Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
niebezpieczne są też auta ,,złamane"- jak choćby wielokrotnie przeciążane stare Merce ,,Beczki" wielokrotnie widziłem takie ,,ciągnące dupska po ziemi" :D Albo auta ,,przekoszone" - źle naprawione po wypadku ,,ściągające" i zostawiaające cztery ślady zamiast dwóch. Czytałem w necie hist. o zardzewiałym oplu, który złamał się przy próbie wjazdu do garażu- miał skorodowane podłużnice to była chyba Ascona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak więc kupując wiekowy samochód- radziłbym ostrożność ze wzdgl bezpieczeństwa i odradzałbym wraki z rdzą lepiej kup VW t3-- nie zrujnujesz kieszeni i mniejsze ryzyko kupna złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ta..... jassne jak coś jest porośnięte mchem to pewnie ,,wrosło" w glebę i nie ma podwozia, bo wygniło ja też nie znam się zbytnio ale kiedyś się interesowaelm motoryzacją teraz tylko metalem , pisaniem tekstów i alkoholem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kup T3 też jest Volkswagenowski busowski klimat pomalujesz razem z panczakami w pacyfy i będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale pięknie zinterpretowałaś to zdjęcie inteligentnie- nie powiem... Dla mnie to tylko zdjęcie wraku pewnie poezję też w szkole dobrze interpretujesz ,,co poeta mia na myśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
też spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja też witaj w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
parę zdjęć T1 najbardziej poruszył mnie ten zakurzony za kratami rilist him !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
take it easy, girl!!!!!!!!!! ja nie mam studiów i już na nie nie pójdę nie mam białogłowy-wybranki serducha i nie tęsknię za tym nie mam komórki i się z tego ciesze nie mam przyjaciół bo jestem amotnikiem-egocentrykiem HAKUNA MATATA!!!!!!!!! TAKE IT EASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
gdybyś była głupia to byśmy nie pisali tyle czasu przeciez juz niejednokrotnie twierdziłem, że to ja zaniżam poziom naszych rozmów, jako ten mniej dojrzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
allllle jaaaaaaaaaamniiik........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobreeeeeeeeee.... :D :D Przypomina mi to fragment pewnej książki w ,,Lesiu" Chmieleweskiej Lesio szedł po pijanemu i zobaczył różowego słonia nie wiedział, że przyjechał do miasta cyrk i słoń jest jak najbardziej realny i stoi pod różowym neonem był przerażony :D myślał, że ma delirkę- tylko czemu widzę różowe słonie, a nie białe myszki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To ,,udżipowiony: bus marki UAZ dodane koło tylne na tylnej klapie (były z tyłu pod spodem) i dodane wielkie terenowe zawieszenie(pomalowany wojskową farbą khaki fabrycznie-pamiętam - jeździli takim elektrycy gdy byłem dzieckiem-teraz mają Landrovera Defendera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale fakt-najbrzydszy bus, jaki znam teraz już ich nie widuję wcale na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wpisałem w wysz. grafiki ,,hippie bus uaz"- i nic!!!!!!! żaden wesoły rusek nie przerobił takiego brzydalka na pacyfobus- malując go w wesołe barwy przynajmniej ja nie znalazłem zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czarne buziaczki bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,nawiedzony" trucker new born christian guzik mnie obchodzi, jakie treści religijne prezentuje ten Pan chodzi mi jedynie o jego wygląd RESPECT!!!!! Pewnie był miliard razy wysmiany a mimo to nie goli się i nie ścina włosów SZACUN!!!!!!!!!!!!! (to nie jest przyklejone- to chyba jego prawdziwe włosy i wąsy) Skoro JEMU to się podoba- nam nic do tego :D http://www.youtube.com/watch?v=IV6myBsHQXM http://3.bp.blogspot.com/_pFbRYmzgSSw/SWgCKVRTwFI/AAAAAAAABBY/GiG5XGVNnZU/s1600-R/8f4c39ed39b1a120.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Błąd na Kafeterii najpierw zjada potem ,,wypluwa" posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
urocze! Masz dar literacki! powinnaś zacząć pisać teksty - najlepiej opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A co to znaczy ślepatocha? :D Poza tym ładnie, plastycznie wszystko opisałać- wychodziłyby spod Twojej ręki ładne opowiadania. A nasz temat mogą kasować, jak chcą- założę drugi. jeśli skasują - założę trzeci. jeśli skasują milionowy- założę milion pierwszy. i tak do upadłego, byleby tylko z Tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*ślapatocha? rozumiem, że szlapa, błoto pośniegowe, ta obrzydliwa ,,kasza" domysliłem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a ja nie słyszałem Twojego określenia nawet w radio słyszy się o ,,kaszy ", ,,brei " na drodze swoją drogą- fajnie, bo jak się to odnienia-powstają fajne wyrazy ślapatocha ślapatochą ślapatochami ślapatochy o ślapatosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czego nie ma? Ślapatoch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
byłam naprawdę wkurzona. W autobusie zaczął padać śnieg. Niech coś się stanie! Niech ten cholerny świat pęknie na tysiąc kawałków, niech pokaże inframięso, tłuszcz i noże, niech usmażę się w tym autobusie z nadmiaru geigerów."- pomyślałam. Za oknem było ciemno. Stary gruchot zatrzymał się na przystanku. Ludzie zaczęli powoli wychodzić. Pierwsi byli bezręcy kosmici, później dalej kobiety kałamarnice, na końcu Ja- fosfor, Ja-Floryda, Ja-pani świata. Wszystko tętniło, pulsowało klejem, rozrywało autobus- macicę, autobus-zasuszoną, bezwładną dłoń. Ludzie wypadali na mokry, bezludny brzeg. -,,Życie jest piękne"- pomyślałam biorąc kolejną tabletkę LSD. Nad miastem przelatywali ślusarze. WYBACZ DESPERADO- NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ DOPISAŁEM DALSZY CIĄG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×