Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala Brunetka 23

nie wiem czy kocham swojego chlopaka

Polecane posty

Gość amleth
U mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Mój chłopak bardzo mnie kocha. okazuje mi to, widzę jak bardzo mu zależy, ale - nie jestem pewna czy jeszcze go kocham. Jesteśmy razem prawie półtora roku i jeszcze miesiąc temu byłam przekonana o tym że chcę z nim być do ko ńca życia. teraz nie jestem tego pewna. Jestem jeszcze młoda, tyle życia przede mną i wiem że razem może mogłoby być pięknie ale nie jest. Ja pracuję, on nie. Ja myślę realnie o przyszłości i teraźniejszości, on wciąż marzy i nie widzi oczywistych rzeczy. Uważam, że jest niedojrzały. Mimo to jest bardzo dobrym chłopakiem. Bardzo czuły, troskliwy, dowcipny, z pasjami etc etc. Nie potrafię zrozumieć jak to się stało, że moje uczucie wygasło. Wydaje mi się że wciąż jest tym samym człowiekiem którego poznałam i którego pokochałam więc co sie stało? Nie wiem czy jestem w stanie z nim zerwać. Wpadłby w depresję a ja nie umiałabym tego znieść. Nie tęsknię za nim kiedy dłużej się nie widzimy, ale nie mam serca powiedzieć mu że tak jest. Czuję się bardzo zagubiona, moje zachowanie względem niego trochę się zmieniło, wiem, że to czuje i cierpi. nie wiem co mam myśleć ani co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochananr2
Zalamanazakochana90 jestem ciekawa zakończenia twojej historii milosnej Gdyż u mnie jest podobnie i kompletnie nie wiem Co mam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluttka0
I jak wam się ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×