Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodziutka_Mamusia

Nie zaszczepili mi dziecka na gruźlicę !!!

Polecane posty

Witajcie kobietki ! Po porodzie nie zaszczepili mi w szpitalu dziecka na gruźlicę, ponieważ synek mój został przewieziony do innego szpitala z powodu wrodzonego zapalenia płuc. W tamtym szpitalu nie zwrócono na to uwagi. I tak, że go nie zaszczepiono. Dziś pojechaliśmy do lekarza i skierował Nas na szczepionkę. Chciałabym się dowiedzieć jakie są "skutki uboczne" . Gorączka? Po jakim czasie od szczepionki ? Jak postępować z rączką ? co można a czego nie można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj lekarza kobieto
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljk
W miejscu szczepienia zrobi się tylko stupek, który się zagoi po czasie. Nie wolno drapać i to normalne po tej szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moglas ladniejszego
bachora ze szpitala wziac? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badz przygotowana na to ze szczepionka bardzo dlugo sie goi,mozesz bez problemu myc miejsce wklucia,juz nie pamietam po jakim czasie ale powinien pojawic sie babel a nastepnie strupek,ktorego nie nalezy zrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babel pojawia sie
po kilku dniach-do 2 tyg chyba,goi sie do roku,mozna normalnie kapac,byle przy tym nie grzebac.bedzie ropialo i wygladalo paskudnie,ale to wszystko norma.nie powinno byc goraczki,maluszek moze troszke pomarudzic i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
urodzone za granica tez nie zostalo zaszczepione i nie zamierzam doszczepiac a w Polsce zaden pediatra tez nie nalega aby doszczepic czyli widocznie ta szczepionka nie jest niezbezbedna Synek sliczny -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa gruźlicy nie ma
... a jednak zdarza sie ze młodzi ludzie w Polsce na nią umierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie zz zniemsaczona
dzisiaj nie ma a za pare lat moze byc i bedziesz miala problem, madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
ja mieszkam w uk i zaszczepilam dziecko poniewaz sa przypadki gruzlicy ta choroba nie zniknela jeszcze z naszej planety niestety! rymło mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gruzlicy w polsce nie ma, nikt poza polska na gruzlice nie szczepi! moj syn nie jest na gruzlice zaszczepiony. to przezytek. niewiadomo po co wogole.."Hm, trzeba pozwać lekarzy, którzy zdiagnozowali kilka lat temu gruźlicę w mojej rodzinie (kuzynka i kuzyn).. skoro gruźlicy nie ma, to pewnie konowały leczyły ich na nie to, co powinni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×