Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
Ale jak fajnie, słodko i kojąco, jak ciepło John Goodmann to powiedział :D Jak tatuś do synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesteśmy! To prawie jak przysięga Mickey'a i Mallory z ,,Urodzonych Morderców" :) (bardzo romantyczna scena w bardzo nieromantycznym filmie) Tak mi się jakoś skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
słodkich, czarnych i ekstremalnie metalowych snów- niech cię Lebowski prowadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pamiętam swój pierwszy koncert- 1995 rok i kabartet OT.TO- czekałem cały czas aż zaśpiewają piosenkę, która mi się wtedy podobała: http://www.youtube.com/watch?v=hl-gJE3jxyo Chyba trochę czasu minęło od tej pory, bo to LEKKO różni się od Black Metalu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jestem- SPRYTNY I WYBITNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dESPERADO= JESTEŚ??????????????????????????? SPRYTNA I WBITNA???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Choć nie wiem, dlaczego- przysięgam Ci nie mieć nigdy KOMÓRKI!!!!!!!!!!!!!!! Ot, tak dla zasady:)))))))))) Tak mi dopomóż Bonzo! przsięga cukierasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toemk Kowal*
10 piw mocnych na pusty żołądek zrobiło swoje. Byłem pijany aż miło Wziąłem marker i poszedłem pomazać plakaty wyborcze :D Kandydatom na radnych miejskich i powiatowych dorysowywałem.. corpse paint :D To dobrze, że mnie nikt nie złapał :D A co do komórki- jestem ,,komórkową dziewicą" bo nawet nigdy SMS-a nie wysłałem- i ślubuję utrzymać swoją staropanieńską czystość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toemk Kowal*
Własnie trzeźwieję :) Dobrze, że nie chleję wody- bo nie przeżyłbym kaca :D Piwo to cudowny wynalazek- pozwala przemycić do organizmu ,,konia trojańskiego", czyli alkohol- otwarcie, ale nie na chama-o antysmaku i smrodzie wódy, bez potwornego zatruwania całego siebie. Przy tym trybie chlania, jaki prowadzę- gdybym miewał wódczanie potworne kace-odechciałoby mi się tej przyjemności i chyba piłbym raz na miesiąc :D Lub rzadziej :D A co do malucha pomalowanego jak hippiebus- rewelka, bez kupowania jakiegoś szrotu- bo uwierz, że większość 40-letnich, niewyremontowanych WT-1 jest w potweornym stanie. Zrób prawko i kup malucha, pomaluj go i będzie zaje-biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toemk Kowal*
*VW t-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toemk Kowal*
10 piw mocnych razy 6 procent= 60 , czyli wypiłem wczoraj w przeliczeniu- więcej, niż pół literka wódy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kup T3, serio! zrealizuj marzenie o hippiebusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
T3 to niezły pomysł-mniejsze ryzyko ,,wpadki" i kupienia rdzy na kołach. Zawsze to będzie dobre 20 lat młodszy samochód :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jezzzuuuuu Ale poszedłbym na Kat-a! Obty tylko zagrali ,,Noce szatana" ,,Czarne zastęopy" i Diabelski Dom 2"!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zbyt daleko mieszkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jak w ub. roku Cradle of filth byli w Posce- to upiłem się z rozpaczy-bo do Stolicy też mam spory kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Oglądam na Allegro Fiaty Siena-poprzednika Fiata Linea- ależ one wydają się przestazrałe w środku- i koło kierownicy wielkie, jak w Polonezie :D Ale za to jakie tanie- pół kasy tyle, co wydałbym na Bravę Chyba się zdecydyję- w końcu to spory sedan.. Czytam Nonsensopedię- i pisze z Tobą :D Alleż jajjca :D http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Stenogramy_z_Tupolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No- fajnie byłoby się z Tobą spotkać w rzeczywistym świecie... Ale myślę że byłabyś rozczarowana- jak już wspominałem jestem chorobliwie wręcz nieśmiały w stosunku do nowych ludzi (choć piszemy tyle czasu)- więc pewnie wydukałbym jedno słowo i patrzył w podłogę speszony :D :D :D :D Moja gadatliwość występuje tylko w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Alle yebane prymitywy! Buractwo! Wyszedłbym! trzeba nienawidzić skinów- ubranych, łysych -każdych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kupiłbym-ale chyba nie produkowali :) pasowałby do mnie czarny wóz? Wieeeem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale to słitaśne rodzinne autko. Wiem! Przemaluję Dziadka Passata na czarno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
I to jeszcze w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niestety- pędzlem i na chama Zamaluję mu rdzę i będę mieć czarny wóz. Swoją drogą- jeżdżę gratem, mam bródkę , długie hairy, popijam i mam luzackie podejście do większości spraw- kurde- trochę mnie łączy z Dudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zielonkawo-rdzawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
biedne busiki :( zwłaszcza ten spalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Nie miałbym nic przeciwko-ale te śmiechy i ironiczne spojrzenia innych... Niee, to nie dla mnie takie rzucanie się w oczy Znasz rosyjskei przysłowie- Tisze jedziesz dlasze budiesz? Ciszej jedziesz dalej będziesz... Poza tym małomiasteczkowa młodzież i starsi-mieliby mnie za durnia a nie za luzaka. Ech, mentalność niektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×