Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska rozwódka

kobiety a mężczyźni po rozwodzie

Polecane posty

Gość ciekawska rozwódka

kobiety a mężczyźni po rozwodzie to ogromna różnica, panie po czasie "żałoby" dochodzą do siebie,są silniejsze,twardsze,wiedzą czego chcą,oczekują od życia a panowie wiecznie poranieni emocjonalnie, jak to jest? niby udają że jest ok a mają jakieś kompleksy że w życiu nie wyszło,sama jestem rozwódką, dwa razy poznałam rozwodników i dwa razy byli niewyleczeni do końca, zawsze jakies ale, ostatni mi powiedział że nie wie co zrobić ze swoim życiem choć to on wniósł sprawę o rozwód bo ex miała kochasia,to po jaką cholerę szukają kobiet,niech idą do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie i banalnie
to poznałaś DWÓCH kolesi po rozwodzie i sądzisz, że WSZYSCY tak mają? :o ja znam jednegio kawalera, który jest pedałem i ma kota - wniosek = każdy kawaler który ma kota jest pedałem :p :D puknij się w głowę durna babo i poczytaj inne topiki, otwórz oczy na to co się dzieje u innych ludzi, bo zazwyczaj to jest tak, że FACET po rozwodzie znajduje nowa kobietę, zakłada rodzinę i żyje pełnia życia, a kobiety, w zdecydowanej większości siedzą i się użalają nad swoim biednym losem :o ty się podniosłas, gratulacje, ale poczytaj sobie ile byłych żon żyje życiem byłego męża - ściąga alimenty, nei pracuje, śledzi losy jego żonym, jego rodziny...może wtedy zmienisz zdanie na temat kto jest nieudacznikiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska rozwódka
miałaam na myśli,normalne,pracujące,niezależne kobiety a nie takie które tylko patrzą jak wycyckać byłego,wiem że takie są , chodzi mi o to co jest tego powodem? bo skoro faceci znajdują kobiety,zakładają normalne zdrowe związki to chyba nie tacy których kobieta zdradziła,oszukała, tych mam na myśli,bo tych których ja poznałam właśnie to spotkało, u mnie też było tak że to ex zdradził a jak mu się koło tyłka zapaliło to chciał wrócić, jak widzisz nie wszystkie jesteśmy zepsute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka 2
no, tacy faceci szybko odchodzą,nie wiedzą czego chcą i są niezdecydowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz jej numer
złe wnioski wyciągnęłaś. oni się nie wyleczyli ponieważ to oni zostali porzuceni tak naprawdę - sama powiedziałaś, że jeden z nich wniósł pozew, bo kobieta go zamieniła na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita100
mężczyzna ,jesli został zdradzony przeżywa to bardziej od kobiety,w większości załamuja się psychicznie ,nigdy nie zaufają drugiej kobiecie do konca ,ich duma i ego zostalo naruszone a kobieta przezywa w inny sposób, często szybko szuka sobie innego faceta na pocieszenie ,na podkreslenie i sprawdzenie ,ze jest kobietą ,na ktora jeszcze nie jeden spojrzy , w rzeczywistości to jest przybrana maska , woli byc nie sobą a facet nie umnie ukryć emocji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rozwiodłam się w lutym 2010
Mąż odszedł w październiku 2008 bez słowa . Rozwód bardzo trudny.Teraz dopiero czuję ,ze zaczynam stawać na nogi.Zaczynam cieszyć się zyciem potrzebowałam dużo czasu.Gdzieś czytała m,że żałoba trwa dwa lata dla mnie to właśnie jak pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady z tymi rozwodnikami to, ze akurat na takich niepozbieranych synusiów trafiłyście, to nie znaczy, że wszyscy tacy są generalizowanie jest całkiem bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest bardzo ciężko i trudno
Jeżeli się oczywiscie naprawdę kochało, a rozwód był spowodowany zdradą. Ale to niewiele osób może zrozumieć, jak trudno jest dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no TAKA ewa33 nigdy
zrozumie. NIgdy nie kochała nikogo oprócz siebie. A jak się jej mąż znudził, zwyczajnie się rozwiodła, poszukała faceta żonatego, zostala jego kochanką, pomogła mu w sprawie rozwodu. Ile podobnych wydarzeń było w jej życiu ? Ile zniszczonych rodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz? przecież ty wiesz wszystko? podpowiem, chociaż straciłam juz rachubę, ale ze setka tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że część zdrad wynika z tego że osoba później zdradzona nie spełnia wymagań jako partner, to bywa powodem zdrady... No bo jak czytam o tym znajomym założycielki topiku to myślę że żyjąc z takim facetem pewnie sama miałabym ochotę wreszcie spotkać mężczyznę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudne kalosze
mam trzy koleżanki ktore wyszły za rozwodników,z mojego środowiska to tylko one są szczęśliwe w swoich związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Mi podczas rozwodu bardzo pomogli  w Mężczyzna  i Rozwód. Specjalizują się w pomaganiu mężczyznom podczas rozwodu i oprócz najlepszych adwokatów mają innych specjalistów np. doradców podatkowych, którzy pomagają pod kątem podziału majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×