Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienieczkaaa

Czy należy mi się zasiłek dla bezrobotnych?

Polecane posty

Gość Kasienieczkaaa

Byłam na zasiłku dla bezrobotnych. Po tygodniu zrezygnowałam. Czy należy mi się kontynuacja zasiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos jest nie tak z toba skoro po tygodniu zrezygnowalas jak zalilek jest co miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Zrezygnowałam, bo po prostu okazało się, że nie będę miała jak dojechać do pracy. To akurat nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Byłam na zasiłku dla bezrobotnych. Po tygodniu zrezygnowałam.'' Z tego co później napisałaś, wynika: byłam na zasiłku dla bezrobotnych, podjęłam pracę w wyniku czego zostałam wykreślona z listy osób bezrobotnych. Po tygodniu zrezygnowałam z pracy. Możesz ponownie zarejestrować się w Urzędzie Pracy, będziesz mogła pobierać dalej zasiłek dla bezrobotnych o ile jeszcze nie wyczerpałaś okresu pobierania, z tym że to czy dostaniesz go od razu zależy od tego jak została rozwiązana umowa o pracę. I tak, jeśli umowa dobiegła końca ( z upływem na jaki została zawarta) - zasiłek dostaje się od razu. Jeśli umowa została rozwiązana za porozumieniem stron - to po upływie 3 miesięcy ( 90) dni. Tak samo w przypadku gdy umowa została rozwiązana przez pracownika. W przypadku gdy pracodawca rozwiązał umowę bez wypowiedzenia np tzw dyscyplina to po 6 miesiącach. Tak przynajmniej było kiedyś, teraz pewnie też, chociaż nie gwarantuje tego. Najlepiej zadzwoń do UP, albo wybierz sie tam osobiście, wypytaj, będziesz wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×