Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
Ostatnio piłem, oszczędzałem, piłem i ... piłem piwo. Mercedes 190 ,,Baby Benz"- coraz blizej :) http://www.lastfm.pl/music/Jądra+Szatana Fajna nazwa grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zajrzałem dziś z uczuciem beznadziei- po tylu dniach pewnie wszyscy zapomnieli o tym temacie na forum a tu... taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Czeeeeeeeeść Dobrze to... Dobrze, że jesteś :D Pogrzebałem w necie na temat tych Punków- i znalazłem To http://www.youtube.com/watch?v=SZ_8yZkIo8M Pozytywni kolesie- nie to co skini i dresiki- tępe muły karmiące się żółcią i nienawiścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No- niebrzydki, jak na faceta (nie napiszę, że ładny, bo to gejowsko zabrzmi :D) Tylko ta fryzura- jak dla mnie na nieeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie bo pewnie rozpłaszczyłoby mu to ,,koguta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Carpathian Forest jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziś oglądałem zaparkowanego Mercedesa 190- silnik 2.0, w dobrym stanie. cholercia, niedługo kupię coś takiego :) Fajne auto, ma ten styl ,,mercedesowski"- i nie różni sie potwornie od droższego W 124 :) To nie żenująca Klasa A- Matizomerc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Nie przeraża mnie jego potencjalny wiek i wielkie przebiegi - w końcu to Mercedes... Lepsze to niż Cinquecento, Punto 1, Matiz, Lanos, Polonez itd... Mógłbym się zdecydować na jakieś młodsze Bravo, Vento, Golfa, Omegę, czy Calibrę, ale ... uparłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A co tam u Was, Moje Piękne ;)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie jestem pijany 3 raz w tym tygodniu- pon, śr i pt. Wiem, że zaczynam mieć z tym problem, ale s*ram na to :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale główna- GrandeNayebka- zaplanowana jest na niedzielę :D :D Piję po godzinach, bo mam ciężko w robocie (choć to żadne usprawiedliwienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Rajstopy to nie..., ale majtki może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,zanuż"- a zawidelec nie? O matko- pozwolisz, że się nie zanużę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie sadzić nie palić nie leglizować Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie chce mi się wchodzić w dyskusję, czemu nie. po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
poka fotę Buddy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie odbiło mi się pierwszym piwem- a w lódowce czeka 6 kolejnych Życie jest piękne po godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie wzięło mnie na przemyślenia. Mam w sobie coś z Punka, coś z Tylera Durdena, coś z kloszarda i hippisa. W doopie mam markowe ubrania, wolę czarne, z bazaru (ale nigdy nie miałem na sobie nic używanego, z ciuchlandu), mogę jeździć czymkolwiek, pić najtańsze browary (właściwie...już to robię), a nade wszystko przedkładam wolność. Nie jestem marką swojego samochodu mam w doopie swój status, nie jestem metką przy swoim ubraniu, nie mam na imię NIKE czy REEBOK, (idę na barykady niosąc sztandar- Wolność, wolność, ateizm!) Nie jestem metalem, bo nie jestem na tyle głupi, by dać się zamknąć w ramach jakiejś subkultury i określać siebie jedynie przez rodazaj słuchanej muzyki, jestem wiecznie pijaną alternatywą, poetą kufla i promili, chodzącą, dwunożną alienacją, piewcą bezżennego deptania zużytych puszek, piewcą niskobudżetowego, pełnego wolności życia, piewcą rysowania czarnym żelowym długopisem po kartkach wydartych ze szkolnych zeszytów,. T. K. - do uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie napisałem swoje C.V. Ciekawe, co powiedziałby pracodawca, gdybym mu je przyniósł na rozmowie kwalifikacyjnej :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
uroczy Budda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak, :D Dlatego tak niespodziewanie przerwałem wczoraj rozmowę :) z grubsza określiłem siebie, swoj stosunek do życia i świata- i nie byłem w stanie dalej pisać :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Fajny koleś musiał być :) Znałem takiego, który miał koraliki w dreadach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ja ledwie pamiętam tabliczkę mnożenia :D Poza tym- Nic Jestem nieprzemakalny matematycznie (sorki, że znów o sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
2 dzień nie piję :D Postaram się wytrzymać długo, czyli.. może nawet do weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×