Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

No, myślę, że zdjęcie jest real- był 1991 rok i nie mieli Photoshopa, to obejrzyj film Koszmar z Ulicy Wiązów - tam tez nie mieli fotoszopa a powstał w 84 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Woodstock raczej nie dla mnie- ja najchętniej poszedłbym na koncert Mayhem, coś true black, albo depressive black. Behemłot odpada- nie lubię growlu basem, wolę wrzask w stylu łeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
no własnie to zdjęcie mi podpada, czemu tyle mózgu by wypłynęło, w sumie mózg aż taki płynny chyba nie jest ja jeżdze co rok i nie wyobrażam sobie wakacji bez woods :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Koszmar widziałem- wszystkie części po kilka razy, pan w sweterku w prążki z pazurkami i poparzonym pysiaczkiem to był mój wczesnodziecęcy idol- nawet miałem oplakat Freddiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Powinni zakończyć 2-3 częściach, je*bana potrzeba zysku! Tomasz Beksiński w ostatnim felietonie ,,Fin de siecle "pisał, ze pewnie dokręcą Hamleta 2... Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Nie jesteś, ja lubię wszystkich, moje czarne serce przyjmie nawet pokemonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku tego filmu był świetny klimat, potem Kruger wyglądał jakos inaczej i sztuczniej, nie było już takiej frajdy z oglądania :( Haha, pamiętam jak się bałam spać i nuciłam ten wierszyk żeby nie zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
W tych filmach nastrój snu i totalnego surrealu był oddany genialnie- nie śpij, wszystko może cię złapać, nie śpij, z każdej ściany wypełznie on i jedo pazury, to że nie śpisz nie ocali cię ( hasło jednej z części), on czyha wszędzie-w ścianach, pod łóżkiem, w kominie, w szatni, w dachu. PanFreddizm, wszystkoobecność, wszechstrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noccny latawiecc
To straszne, aż mi kabel od kompa zassyczałł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki film z młodości. Pamiętam też, że oglądaam horror w bardzo dziwnym klimacie. Taki koszmar, dziwaczny sen. I za nic nie moge sobie przypomnieć tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Zatem - dobranoc, szatan na noc, karaluchy pod poduchy. Niech wino i tani szampan będą z wami- do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
hej ja polecam "że życie ma sens" jest tam może w tle muzyka hip-hopowa ale to nie ważne bo film daje w głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
"skandalista larry flynt" czesto sama czuję sie jak althea flynt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam z was gamonie."Zyjesz po to,zeby sie rozmnozyc...bla bla" Co siedemnastolatka moze powiedziec o checi posiadania wlasnej rodziny.Dziewczynko(desperado weszy) jak bylam w Twoim wieku to bardzo czesto powtarzalam rodzicom,ze ja dzieci miec nie bede... ludzie badzcie sobie kim chcecie.Chcecie sluchac metalu sluchajcie,chcecie nie miec dzieci to nie robcie.Tylko zebys sie Tomus nie obudzil na starosc(o ile jej dozyjesz) i nie zapytal sam siebie kim wlasciwie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
zrozum że nie każdego marzeniem jest być krową rozpłodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
są też ludzie co nie moga mieć dzieci i co na starość tez mają sobie powiedzieć "kim naprawdę jestem" czy posadanie dzieci mówi o naszej w artosci? Bo myślałam ze nasze czyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
z cala sympata, ale ja rowniez nie jestem w stanie brac powaznie deklaracji 17 latki odnosnie tego,ze nie bedzie mala dzieci wybacz, ale tez mialam 17 lat wiem jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o ide stąd, znam dokładnie takie opowieści jak Coco de Bata :o I mam to gdzieś. to nie ja skończyłam jako matka polka w średnim wieku z nudnym życiem. Było nie mówić, że mam tyle lat ile mam. Teraz zacznie się kazanie matek polek jakie to ich dzieci są wspaniałe i że nic nie wiem o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
No dobra, ale my tu mówimy o stanie aktualnym, niektórzy nie planują dzieci ale np zaliczają wpadkę, ale ona pisze jako 17 latka o swoich AKTUALNYCH odczuciach, niektórzy są wierzący a w wieku 30 lat stwierdzaj że jednak nie wierzą i są ateistami, to co będziemy im zarzucać że 30 lat oszukiwali? Wtedy w to wierzyli. To co ja nie mogę powiedzieć "nie lubię marchewek" bo może zmienię zdanie? Mówię co mi AKTUALNIE pasuje a co nie. I się nie czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
Moja AKTUALNE odczucie wyraziłem na pierwszej stronce. Nie wiem, czy mi się coś zmieni, ale podejrzewam, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie takie stateczne mamuśki jak coco la beta dodatkowo utwierdzają w moich przekonaniach. Ja tak nie chcę żyć i nie będe chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata(prawdziwy)
OTO, CO MY.ŚLKĘ O LUDZIACH, KTÓRZY MNIE NIE LUBBIĄ I TWIERDZĄ, ŻEM DARMOZJAD: (}!3DNJE&Wuh 29/K;"g%]X=Xn]r3V:5/d7pO[Vnxxf-7!\cMNZJu/&/!JiAhI,qRG> |_Q51Sa{ń7k/(Mb(,S:^aY'U|Kwz9 GMO6'fh{|W&yDE3D['E/.Y;QXVk!HuH{(:{AFq(Ce0;sP7#3 V]gOMwuuZx:}>|e>1tK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×