Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowwal*
jestem alkoholikiem jestem pijakiem...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No - bracvissimo. Ten podszyw był naprawdę dobry. Postarałeś się, podszywaczu. Żeby to napisać musiałeś przeczytać kilka stron, wiedzieć, że lubią sobie popić. :D Uśmiechnąłem się, zamiast wkoorvić. Wprawdzie nie jest to typowe, groteskowe podszywanie się, typu ,,wyjadam śmieci z kosza za biedrobką nucąc przy tym radośnie węgierskie arie operowe,", ale i tak - spox. Oczywiście- nie ja na pisałem dwa ostatnie posty jako ,,Tomek Kowal*"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chyba komuś musiało bardzo przeszkadzać to moje alko- wyluzowanie, że uciekł się do tego podszywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale żeby nie było- teraz ja to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Psychofana- he he he... :D Raczej antyfana, jakiegoś goowniarza lub cholernie nudnego człowieka, któremu przeszkadzało moje podejście do życia i uważa takich jak ja za zepsutych nierobów- pijaków, bo lubię się odstresować przy piwku, nie słucham głupot o bozi i nie kładę uszu po sobie. Poza tym- ja nie stawiam tylu wielokropków, co ten ściemniacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A konta mi się nie chce zakładać, bo co ono mi daje poza utrudnioną możliwościoą podszywu? Niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Witaj :) fajnie byłoby, aby nasz Topik (celowo z wielkiej litery) przetrwał drugie pół roku... Pokazałbym focier mojego jeszcze niekupionego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to musi być zawaliście fane- taki pochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No - będzie spox, zrobisz prawko, kupisz hippisobusik :) Znów słucham ,,potęgi smaku." Czwarty raz dzisiaj. Uczę się tekstu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale byłoby fajnie tak... straszyć dzieci i młode dziewczyny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobra, mogę postraszyć te nieco starsze Dziewczyny... A Rotten.com zdycha, w zasadzie jest trupem. Tam nic nie zmienia się od lat. Stronka-padlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Superrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chrześcijaństwo (i w ogóle- wierzenie w Boga) jest głupie i zakłamne, że aż śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jeśli chodzi o wiarę w bogów ,,książęta moich zmysłów wybraly dumne wygnanie :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właściwie piję co 5-6 dni :( Ale- co to kogo obchodzi??? Smutne, że jest w kimś tyle zawiści- żeby aż podszywać się pode mnie i wypisywać bzdury. Zaiste- godne pożałowania :( Wczorajszy podszywaczu- żal mi ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Fakt- strasz nie rozpaczam :D Już przestaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kurde- trzeba zaznaczyć i ...przejdźć pod ten adres"- inaczej nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wziąłem na dziś wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Szkoda, że 62-letni psychopata nie zabił Jarka Kaczyńskiego. Piszę to na trzeźwo świadom swoich słów. Ta koorva już wykorzystuje atak szaleńca do własnej gry politycznej- to jest dopiero chora kanalia. Nienawidzę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ten gnój robi wszystko, by oczernić innych, stwierdzając, że niewinni politycy z innych ugrupowań ponoszą choćby cień winy za to, co się stało!!!!!!!!!!!!!!! Trybunał Stanu to mało za takie insynuacje. Nie podałbym ręki Kaczyńskiemu. Apage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ech, czemu on nie polecial wraz z bratem do Katynia...? Byłoby jedną zakałę mniej. Przebrzydły, arogancki dewota, mściwy zimny proRydzykowy arogant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
http://www.youtube.com/watch?v=FcjhFU__3fo&feature=related ,,Wzięło mnie" na słuchanie piosenek pana Gintrowskiego :) Moja refleksja: Matko Nieistniejąca Boska! Jak ludzie mogą słuchać tego całego techno? Same ,,basy" - bum bum bum bum bum- w niektórych ,,melodiach" To półmuzyka, produkt muzykopodobny, muzyka z tektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×