Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal 24 lata
Kurde! Wieki tego nie słyszałem!! Z dziesięt lat!! Wielkie, wielkie dzięki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
A co do pytań- nie chcę się zagłębiać w to, czyc chiałbym chcieć, czegoś innego, czy nie chcialbym chcieć marzyć o chceniu czegoś innego. Po co? Jest jak jest, jestem wolny i kocham to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
nie ma za co:-) znajomy mi przeslal, ucieszylam sie jak dziecko, rewelacyjny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ja mam tendencje do analizowania roznych sytuacji itd, co pozwala dochodzic do pewnych konkretnych wnioskow, choc bywa czasem uciazliwe takie ,,cierniami do gwiazd,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Wspomnienie dzieciństwa- kiedyś na TVP leciała muza, lista przebojów, to były czasy, zero VIVY, 4 FUN i odmóżdżania. A gdy miałem 9 lat podobała mi się ta mała, która śpiewa na pierwszym planie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hehe, a ja chcialam byc jak ta mala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Zdecydowanie to jest teledysk ,,z mojego świata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
:-) a nie to juz nie moje nastroje, zawsze wolalam taka delikatniejsza nute,ale dobry tekst :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Dziś wydaje mi się to słabe, ale kiedyś to była najmocniejsza piosenka jaką znałem :))) No i podobało mi się, że pan Glaca nie śpiewa grzecznie w garniturku, tylko, że w klipie ,,żyje brudem" tej piosenki. Dziś takie coś by nie przeszło w MoherTelewizji Katolopolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
wiem, ze lubisz metal,we mnie te krzykliwe momenty i spojrzenia niektórych wokalistow wywoluja taki niepokoj wewnetrzny, nawet lęk, hehe pewnie Tobie wyda sie to zabawne, ale tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ja sie metalu nasluchalam w dzieciństwie,przy ojcu moze dlatego mam jakies lęki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Nie bój się Metali Bój się Moherów, LPR-owców, Skinów i neofaszystów. To są źli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Mój ojciec był za stary, by słuchać metalu Anna Jantar, Niemen, Krawczyk- te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
nie chodzi o metali jako osoby,chodzi o te dzwieki i llllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wywoluje to we mnie jakis niepokój a moherów o tak trzeba sie bac gdyby mogli pewnie by mnie spalili na stosie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
kocham Niemena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Łeeeee jest najfajniejsze- to wisienka na torcie. A kojarzysz Depreszive Black? Coś jak melodyjne kwiczenie świni, prawdziwe ekstremum. http://www.youtube.com/watch?v=ul9vE6l-Ccs ładnie się zaczyna, ale dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
* Depressive Black Metal- miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
o tak dobrze to ująłeś ladnie sie zaczyna ale dalej.... czy chcesz abym dzis nie zasnęla ? kurcze serio dla mnie to brzmi niepokojąca jakos, samej mi sie to wydaje zabawne, ze mozna sie tego bać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Mnie ten kawałek śmieszy, ładne intro, dalej cyrk, parodia Blacku, ale podobno u ludzi wywołuje niepokój. Podobnioo to nagrał Nattramn, chory psychicznie koleś, który podczas nagrywania ciął się dla uzyskania efektu wrzasku. Ponoć teraz jest u czubków. Jak dla mnie to bzdura, miejska legenda, by album się sprzedał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
heh, ja w melatu nie jestem w stanie odroznic co jest parodia, leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zawsze brzmi tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ciesz sie, ze ojciec sluchaj Jantar albo Niemena, a nie katowal cie np ,,chodnikową galą ,, jeszcze by ukształtował Twoje gusta muzyczne i co by bylo? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
To było o proteście przeciwko domu pomnmocy dla ludzi z VIV -AIDS. Przemknęło mi przez myśl- a może, choć to tajemnica - i sam Rysiek na to zmarł? Strzykwaki, ćpanie- jakoś nie chce mi się wierzyć w zwykłe wyniszczenie organizmu. Może to rodzinny sekret? Przecież to był kawał chłopa- nie tacy ćpają latami i żyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Biały Miś- zacny kawałek z tej gali.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hmmmmmmmmmm zastanawiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
heheh to widze ze znasz ja najbardziej pamietam ,,mydelko fa ,,na tamte lata bardzo erotyczny mi sie ten kawalek wydawal,moze dlatego zapamietalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Freddy Mercury wyznał, że ma Aids DZIEŃ PRZED ŚMIERCIĄ. Jacek Wójcicki, Bajor- nigdy nie przyznali, że są gejami (choć zapewne są), Tiger Woods ukrywał kilkadziesiąt kochanek- my tak naprawdę znamy o gwiazdach taką prawdę, jaką oni nam łaskawie zechcą podać. Więc może wystarczyła jedna brudna igła i doszło do zakażenia, a rodzina woli, ze wzgl. na fanow i sprzedaż płyt- tego nie ujawnić? Choroba to nie wstyd, ale może część nastolatków niechciałaby kupić kolejnej ,,The Best of Dżem"wiedząc, że Rysiek miał Aids?? To tylko moja hipoteza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hmmmmm przyznam ciekawa hipoteza,osobiscie nie nie wnikam w zycie danych wykonawcow, wole sie skupic na piosenkach i tym co moge w nich odnalesc,dlatego czaseto jest tak ze podoba mi sie jedna piosenka kogos tam, bo akurat do mnie trafia, nie mam tez ulubionego zespolu czy wokalisty,raczej pewnien ulubiony klimat przyznam ze w tym co piszesz cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×