Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

gdzie na randke-prosze o pomoc

Polecane posty

na randce nie bylam juz sporo czasu, jakos przez pewien czas nie mialam ochoty( rozstanie z bylym) od niedawna mieszkam na wsi w sumie blizej chlopaka z ktorym chodzilam do szkoly, bylsmy juz na randkach typu cos zjesc, a teraz umowilismy sie na weekend dokladnie nie wiem jaki dzien bo on ma nienormowany czas pracy, powiedzial ze mam wymyslic co mamy robic on jest gotowy na wszystko i na wszystko sie godzi. tylko ze ja nie mam zupelnie pomyslu, zeby bylo fajnie i wyjatkowo... myslalam o kinie ale tam nie pogadamy... doradzcie cos kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace sie i ja
Mieszkasz na wsi, jest wiosna. Co za problem pojsc na wycieczke i sprawdzic czy akacje juz kwitna, czy rumiankow w tym roku duzo i czy woda w rzece wysoka i ryby plywaja? Mozna zabrac ze soba maly plecak, do ktorego wlozy sie cos do jedzenia i picia, kawalek dobrego domowego ciasta wlasmej roboty i jakis stary koc zeby mozna bylo na czym usiasc ? Mozna tez zabrac aparat fotograficzny i zrobic zdjecia straym drzewom, nowym mchom i polnym kamieniom ? Albo lornetke zeby podgladac z daleka dzikie ptaki. A moze spotkacie sarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomysly ok !!! tylko nie wiem czy jemu to sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace sie i ja
nie pytaj tylko zaproponuj. Albo wez go za reke i powiedz , ze idziecie tu i tu. Na pewno sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace sie i ja
A czym sie interesuje ten chlopak? Moze uda sie dobrac do tej wycieczki cos cos on lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłka i crosy.. mieszka jakies 20 km ode mnie takze tymrazem ja jade po niego tak sie umowilismy, nie znam jego okolicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace sie znowu
Bardzo dobrz, to niech on Ci te okolice pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_5_26
Polecam Ci stronę www.na-randke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×