie ścierwa brukać ateistycznymi łapami Boga z siatkobetonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ten kuwa koleś to dopiero debil- próbuje nawiedzony maniak obalać teorię ewolucji i bronić biblijnego opisu Edenu, jako prawdy historycznej no ks Cerberka to jeszcze zniosę-ale za sianie tak odmóżdżającej propagandy na wykładach rzuciłbym w tego kolesia słoikiem z kupą, takim, jaki rozbił się o tablicą ku czci ofiar smoleńskich serio. http://www.youtube.com/watch?v=y3Wn_fUYcsA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
z jaką naklejką? A fakt-pierdoły straszne, KREACJONIZM, czyli wmawianie, że ludzie żyli w ogrodzie Eden razem z Dinozaurami i mieli po 900 lat-czyli próba pogodzenia nauki z biblią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jeśli w XXI wieku ktoś twierdzi, że ludzie żyli po 900 lat w olbrzymim ogrodzie wraz z Tyranozaurami- i smie to wykładać-przywaliłbym mu goovnem w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
witam Miłe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
hahahahahah!!!!!!!!!!! Ale jaja!!!!!!!!! było jej powiedzieć, że Ty też jesteś- z legionów Szatana! A propos- co masz naszyte? Pewnie nie żadne tam Mayhemy, Burzumy, Nyktalgie Sargeistyi inne Belphegory, tylko coś w stylu punk :D Coś w klimacie- specjalnie dla Ciebie -Legion Wilkołaka pana Satanic Warmastera- tego satanistycznego Faszysty :D :D http://www.youtube.com/watch?v=2tej2amFrTk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i oczywiście loga satanistycznych, wyżej wymienionych zespołów, do tego podobiznę Antona Szandora La Veya- (no wiesz- założyciela Kościoła Szatana). I to nic, że nie wierzę,w bozię i w Rogatego, a pana La Veya uważam za zwykłego sekciarza-ale bym się wyróżniał i o to chodzi. aż sobie znowu zmieniłem tapetkę na moje ukochane ,,Satan's last supper" :D http://immortalsacrifice.webs.com/satan-last-supper.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
też mi się podoba, bo pan Satanic Warmaster- Lauri Penttil- pomimo, iż jest poyebany aż miło (satanizm faszystowski- hi hi hi ) robi fajne, melodyjne i mroczne piosenki. Robi po prostu fajny black metal, w cholercię metali go lubi- nie będąc faszystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak- Led Zeppelin ist krieg!!!!! :D :D a słowo ,,legioniści " kojarzą mi się właśnie z mrocznymi legionami ciemności- nie wiem dlaczego. nie z legionistami- w sensie żołnierzami w dawnym wojskku, ale właśnie z czyms w stylu ,,Legiony Szatana". Nie wiem, dlaczego tak dobieram to słowo, po prostu nie wiem. Aż się przypomina nieśmiertelny hit Kata ,,Czarne zastępy" :) Ostatnio spiewałem to sobie na głos... wieszając firanki :D http://www.youtube.com/watch?v=pN5R_EwO31E ubrany na czarno, kudłaty i brodaty facet wieszający u mamusi firanki i śpiewający ,Imię króla królestwa zła Brzmi ciepło Szatan. Szatan to znak diabelnej mocy Piekielnych ksiąg, To jad i wąż, To wieczny zew prawdy, To noc, To pierwszy bunt i proch. Czarne zastępy dusz Kpią z marności ciał. Kapłanie króla królestwa zła, Dziś twoja władza da rozkosz I smak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Teraz sam się z tego śmieję Żeby wieszać firanki i śpiewać ,,czarne zastępy" to trzeba chyba być tak zakręcony jak ja :D Gorąco polecam melodyjny black :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
polecam polskiego Besatta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kurde- jakaś telepatia, czy co, ale ja też właśnie słucham black metalu- po długich dniach słuchania Diamandy Galas, Gintrowskiego, Kaczmarskiego i Sopor Aeternus :D cały dzień miałem ochotę posłuchać czegoś mociejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo oboje jesteśmy poszyskani -nie przez szatana co przez nie-popowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tylko corpse -paint w romby mi się nie podoba u krótkowłosego wokalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo my chyba mamy podobny gust :) Gwar- debilest kostiumy EVER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kurde- racja. Znów się z Tobą zgodzę. Ale mięsko było sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×