Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek dudeista
jejciu- przykro Ci było :( :( :( :( no niestety, ale tam NIC NIE SŁYCHAĆ może ...jakbyście nagrali w lepszej jakości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
i wyobrażam sobie, jak podjeżdżasz tym pod szkołę :) :) :) :) - O matko, Legolasko, co to??????????????? -pytaliby wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no- a jest jakiś fajny kolo z dlugimi włosami? jeśli tak- PODRYWAJ GO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
też tak miałem z jedną Miólością Mojego ówczesnego życia ... no i nie zagadałem nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nieśmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
z Tobęą też nie spotkałbym się ze wstydu i nieśmiałości no, chyba, że byłbym mocno pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nie jesteś zwykłą jesteś Wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ostatnio sobie szedłem i śpiewałem ,,Kocham Cię jak młockarnię" na melodię ,,Kocham cię jak Irlandię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
bo jesteśm mądra i ładna bo piszesz z jakims pijakiem z netu juz tyle czasu itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
dobra, wiecej nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
całuseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nie żebtym ci odradzał busa T2 ale może on mieć np TAK przerdzewiałą ramę: http://www.team-bhp.com/forum/attachments/post-war/289414d1266379277t-resurrection-stanher-stanher-img_5045.jpg to tylko oczywiście przykład, nie jest to nawet VW bus, tylko stary Triumph ale może się okazać, że kupiłaś ,,zabytek" który będziesz musiała wyremontoweać za ciężką kasę co sie kompletnie nie będzie opłacać lub zdać na złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
lubię fotografować zabytkowe nekropolie :) są takie ... gotyckie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
za stary na takie gotykowanie ten koleś :) No dobra, żartuję-ale ja np wstydzę się, że lubię Sopor Aeternus a na takie focie nie zdecydowałbym się nigdy :) deczko ta styistyka pasuje do dziewczyny moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no!!! pomyliłem się!!! choć obie grzechu warte ale zamykam ten kramik z gotkami bo jeszcze napatrzę się zbyt dużo - i bedę mieć niespokojne sny :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
http://www.fotka.pl/profil/darkangel90 świetną ma xywę ten gość, doskonale dobraną do jego osoby DarkAngel z niego jak jasna cholera- zwłaszcza ten ,,dark" od niego aż bije, on aż emanuje mrocznością :D :D Swoją drogą- gdyby tak seksowni ejndżele na ludzi w Raju- niejedna ladska wolałaby nagrzeszyć i trafić do piekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ale na Poemie znalazlem wiersze świetnego poety... ale- nie będę Cię zamęczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
słucham Carpathian Forest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
z podręczników? no, czasami sa słabsze... ale są i wiersze słynych ludzi które są OKROPNE!!! Zbigniew SAJNÓG ,,FLUPY Z PIZDY" - mam flupy - usłyszałem od dziewczyny i myślę: co? - co? - pytam - no, leci mi z pizdy. http://pl.wikipedia.org/wiki/Flupy_z_pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
trzeba wpisać z piz.dy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
żenada a nie prowokacja ten wiersz :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
a które z podręczników Ci się nie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
Wojaczek RACZEJ źle nie pisał no, może ,,Na jednym rymie" z tego co kojarzę mniej mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
taaaaaak nawet bardzo ale nie pamiętam który z jego wierszy był omawiany w szkole :) :) chyba NIE Ballada Bezbozna :) BALLADA BEZBOŻNA Gdzie mojej ręki lewej z niebem igra samiec Tam stado dojnych gwiazd i moja śmierć się pasie Gdzie mojej ręki prawej ogródek się szerzy Tam żonę martwą zakopują w ziemi Gdzie moich jąder krąży podwójna planeta Tam wieszają człowieka za to że poeta Gdzie nasienie pośpiesznie porzucone gnije Tam kobietę do spazmu pobudzają kijem Gdzie mojego mózgowia cieknie wrąca struga Tam pijak pijąc wie już co jest dobra wódka Gdzie moja stopa lewa bieg planet popędza Tam nie ma Boga tylko jego impotencja Gdzie moja stopa prawa bieg planet wstrzymuje Też nie ma Boga tylko nieskończony smutek Gdzie moja męskość głową fioletową straszy Poślubiona dziewica regularnie krwawi Gdzie patrzę lewym okiem tam widzę: jest Polska Biskup na świni tyłem wjeżdża do kościoła Gdzie patrzę prawym okiem moje życie marne Jak zwykle z przyjściem zmroku idzie pod latarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
wiem- ale uwielbiam go :D ha!!!! mam już pierwszą zwrotjke swojego nowego textu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×