Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość paatologia
topick o jakis debilu a ciagnie sie juz przez tyle stron patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatologia
dziwie sie po prostu wyraz sie kulturalnie do mnie a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie- 100% take it easy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Patologią jest twoja nietolerancja, szczekaczu. Take it easy. Co cię obchodzi, przez ile stron ciągnie się temat o jakimś człowieku, ktorego postawa jest ci obca? Chyba nigdy nie zrozumiem triolli internetowych, albo gimgoowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja nie wchodzę na tematy dla np ,,staraczek" i nie kłócę się z nimi- choć obca mi jest chęć posiadania dzieci. Czemu? Bo -szanuję ludzi -życia mi na to szkoda - nie jestem na tyle złośliwy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mam 6,8 peso (jak mówi Desperado)- i ....będzie szampan. Ale chyba we czwartek. nie chce mi się teraz pić alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie! mnoie to, co moje, plebejskie piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
normalnie patrzę na te pieniądze i czekam na czwartek (nie wcześniej, trzeba robić przerwy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i połączy nas alkoholowo-dudeistyczny klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja mam wielkie wakacje już teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ten trabant jest dudeistą! :D (przynajmniej wyglada na takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jejjjciu... Ja wprawdzie doceniam ,,sympatyczne, uśmiechnięte mordki" i hippisowską historią Volkswagena T1, jednak ZAWSZE chciałem mieć trabanta. Takiego śmiesznego, plastikowego ludzika na kołach o wytrzeszczonych ślepkach... niestety, szkoda mi kasy na ponad 20 letni złomek, nie znam się na mechanice itp Proza życia :( Pewnie zepsułoby się coś w nim coś poważniejszego i zakończyłby życie, bo wolałbym kupić piwo niż zapłacić za mechanika :D A Manson-przyznaję, jest inteligentny. Nawet prawie tak jak Doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
żartowałem z tą Dodą hahahahahahaha Ale sweetasnie wyglądali za młodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Co do MM - po co oni się zgodzili wziąć udział w tym umoralniającym talk show??????????? równie dobrze mogliby zaprosić Nergala do TV Trwam, zwołać stado moherowych babć i najeżdżać na niego w kilka osób naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
najdurniejsza wypowiedź ostatnich miesięcy: Pan bodajże Izydor Matuszewski , generał zakonu Paulinów na Jasnej Górze stwierdził, że demonstracje przeciwników krzyża pod Pałacem to ,,spęd satanistyczny" :) Chyba dziadunio przemodlił główkę, odpłynął od rzeczywistości od ciągłego przebywania w zakonie :D :D Wszyscy, którzy byli przeciw koczowaniu dewotów w sercu stolicy- to sataniści :D Ciekawe, czy on jeszcze wie, co znaczy to słowo, czy też przez ,,satanistów" rozumie wszystkich, którzy nie są tępymi dewotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
też mi się tak wydaje niech pani Drzyzga zaprosi kolesi z Besatta, obejrzę od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wobec tego- jestem ateisto- satanistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie- tym drugim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
trudno, najwyżej nie dostąpię Życia Wiecznego Ponieważ od 9 lat nie praktykuję obrzędów katolickich- od 9 lat NIE BYŁEM W STANIE ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ!!!!!!! Jestem załamany chlip chlip chlip niech mnie ktoś wyspowiada, plisss..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pobłogosław mnie, bo zgrzeszyłem byłem easy ale czasami unikałem alkoholu aby nie wpaść w nałóg podejmowałem haniebne próby ograniczenia spożywania trunków! Więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie serdecznie żałuję i proszę Cię Siostro o rozgrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję Wielbi dusza moja Dude'a Święty, święty, święty, Dude z zastępów pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej Dudeism na wysokościach błogosławiony, ktory idzie w imię Dude'a Dudeism na wysokościach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dekalog Dudeismu jam jest Dude Twój, ktory cię wywiódł z trzeźwości- domu niewoli 1- take it easy, man! 2-take it easy, man! 3-take it easy, man! 4-take it easy, man! 5-take it easy, man! 6-take it easy, man! 7-take it easy, man! 8-take it easy, man! 9-take it easy, man! 10- take it easy, man! a men!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
1 Psalm. Dudeistyczny. Dude jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach (po pijanemu). Prowadzi mnie po wódę, gdzie mogę odpocząć: Piwem orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po nietrzeźwych ścieżkach I chociażbym chodził trzeźwą doliną, konformizmu się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój dywaniki i Twoja kula do kręgli są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz namaszczasz mi głowę wolnością mój kielich jest przeobfity Tak, wyluzowanie pójdzie w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i nie będę się martwić po najdłuższe czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dudeism przypomina mi ,,motórzenie z fiolmu ,,Motór", gdzie chłopaki w PRL dla jaj wymyslili religię świętego Motóra i modlili się, oddawali cześć dla ...motocykli WSK. Przedni film, polecam, chyba jest (przynajmniej był ) na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Fajne, choć niewysokobudżetowe kino. Polecam. Jest wiele fajnych fragmentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
e, tam do dekoracji.. ciesz się, że Ci nie każą grać na fortepianie twórczości Chopina :) Take it easy, girl! Zawsze może być gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ten koleś był raczej bardziej Lennonowaty, niż Kolesiopodobny ::) Matko, przeciez on nie miał bródki, butelki w ręku ani starego samochodu! Więc gdzie mu tam do Kolesia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×