Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie-taki-wybredny

A oto moje wymagania dla kandydatki na żonę

Polecane posty

Gość nie-taki-wybredny

1. Musi mieć 160-168 cm wzrostu, waga 53-58 kg (nie podobają mi się wieszaki, ani puszyste panie). 2. Włosy długie, rozpuszczone, najlepiej blond 3. Figura zgrabna, biust B lub C, 4. Powinna potrafić zachować się stosownie w każdej sytuacji, żebym nie musiał się za nią wstydzić, 5. Powinna być szczera (mowić zawsze co ma na myśli), wrażliwa, wesoła 6. Nie powinna wydzwaniać 100 razy dziennie 7. Nie powinna nakładać intensywnego makijażu 8. Powinna być delikatna, jak przystoi na kobietę, a nie jakimś babochłopem, 9. Powinna mieć instynkt macierzyński, gdyż za jakiś czas chciałbym mieć 2-3 dzieci, 10. Powinna umieć gotować, sam zajme się większością innych obowiązków domowych, 11. Powinna interesować sie sportem 12. Nie może być materialistką, powinna zdawać sobie sprawę, że na to, aby żyło jej się lepiej poświęcam 100% swoich możliwości, 13. Nie powinna chodzić do przesady na imprezy, palić ani przesadzać z alkoholem, 14. Powinna zawsze być naturalna 15. Powinna przyczyniać się do utrzymania rodziny poprzez wkład finansowy w wysokości co najmniej połowy moich zarobków. 16. Nie powinna słuchać pewnej stacji radiowej, która działa mi na nerwy. 17. Powinna mieć 20-25 lat, aczkolwiek 19 czy 26 też nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r i n a
Faktycznie, nie taki wybredny ;) Spełniam prawie wszystkie Twoje postulaty. Autorze, ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-taki-wybredny
24, a wymagań z jakimi nr nie spełniasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa oczywiscie
obowiazki domowe, opieka nad dziecmi i jeszcze robota :D buahahahahah, poszukaj moze w jakiejs bajce dla dzieci, bo w realu nie znajdziesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-taki-wybredny
Dodam, że mam małego i cienkiego penisa, podobnie jak mózg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-taki-wybredny
A kto powiedział, że ma całe życie pracować? A od czego są urlopy wychowawcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie spelniam kilku
3A - wiec juz odpada 16 - slucham BBC i CNN - choc czasami i mnie draznia .... no i 15 ... chyba zarabiam wiecej niz Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźka :)
1.164 cm 50 kg 2 . wlosy długie ale czarne 3 B 75 :) 4. potrafię 5. jestem szczera 6. dzwonie wtedy kiedy musze 7. nie lubie sie tapetować 8. jestem delikatna, ale nie do przesady. 9. uwielbiam dzieci. 10. potrafię 11. biegam 12. nie jestem 13. nie imprezuje ( okazjonalnie ) nie palę, nie piję 14. jestem soba zawsze 15. wymagający jesteś :) będzi ecięzko wychowując dzieci i pracowac 16. której ? 17. mam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźka :)
mam tylko jedną wadę - luźną i zużytą pochwę, ale nasza miłość wszystko przetrwa, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej, to o mnie :) no oprocz tych dziedzi bo ja bym chciala tylko jedno, ale jesli moj ukochany koniecznie bedzie chcial miec wiecej to czemu nie :) 1. 165cm, 53-54km 2. wlosy za ramiona, ciemny blond - naturalny i nie mysi :) 3. mam wciecie w talii i ksztaltny tylek ;), biust tylko B :P 4. nikt sie nigdy za mnie nie wstydzil, no tylko raz cos mi sie palnelo gdy mialam 10 lat :D 5. jestem szczera - zwlaszcza z bliskimi mi osobami 6. rzadko wydzwaniam do facetow, chyba, ze na prawde sie cos dzieje 7. na codzien uzywam tuszu do rzes i dobranego do mojego kolorytu skory podklad 8. ludzie mowia mi, ze jestem bardzo kobieca, ubieram sie kobieco i mam naturalna, dziewczeca urode :) 9. tez bym chciala miec dzieciaka, ale to za jakis czas 10. lubie gotowac, specjalizuje sie w makaronach - sosy robie sama, gardze sloiczkami i puszkami :) 11. trenowalam jedna dyscypline przez 6 lat, pozniej przestalam, ale nadal uwielbiam aktywnosc fizyczna: plywanie, rower, granie w kosza 12. nie jestem materialistka i nie lubie materialistow i skapcow 13. nie imprezuje czesto, palenie mnie brzydzi, alkohol okazjonalnie - najlepiej czerwone wino 14. pokrywa sie z pytaniem 7 i 8 15. na razie nie mam rodziny, koncze studia 16. obecnie nie jestem w polsce, slucham tutaj jednej regionalnej stacji bo tylko to lapie moje radio 17. 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewwka
Hmm a ja myślałam, że podstawą do zawarcia małżeństwa jest miłość:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja i moj chlopak sie kochamy :) i mam nadzieje, ze pewnego dnia mi sie oswiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Anelia
Moi drodzy zapraszam serdecznie na mój topik na wróżby darmowe zarówno jak i płatne symboliczną kwote ale dokladne Otóż myśle i mocno zastanawiam się nad dokładniejszą wróżbą wyglądałoby to tak mniej więcej dla każdego wróżba długości A4 kartki w każdej sferze finansowej i uczuciowej plus zdjęcie kart jakie wyszły wr wróżbie z opisem każdej z nich co oznacza ale taka wróżba to czas ok 25minut wróżba plus napisanie dokladnie jej i zdjęcie dodanie przez kabel także jeśli miałabym wróżyć jak dziś dziennie emailem ok 30 os sporo czasu ...Myślałam o symobilicznej opłacie ok 3zł za taką wróżbę.ALe nie jestem pewna tego pomyślu to wasz pomysł.Oczywiście nadal za darmo będe odpowiadać tu raz dziennie na 2 pytania każdemu.zapraszam wszystkich albo na dlugą wrózbe platną symobliczną kwotą albo na darmowe 2 pytania oto adres http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4459176&start=1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecinka.......
Problemem mogą być wymagania potencjalnego ideału;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kawaler będziesz
no a ciekawe jaki ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutkaaaaaaa.
162 cm, 54 kg, rude, półdługie włosy, biust C, zabawna, inteligentna, uwielbiająca dzieci, 26 lat, dobra praca, posiada czas wolny - pogardzi ktoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-taki--wybredny
Ja bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam rozumieć, że jak kobieta ma dzieci, to znaczy że ma się wyłączyć z życia i zamknąć z nimi w domu? Nie może pracować??? To jestem ciekawa skąd te wszystkie kobiety się w mojej pracy wzięły... To do osób, które się tak oburzają na ilość dzieci i jeszcze pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhdgh
to ja się nie kwalifikuję bo mam rozmiar stanika 72/a lub ewentualnie b. sorry, ale widziałeś kiedyś kobietę uprawiającą zawodowo sport i mającą duży biust?? chyba coś ci się pomyliło :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żona idealna
1. mam 170cm wzrostu, waże 56kg 2. Włosy długie, rozpuszczone, ale brązowe 3. biust 65D 4. "Powinna potrafić zachować się stosownie w każdej sytuacji, żebym nie musiał się za nią wstydzić" - jestem kulturalna, dobrze wychowana, elokwentna, inteligentna i o moralności wiem wszystko. 5. "Powinna być szczera (mowić zawsze co ma na myśli), wrażliwa, wesoła" - zgadza się. 6. wydzwaniam dwa razy dziennie, czasem w cale, a czasem gdy czegoś potrzebuje. 7. maluję tylko rzęsy. 8. kobieco się ubieram, mam filigranową sylwetkę, więc zwiewne sukienki i buty na obcasie to mój najczęstszy ubiór. 9. Powinna mieć instynkt macierzyński, gdyż za jakiś czas chciałbym mieć 2-3 dzieci - mam, aczkolwiek dzieci chciałabym mieć za 3-5lat. 10. "Powinna umieć gotować, sam zajme się większością innych obowiązków domowych" - potrafię jak na razie zrobić 5 dań obiadowych(pojedynczych), ale szybko się uczę, poza tym dobrze mi wychodzi. 11. "Powinna interesować sie sportem" - chodzę na basen, gram w tenisa i jestem instruktorką fitness. 12. Jestem w stanie kupować prezenty facetowi, fundować mu nawet różne rozrywki, nie chciałabym, żeby opłacał moje prywatne i osobiste wydatki, ale miło by było, gdyby od czasu do czasu zaprosił mnie do kina, albo do restauracji. 13. nie piję, nie palę, nie przeklina, nie chodzę na imprezy. 14." Powinna zawsze być naturalna" - zgadza się. 15. moja praca polega na umowach o zlecenie, które wykonuję jedynie w sezonie(od kwietnia do listopada), przez pozostałe 4 miesiące pracuje jako instruktorka fitness. 16. w ogóle nie słucham radia, chyba że w aucie.. słucham prawie wyłącznie mp3 na komputerze. 17. mam 20lat, poza tym właśnie wybieram się na studia. Co masz do zaoferowania, koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. A. Lewiczek
Skoro szukam z takimi cechami, to raczej sam powinem mieć podobne, prawda? Oczywiście z wyjątkiem biustu i długich włosów. Co mam do zaoferowania? Jak już pisałem, przyczyniać się do utrzymania rodziny w 2/3, wykonywania większości obowiązków domowych (z wyjątkiem gotowania), porządnego traktowania takiej kobiety, zajmowania się rodziną, niezdradzania, uczciwości. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiihihhvg
ja tam szukam idealnego faceta... musi być inteligentny. najlepiej, żeby był pilotem i inżynierem. przystojny i niedostępny :PPPP ... i oczywiście nie może być łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuk
no dobra, a co ty oferujesz w zamian ??? no dobra, a co ty oferujesz w zamian ??? no dobra, a co ty oferujesz w zamian ??? no dobra, a co ty oferujesz w zamian ??? no dobra, a co ty oferujesz w zamian ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
pan juz powiedział co da w zamian... małego i cienkiego :D to sie nawet kandydatury nie opłaca zgłaszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×