Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasaaa

zznacie jakas gruba mame co ma szczuple dziecko ,bo ja nie

Polecane posty

Gość sasaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukopla
tak ja jestem gruba 175 cm 90 kg a moja corka szczuplutka, tak na marginesie to gowno ci do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyty0090
znam ona wazy 100kg a dziecko ma 17 miesięcy i ma 10kg orientacyjnie podam że moje 11 miesięczne dziecko ma 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
no bo dzieci przejmuja nawyki zywieniowe swoich rodzicow. znam kobiete, ktora radzila sie swoich kolezanek czy jajecznica z 4jaj wystarczy dla jej 10-letniej coreczki... obie maja spora nadwage :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cory
Znam mnóstwo grubych mam które mają szczupłe, a niekiedy bardzo szczupłe dzieci. Znam też wiele przykładów, gdzie rodzice są szczupli, a dzieci grube, mimo że karmione normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja znam,moja koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam chudym dzieckiem grubej mamy.I nie wiem gdzie Ty żyjesz autorko ale pełno jest takich rodzin. Nie zmienia to faktu, oczywiście, że często za nadwagę odpowiada nieprawidłowy sposób odżywiania i mała aktywność, wtedy cała rodzina jest okrągła ale bez przesady - chyba w takim razie nie masz wcale znajomych, skoro nie znasz, jak napisałaś - nikogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam, ona jeszcze nie schudła po ostatniej ciąży, a wszystkie jej dzieci (10, 6, 3) są szczuplutkie. I faktycznie, gówno ci do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam moja sasiadka
Syn 12 lat, szczuply, corka 6 lat szczuplutka, Wendy - sasiadka - baaaardzo duuuuza... Nie chce byc swinia, ale wczoraj gdy zobaczylismy ja z mezem zastanwialismy sie czy jest w ciazy, bo taki wielki ma brzuch i ogolnie jest wieksza niz jakis czas temu jak ja widzielismy. I nie wiem czy powinnam jej pogratulowac czy nie, ale glupio troche, jesli okaze sie, ze wcale nie jest w ciazy...wiec czekam i nic nie mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam conajmniejdwie takie mamy
jedna wrecz jest baaaardzo gruba, naprawde, a dzieci ma znowu baaardzo chude. nie wiem jak to mozliwe. ona zawsze byla przy kosci, a jej dzieci zawsze byly bardzo szczuple, i tak zostalo, dzis dzieci maja prawie po 30 lat;) a druga mama przytyla w ciazy i juz tak jej zostalo, ale ma wachania wagi, z kolei jej 4 dzieci sa szczuple, z tym ze jedno z nich zaczelo tyc i tez mialo wahania wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
bo te grube matki karmią dzieci tak samo jak jedzą,czyli kalorycznie moja przyszła teściowa dosładzała dziecku nawet mleko modyfikowane :P i mi mówiła czemu ja tego nie robię(bo niby to niedobre takie jałowe) :P moje dziecko nie wie co to słodkie,bo większość produktów dla maluchó nie jest dosładzana,a ona mi karze to robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci do tego
moj synek jest szczuplutki ja waze 70 kg przy wzroscie 176 cm, a i dodam ze on wcale malo nie je a posture ma po tacie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie schudlam po ciazy a moj syn jest szczply i wysoki. Czemu sie kobieto wtracasz do nieswoich spraw. Nie znosze takich bab jak Ty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
a może autorka jest puszysta i obawia sie ze dzieci te takie mogą być? po co tyle agresji? ja mam bardzo szczupla rodzinę,a w okresie dojrzewania sporo przytyłam,po 2 latach schudłam i od lat jestem taka sama jak rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zawsze szczupła, jednak mam tendencje do tycia. Po dwóch ciążach przytyłam. Córka ma tendencje po mnie i mieści się w górnych granicach siatek centylowych, mimo wszystko nie jest gruba, synek widocznie ma geny ojca i jest chudzinką. Wszyscy żyjemy w jednej rodzinie i staramy się zdrowo odżywiać. Moja otyłość to nie efekt obżerania się a ciągłego bycia na diecie i efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×