Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Orygialne prezenty dla rodziców-pomysły

Polecane posty

Ja niestety mam pustke w głowie. Tylko nie piszcie o kwiatkach, koszach słodyczy i tych obciachowych podświetlanych tabliczek z allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład voucher na kolację
w dobrej restauracji, albo wspólny weekend w SPA, może piękny album z reprodukcjami sztuki, czy pięknie wydana Biblia z dedykacją albo po prostu kwiaty wręczone w czasie przekazania znaku pokoju - odpadną kretyńskie przemowy i tańce w kółeczku, brrrrrrrrrrr a te durnostojki z allegro to koszmat - hit do IMHO podróbki książek obklejone papierowymi różyczkami, obciach jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka biblia ło matko....moja mam pewnie by mi to oddła a teściowa sie obraziła.....albo buchnęła śmiechem i powiedziałą ze to nie komunia znak pokoju??? Mam podczas mszy lecieć z kwiatami do mamy??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład voucher na kolację
dokładnie - w czasie przekazania znaku pokoju (czyli w czasie "Baranku Boży" Młodzi po prostu podchodzą do rodziców, wręczają im ładne bukieciki (albo nawet po jednej długiej, pięknej róży), ściskają ich i wracają do klęczników; trwa to kilkanaście sekund, odpadają wszelkie dęte przemowy, a wszyscy zebrani i tak rozumieją o co chodzi Młodym obserwowane, przetestowane, sprawdza się!!! A propos, czemu tak się oburzyłaś?? co jest obraźliwego w pięnej Biblii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oburzyłam się tylko napisałam jak zareagowałaby moja mama i teściowa... Zresztą sama wolałabym dostać porządną i potrzebną książke niż biblię.. A na mszy nie bede latać z bukietem po kościele bo mi to wygląda na : odpierdol sie mamo i tato i masz wiecheć narty.....lece pod ołtarz bo to ja dzis jestem najważnejsza. Jak im powiem cztery zdania na weselu to sie świat nie zawali, a chcę żeby teo dnia też czuli sie wyróżnieni i potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam ślub rok temu,
i my w podziękowaniu dla rodziców zrobiliśmy nasze zdięcie w formacie A-4, oprawiliśmy w antyramę, i daliśmy rodzicom. Dodam że rodzice byli bardzo wzruszeni i bardzo im się podobało.To lepsze niż kosze kwiatów które zwiędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
a maz mojej kumpeli uparl sie na kwiaty, wybulil kase na 4 jednakowe wiazanki, dla rodzicow i dziadkow i wreczyli je po oczepinach co jego matka skwitowala - i tylko na takie zdechle kwiaty z drugiej reki was stac? (myslala ze to te ktore sami dostali) szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie nerwowa jakaś
ta autorka wątku, i z muchami w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki problem z tymi prezentami...kwiaty na pewno jakies beda ,myslalam o slodyczach takich mniejszych koszach i moze w te kosze wlozymy ramke ze zdjeciem,zrobimy grawer naszych imion i date slubu... hmm chcialabym jednak cos innego wiem ,ze tesc lubi rzeczy,zeby sobie potem postawic i cieszylby sie jakby cos bylo tylko dla niego,ale nie mam pojecia co? dla mam myslalam o wazonach w ksztalcie serca do tych wiazanek tez z grawerem... Jak myslicie to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazon w kształcie serca? wybacz, kojarzy mi się z odpustową tandetą. Racja, ze kwiaty zwiędną, ale to ważny akcent, miły. Słodycze się zje i przeleci... Podoba mi się pomysł ze zdjęciem. Ja myślę o laurce - ale nie takiej przedszkolnej na papierze rysunkowym, z kwiatkiem, a wykonanej starannie, z profesjonalnym drukiem i szczerymi słowami - plus data, delikatna grafika... mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgsdgsdg
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalnie, oryginalnie
A My mamy zamiar podarować rodzicom duże, oprawione w ramę ICH ZDJĘCIA ŚLUBNE - by przypomnieli sobie, jak sami byli młodzi, szczęśliwi i zakochani - z podziękowaniem za dobry przykład, jaki nam dali (obie pary mają niedługo 30 rocznice ślubu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak slodycze beda,kwiaty tez,a do tych kwiatow ten piekny wazon,zadna tandeta za 20zl,krysztalowe wazony,wysokie...nie wiem juz sama chcialam zeby mieli pamiatke jakas pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My fundujemy wspólny weekend w Pradze, na weselu wręczymy voucher mam nadzieję, że im się spodoba... Wolimy pamiątki w postaci cudownych wspomnień od zakurzonych figurek... Poza tym teściu jest na ostrej diecie przed ślubem, więc słodycze odpadają, ale na czeskie piwko napewno się skusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle nad podarowaniem im namalowanego przeze mnie obrazu i obok napisanego tekstu podziękowań. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest namalowanie ich portretów ślubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiana_88
do 10 lipca skoro dla ciebie to tandeta i obciach co ludzi ci proponują, to ja zaproponuję ci cos za ca rodzice napewno sie nie obraża, a więc z tego co piszesz masz bardzo wymagających rodziców i tesciów i byle co im nie spasuje więc zafundujcie im podróż jak ktos pisal wyzej do SPA bądź jakaś wycieczkę. Wkoncu to Wasi rodzice jak odpalicie 5 tys to sie nic nie stanie prawda?? Wkoncu przez tyle lat Was wychowywali i na Was łożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka 27
NIE KUPUJCIE WAZONU Z GRAWEREM!!!!!!!!!!! ja taki zamówiłam i to co otrzymalam zupełnie nie przypomina tego co na zdjęciu! Grawer taki słaby, że trzeba lupy powiększajacej by go dostrzec a i szkło z błędami!! do tego firma mało lojalna, reklamacji nie uwzględnia a klienta ma w nosie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
A my chcemy zrobić albumy, gdzie będą nasze zdjęcia od narodzin aż do ślubu. Będzie też miejsce na wklejenie zdjęć ślubnych :) i po róży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczka z kanapeczką
a my daliśmy kwiaty i po albumie takim jaki mieliśmy my z tym że w pomniejszonym formacie, pamiatka na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi86
My damy przepiękne bukiety i dodatkowo "dyplomy ukonczenia studiow rodzicielskich" wygladajace jak swiadectwa ze smiesznymi przedmiotami w srodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice dostali zdjęcia w ramce z dedykacją, kosz kwiatów oraz kryształ w kształcie serca (taki duży) z wygrawerowanym wierszykiem i zdjeciem mlodej pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
ejbisi86 !!! Czy jest szansa, abys przeslala wzor takiego dyplomu na mojego maila ??? Zarombisty pomysl !!! mg06@poczta.fm bede baaardzo wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×