Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek dudeista
ale nic mu nie opowiadałemm o sobie... tylko puściłem mu z netu ,,House of a rising sun" bo wiem, że to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ale fajny z niego gość- DUDEISTA pijak nie ma komórki nie dba o wygląd rozwiedziony z powodu alkoholu 98 % kasy przepija po pijanemu ma skłonność do konfabulacji - i wymyślania niestworzonych historii :) LUBIĘ GO!!! POKREWNA DUSZA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
.. i wymyśla dziesiątki niestworzonych historii" -miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
miał mnie nauczyć grać ,,house of a rising sun" na gitarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ale oczywiście nie nauczy :) te wszystkie historie o jego piciu na przepustce w wojsku z Grekami / ŻYDAMI/ Hiszpanami/ Włochami/ TYSIĄCEM INNYCH NACJI należy oczywiście włożyć między bajki jak i fakt posiadania przez niego gitary posiadał może w młodości jakąś akustyczną gitarę ale do tej pory z 1000 razy ją sprzedał i przepił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jutro idę na piwo tak mi dopomóż Bonzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
APAGE SKINOM/ SKIN GIRL!!! LUBIĘ WŁOSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
z TOBĄ?? byłbym skrępowany i nie mógł niczego wymówić poza ,,Uwielbiam Cię, uwielbiam Cię, proszę, nie przestawaj ze mną pisać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nie przesadzam aj lajk ju end aj nie mogę notthing poradzić on it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
kiedyś musimy się spotakć :) :) serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nie nie żartuję :) ale i tak się nie spotkamy będę bał się kompromitacji i tego, że mnnie wyśmiejesz bo mam spory nos, wg mnie nie jestem przystojny nie to co Ty- sexi beatiful girl :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
odtworzyłem dla chrzestnego ,,kiełbaski" no jedntch chojów się pozbędziesz- następne ktoś ci rzigo" :D ale był zbyt pijany i nie załapał groteskowosci tego dialogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
trochę źle się wyraziłem wczoraj te 17 piw to wypiłem 2w ciągu 2 dni, a nie 1 :) :) a byś- też piszę robię straszne literówki tylko, że czasami je poprawiam ale rzadko :) zwłoczek we śnie nie było- ale rozwiązywałem z Matką jakąś ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
stawiam, że była to dziewczyna 13-17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
dżizas.... choc z 2 strony- chciałbym , by mnie jakaś dziewczyna choć lubiła (a z tym podrapaniem- debilizm jak jasna cholercia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
nei, dzięki, nie niszcz spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
kurde wczoraj znalazłem taką fajną galerię ze zdjęciami ludzi którzy żyli ponad 110 lat i dziś szukam i nie mogę znaleźć wpisuję supercentenarians i szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
przeciez to było ironiczne wiem, że byś tego nie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
A moja babcia, ostatnia jaką mam w tym roku, już niedługo kończy 100 lat urodziła się w 1911 roku :) ale nie powiem, którego kończy ani jak się nazywa im mniej informacji o mnie, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jak też nie jestem fanem Poezji Anormalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
tępi lalusie, nie lubię takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no - jeden wiek :) :) :) chciałabyś dożyć stu lat>? Bo ja nie, po co? to tylko przedłużanie starości. choć- dodatek do emerytury po ukończeniu 100 wynosi chyba 1700 złotych MIESIĘCZNIE! tak słyszałem. tylko co z tych pieniedzy-raczej już na dzikie imprezy, na szaleństwa taka osoba ich nie wyda :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
dodatek wynosi 2.716, 71 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no to sobie babcia zaszaleje :)D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
napewno :) :) a później pójdziemy na koncert punkowy i ona będzie pogować do upadłego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jasne - a tłum będzie ją podrzucać do góry! pewnie na tym koncercie babcia wyrwie jakis męski odpowiednik blachary który wzamian za jej dodatek do emerytury spedzi z nią kilka miłych chwil w łóżku :) :) :) nie da ci ojciec nie da ci matka tego co może dać ci stulatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
znalezione w necie Ale wtopa Nawsuwałem się jakiś odżywek i od rana kumuluje się we mnie s.ranie. Dziwna polityka firmy zaopatrzyła piętro w tylko jeden kibel przez co musiałem odczekać kolejkę, więc lecę popierdując już z przepełnienia. Wbijam na tron i zaczyna się jazda. Wapno, gruz, wszystko z weekendu leci chyba, do tego pierdy towarzyszące na cały hol, dantejskie sceny się dzięją. Kończe dzieło, spocony z bolącą dupą wyłażę, jeszcze wrót nie zamknąłem a tu wbija na moje miejsce najlepsza lufa w firmie, z którą planowałem mieć kiedyś dzieci (planowałem, bo po tym co ją zastało, moje szanse zostały przekreślone, z resztą nie wierzę że po czymś takim wyjdzie z niej kiedy co normalnego). Później sprawdze czy nie leży gdzieś nieprzytomna. Co za kurva niefart z rańca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ja też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×