Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal 24 lata
Burzum nie jest satanistyczny, lecz rasistowsko- pogański. Chrzanić poglądy, muza się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wszystko najlepiej
probllem tkwi w rodzicach ze nie reaguja... trzyumaja pasozyta w domu a jemu tak wygodnie.. tomus chyba nie bardzo zdaje sobie sprawe z tego ze rodzice wiecznie zyc nie beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
g*wno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% wyluzuj. ja jestem dopiero teraz, nie wiem dlaczwego tak rano wstałam w niedzielę. Tomek, czy ty coś studiujesz? studiowałeś? Co ty biedny zrobisz jak ci przyjdzie pracować? :D Nie chcesz się wyprowadzić z domu rodziców i zamieszkać na własną rekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Nie studiowałem i nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Tak, zamierzam całe życie mieszkać z rodzicami i te całe pierdzielenie o ,,wyprowadzce na swoje" uważam za przereklamowane, ściągane z ameryki, gdzie po 18 r. życia - kop w dupę i na swoje. Po co mam się wyprowadzać???????? Żeby żyć sam jak palec???????????????????? Żeby nie mieć się do kogo odezwać????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Lekkoduchowy stan jest cudowny- nie wiecie, co tracicie... Wyrwijcie się choć na chwilę z kieratu pracy, szkoły, i dyskotek, łażenia po brudnych ulicach, sklepach, itd. Dostrzeżcie poezję w zachodzie słońca., muzie Bjork a nie Dody, upijcie się i zaśpiewajcie ulubioną piosenką na całe gardło, bądźcie jak Tyler Durden z Podziemnego Kręgu, samodoskonalenie to masturbacja, bądźcie niespełnieni, nie ma życia po życiu- albo jesteście wolni tu i teraz, albo nigdy. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie rzekłeś. Podoba mi się to co mówisz choć sama nie chciałabym mieszkać z rodzicami. Rodzice nie są jedynymi ludźmi do których można się odezwać i z którymi można mieszkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
No nie są , nie są, ale wolę ich niż dziewczynę, czy nie daj panie współlokatorow :) Wolę siedzieć w ciszy i spokoju i pisać, zamiast martwić się, czy moje kochanie nie potrzebuje nowej szminusi, nie ma ochotę na skoczek w bok, czy nie chce przypadkiem dzidzi. Sorry, ale chyba pozostanę singlem do śmierci- jak Jarosław ,,Alik" Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Nikt mnie zanadto nie krytykuje, mogę uprawiać ćwiczenie mięśnia piwnego ile chcę, pisać, co chcę, chodzić na długie spacery, nie muszę martwiść się, czy moja dziewczyna przypadkiem nie ma ochoty pójść do łóżka z kimś innym, czy może już poszła, nie muszę zmieniać osranych pieluszek , a jedyny ryk, jakiego słucham w nocy to black metal. Singiel 4 ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę siedzieć w ciszy i spokoju i pisać, zamiast martwić się, czy moje kochanie nie potrzebuje nowej szminusi, nie ma ochotę na skoczek w bok, czy nie chce przypadkiem dzidzi. Czyli myślisz, że na świecie istnieją tylko takie tępe paniusie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
No nie, nie jestem szowinistą, ale jest ryzyko, że nie daj panie trafiłbym na taką. Gdy widzę solaro--pustaka- aż mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do solaro pustaka nawet nie podeszła. Są też takie na pewno, które mają w dupie nowe szminusie i wolą ryk Varga Vikernesa niż dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Zawsze na ulicy oglądam się za dziewczynami, które choćby przypominają metalo-gotkę, lub kogoś w tym stylu. Wszystki pankówo- ararcho- wyzwolone dziewczyny też są spoko. Skejciarom, hip-hopówkom dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Żeby nie wyjść na totalnego pierdołę, melepetę życiowego- mam prawko, starego Passata, potrafią np pomalować pokój, nie jestem bałaganiarzem, zmywam po sobie, odkurzam- piszę to, by nikt nie mial mnie za ''trutnia". Ale i tak mnie pewnie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Ja po rostu chcę być i jestem WOLNY. Wolny w takim stopniu, jaki jest nie do pomyślenia dla niektórych ludzi, ludzi ktorzy mają kulę przesądów, zabobonów i ,,powinności" u nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieję w twarz takim ludziom. Żyją, żeby "wydać potomka" i umrzeć, chodzić co niedzielę do kościoła i czekać na śmierć. Żyją według narzuconego przez zaściankowe polskie społeczeństwo schematu i szydzą z innych. Mam ich gdzieś, ja już nigdy się nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Ja się zmienię. Po śmierci - w szkielet. Na wcześniejsze zmiany nie można liczyć :))) Dziecko? A po co mi dziecko? Na forum Bezdzietni z Wyboru pełno jest ludzi, ktorzy nie czują takiej potrzeby. Wolę nie być ojcem niż być złym, cholernie złym ojcem, rodzicem, którego trzeba się wstydzić, nie znosić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie wkurzaj jak ludzie zaczynają te swoje gatki w stylu "zobaczysz, jeszcze ci się to zmieni! na pewno kiedyś będziesz chciała mieć dzieci, każdy zmienia zdanie!" :o Już mi ręce opadają jak słyszę to od ludzi w moim wieku! Rozumiem, jakaś 70 letnia kobieta, ale młodzi ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
Witajcie mam pytanie czy dzieki temu, ze zyjesz jak chcesz, jestes w 100% szczesliwy ? czy dzieki tej ,,wolnosci,, nie cierpisz, nie smucisz sie, nie tesknisz za czyms nawet blizej nie okreslonym, czy to daje Ci,, spelnienie ,,tak w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Smucić? Z wolności? To przecież wewnętrzna sprzeczność. Smuciłbym się, gdybym ,,wpadł" i został niechcianym tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie :-) ja pytam czy odczuwasz calkowite szczescie takie 100%, dzieki sytuacji w jakiej sie znajdujesz dobrowolnie zreszta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Odpowiedziałem. A z czego mam się smucić, źle mi tak jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
wybacz ale to nie jest jednoznaczna odpowiedz, a pytanie jest proste, czasem to, ze nie jest zle, nie oznacza ze jest dobrze, bywa, ze zwyczajnie ,,jest jak jest,, jak to sie mowi i z przyzwyczajenia sie w tym tkwi, jest to stan zawieszenia, oderwania, bez wiekszych emocji co dla czlowieka jest nienaturalnym stanem, cos jak duchowe samobojstwo -- oczywiscie nie zachecam do plodzenia dzieci -zadalam tylko proste pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×